Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taką koncepcję, żeby dokupić bransolete 1610/930 od starszych modeli SMP. Pojawił się tu kiedyś wpis, że zapięcie z mikroregulacją będzie do niej pasować ale nie mogę go znaleźć. Może ktoś z biegłych w tej kwestii się wypowie? :) Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ponosić chociaż w domu.

post-59414-0-59645500-1530299501_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A omega to już całkiem wymiata.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , według mnie najładniejsza wersja z nowych PO. :)

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środowisko zbliżone do naturalnego tylko snoorkeling

1f323f878d7895dcb7011505ec312345.jpg

Edytowane przez roback1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z waszymi PO bo na sąsiednim forum w Szwecji w ciągu ostatnich dwóch tygodni były cztery przypadki zawilgocenia całkiem nowych egzemplarzy?!

Czy omega spada na psy?!

 

Zdjęcia z sieci z forum.

 

post-22413-0-83977400-1530518299_thumb.jpeg

 

post-22413-0-59785500-1530518307_thumb.jpeg

 

Dodam, ze zawory i koronki były zakręcone!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nurkowali poniżej 600 m

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nurkowali poniżej 600 m

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

podobno obecne divery to tylko do nurkowania przy biurku - a tak na serio to masakra i wtopa po całości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką gumę nie ori polecacie do 300M, z dopasowanymi zakończeniami do koperty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to porażka zegarek który ma ok 4lat i wr600 żeby przy normalnym użytkowaniu parował!

Ale tak jak piszecie teraz to Omega robi zegarki nurkowe do siedzenia przy biurku ewentualnie można ręce umyć! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej z tych co nurkuja za biurkiem,ale tez sie teraz martwie o moja PO. Masakra ciekawe co robili z tymi zegarkami, bo w teorii nawet z odkreconym zaworem zegarek powinien miec szczelnosc odpowiadajaca 50m, wiec mam nadzieje, ze nie doszlo do tego w trakcie mycia rak...


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to porażka zegarek który ma ok 4lat i wr600 żeby przy normalnym użytkowaniu parował!

Ale tak jak piszecie teraz to Omega robi zegarki nurkowe do siedzenia przy biurku ewentualnie można ręce umyć! :D

Cokolwiek piszą w tych folderach reklamowych , gdybym nurkował z zegarkiem i tak co roku bym mu test szczelności robił. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze nic ekstremalnego nie było robione normalna kąpiel w basenach i w morzu!

Cokolwiek piszą w tych folderach reklamowych , gdybym nurkował zegarku i tak co roku bym mu test szczelności robił.

Ja swoją 300 chrono normalnie traktowałem bez testów szczelności przez 6/7lat i nic się nie działo!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze nic ekstremalnego nie było robione normalna kąpiel w basenach i w morzu!

Jeśli tak to nawet przy odkręconym zaworze nie powinno teoretycznie mieć to miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to nawet przy odkręconym zaworze nie powinno teoretycznie mieć to miejsca.

No właśnie tak powinno być!

A tamte ruszane nawet nie były mam na myśli o serwisach czy własnoręcznym otwieraniu!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek piszą w tych folderach reklamowych , gdybym nurkował z zegarkiem i tak co roku bym mu test szczelności robił.

 

W Rolku tez???  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze nic ekstremalnego nie było robione normalna kąpiel w basenach i w morzu!

 

Ja swoją 300 chrono normalnie traktowałem bez testów szczelności przez 6/7lat i nic się nie działo!

Twój zegarek , Twoje ryzko ;-) Dziś ludzie kupują częściej zegarki z grey market - takie co to miesiącami / latami leżały to tu to tam w świetle lamp z ekspozycji. Wyobrażam sobie że nie tylko smarom to szkodzi. Później różnice temperatur plaża , woda a ta cienka gumka musi sobie radzić. A tu miektóre firmy bach dekielek na wcisk...

W Rolku tez???  :rolleyes:

Sztuka jest sztuka

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój zegarek , Twoje ryzko ;-) Dziś ludzie kupują częściej zegarki z grey market - takie co to miesiącami / latami leżały to tu to tam w świetle lamp z ekspozycji. Wyobrażam sobie że nie tylko smarom to szkodzi. Później różnice temperatur plaża , woda a ta cienka gumka musi sobie radzić. A tu miektóre firmy bach dekielek na wcisk...

 

Sztuka jest sztuka

Dobrze, że AD nie trzymają zegarków na wystawach ufff

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholercia, a już miałem brać omegę z "kraff.pl" - a teraz się zastanawiam czy mi jakiegoś leżaka nie wcisnął , może jednak od AD przynajmniej jest szansa ze więcej jak parę miesięcy nie leżał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.