Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Uprasza się o nie mącenie mi w głowie tarczą ze schodkiem.

 

 

Sprzedasz mi go? :ph34r:

:lol:

I jeszcze z samym Hippokampem na dekielku i na dodatek w oryginalnym stanie zachowania i nie polerowana! :P

 

Może moje dzieci kiedyś jak mnie już nie będzie ja sprzedadzą! :(

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepolerowanie tego akurat zegarka jest zasadą numer 1 (zasadą numer 2. jest nie polerowanie żadnego zegarka). Właśnie dlatego, że jemu nie przeszkadzają rysy, za to przeszkadza mu kiedy jest zaokrąglony jak bałwanek.

 

Jest też wersja hesalit sandwich. Werk wygląda bardzo ładnie :)

http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=4618831

Tu mamy przykład jak ktoś pięknie spiep**ył sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niepolerowanie tego akurat zegarka jest zasadą numer 1 (zasadą numer 2. jest nie polerowanie żadnego zegarka). Właśnie dlatego, że jemu nie przeszkadzają rysy, za to przeszkadza mu kiedy jest zaokrąglony jak bałwanek.

 

Tu mamy przykład jak ktoś pięknie spiep**ył sprawę.

Co racja to racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki starzeją się wolniej od nas,dlatego nie powinno się ich specjalnie oszczędzać.Polerka?Po co?

Edytowane przez surovy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepolerowanie tego akurat zegarka jest zasadą numer 1 (zasadą numer 2. jest nie polerowanie żadnego zegarka). Właśnie dlatego, że jemu nie przeszkadzają rysy, za to przeszkadza mu kiedy jest zaokrąglony jak bałwanek.

 

 

Tu mamy przykład jak ktoś pięknie spiep**ył sprawę.

Ale, ze jak taki porysowany? Nie to takie nie modne przecież każdy zegarek ma być nowy nawet taki co ma ca.50 lat :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Choroba zegarkowego wieku dziecięcego, ale z tego się wyrasta. Człowiek sam przywali gdzieś łbem i trzeba pozszywać, gdzieś tam po drodze zrobi się badania i trzeba przez bardzo długo brać jakieś lekarstwa, jakaś operacja żeby coś poskładać, i jak już do nas dotrze, że sami się psujemy to też łatwiej zaakcentować rysy na jakimś tam zegarku czy samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa różnica jest taka, że wersja z hesalitem jest przepiękna, a z szafirem ładna :)

 

 

 

Świetny pasek mu dobrałeś! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest jak moneta.

 

Patyna to historia, polerowaniem ujmujemy wartości.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brakuje Wam przypadkiem kolegi @raphael1215 - bo jak coś to jest w dziale Seiko - hahaha ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/3472-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-seiko/page-530?do=findComment&comment=2242320

Ja go chyba zagadam jak będę odbierał mieszkanie od developera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mniejsze pieniądze mniejsze rozterki ;)

Ja go chyba zagadam jak będę odbierał mieszkanie od developera.

Nie rób tego dla własnego zdrowia psychicznego :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wręcz przeciwnie. Jak chłopak zrobi protokół odbioru technicznego, to developer będzie przez pół roku poprawiał albo dadzą mi mega rabat. Trzeba umieć swoje wady przekuć w zalety, więc jak mu podpowiedziałem fajny kierunek w życiu to tym bardziej liczę na przysługę z jego strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zaś moon nieco znudził zawsze można poszukać lekkiej odmiany ...

post-42288-0-62807200-1522358086_thumb.jpg

niestety nie ma hesalitu :)

Edytowane przez bat73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pal licho co było na księżycu, z hesalitem Moon jest ładniejszy

Jakiś czas temu pisałem o tym właśnie. Jako właściciel przepięknej i wspaniałej PO poszedłem do sklepu aby zrozumieć o co chodzi z tym hesalitem i zrozumiałem. Jest ładniejszy, ale.... PO ładniejsza;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być spidi moon ale doszedłem do wniosku, że chcę spróbować innej wersji i pojawił się spidi nie moon w rozmiarze który jest dla mnie najwygodniejszy :)

post-57415-0-77334400-1522403819_thumb.jpeg

post-57415-0-43166600-1522403830_thumb.jpeg


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być spidi moon ale doszedłem do wniosku, że chcę spróbować innej wersji i pojawił się spidi nie moon w rozmiarze który jest dla mnie najwygodniejszy :)

witam

 

jaki masz nadgarstek (moon był za duży?)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

jaki masz nadgarstek (moon był za duży?)?

 

 

16,5 - 17 cm. Moon pewnie nie byłby za duży za sprawą zagiętych uszu, ale lubię jak zegarek ma dobrze dobrane proporcje do wielkości nadgarstka (wielkość tarczy, szerokość lunety, l2l). 


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze Moona hesalit vs szafir jako minus wymieniany jest też tak zwany „mleczny ring” wokół szkła.Takie zjawisko owszem występuje ,ale tylko przy spojrzeniu na zegarek „na wprost”.Patrząc na tarczę pod kątem,a tak najczęściej przynajmniej ja zerkam na zegarek tego efektu nie ma.Doskonale widać to na moich zdjęciach.Reasumując.Warto wg. mnie dopłacić 3tys. dla szafiru .

post-102288-0-13705200-1522406678_thumb.jpeg

post-102288-0-09163000-1522406693_thumb.jpeg

Edytowane przez surovy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa wada szafiru jest to ze widać odciski palców i inne zanieczyszczenia tego na hesalicie nie uświadczysz. :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa wada szafiru jest to ze widać odciski palców i inne zanieczyszczenia tego na hesalicie nie uświadczysz. :)

Palce na szafirze są widoczne ale tylko w przypadku zewnętrznego antyrefleksu.Moona to nie dotyczy.Nie ma zewnętrznego AR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palce na szafirze są widoczne ale tylko w przypadku zewnętrznego antyrefleksu.Moona to nie dotyczy.Nie ma zewnętrznego AR.

Nie wiem ja w 16610 mam ten problem a tam AR nie ma.

Tu racja, jak miałem Speedmastera to prawie w ogóle nie przecierałem szkiełka, z szafirami jest znacznie gorzej. A już najgorzej z tymi z antyrefleksem, na AT którą miałem z podwójnym AR ciągle miałem denerwujące smugi.

Na Breitlingu z AR mam tak ze nosić mi się nie chce bo tam fiolet non stop ze smugami! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.