Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Mowa jest o butikach, nie sieci.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale zasada jest podobna, ilu masz polskich handlowców z omegami na chrono w konkurencyjnych cenach? Aczkolwiek wielkość rynku i PKB ma na to wpływ bezsprzecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich handlowców masz na myśli? Oficjalni dystrybutorzy marek w Polsce nie handlują na chrono24.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byliśmy z moją małżonką to do zakupu damskiej Omegi Constellation oferowali szampana (specjalnie produkowanego dla Omegi) ale było to chyba powiązane z tym, że usłyszeli o naszej niedawnej zmianie stanu cywilnego.

Finalnie nie zdecydowaliśmy się na zakup, jednak rabaty w innych punktach rekomepnsują z nawiązką butelkę szampana:)

 

 

Mi też oferowali szampana oraz lupkę sygnowaną przez Omegę. A więc ten szampan to nie z powodu Twojej ożenku :)

A szkoda bo obsługa fantastyczna, wybór zegarków baaardzo duży, jednak zegarek który mnie interesuje mogę kupić u innego dystrybutora o ponad 3 tysiące taniej. A to spora różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Kupic u INNEGO dystrybutora to nie to samo co w BUTIKU OMEGI. Zawsze to lepszy zegarek i +10 do lansu. Hehe ;)

 

Poza tym, jak powiesz kolegom, ze kupiles w butiku Omegi, to wiesz ile wiecej bedzie ohów i ahów?!? ;)

Edytowane przez dtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi o lans  :)

Po prostu przy porównywalnej cenie wolałbym dać zarobić butikowi za jakość obsługi, podejście do klienta i wybór zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym mieć te 3k w portwelu na inny nabytek, niż płacić włażenie mi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 można przepłacić za możliwość poprzymierzania i wyboru na żywo, czyli za to że trzymają kasę zamrożoną w magazynie, ale 4-5kzł to już przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem handlowcem ale "negocjacje " przy zakupie to norma?:-)

Chyba że dystrybutorzy zegarków sądzą innaczej....:-) w Polsce...

Podaż jest większa niż popyt więc "łaski" nie robią...

Pojadę do Paryża,Berlina czy Londynu by wydać 30 tys w "milszych warunkach":-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe sądziłem, że doczekam tego dnia, ale  w pełni się z Tobą zgadzam Cook ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, fakt, że cena robi swoje i jak ktoś wie co i gdzie kupować nie będzie przepłacał w butiki, ale dodrą obsługę nie nazwałbym włażeniem w d*pę. Obsługa w butiku Omegi była najlepsza i to kilka razy przebijała obsługę w innych salonach.

Co więcej Panu obsługującemu Kolega powiedział wprost, że nie kupi tu przymierzanego zegarka bo w innej sieci ma dużo lepszy rabat niż lupkę i długopis. Myślicie, że to nastawiło sprzedawcę negatywnie do nas i że nas olał? Błąd! Sprzedawca tak samo nas obsługiwał do samego końca. Pokazał wszystkie modele, które chcieliśmy obejrzeć i przy tym sensownie o nich opowiadał.

W butiku przy takiej obsłudze kupi wielu bogatych ludzi, którzy w d*pie mają 2-3-4 tysiące i dla nich liczy się fachowa obsługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe sądziłem, że doczekam tego dnia, ale  w pełni się z Tobą zgadzam Cook ;)

Cóż...ciesze się:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, fakt, że cena robi swoje i jak ktoś wie co i gdzie kupować nie będzie przepłacał w butiki, ale dodrą obsługę nie nazwałbym włażeniem w d*pę. Obsługa w butiku Omegi była najlepsza i to kilka razy przebijała obsługę w innych salonach.

Co więcej Panu obsługującemu Kolega powiedział wprost, że nie kupi tu przymierzanego zegarka bo w innej sieci ma dużo lepszy rabat niż lupkę i długopis. Myślicie, że to nastawiło sprzedawcę negatywnie do nas i że nas olał? Błąd! Sprzedawca tak samo nas obsługiwał do samego końca. Pokazał wszystkie modele, które chcieliśmy obejrzeć i przy tym sensownie o nich opowiadał.

W butiku przy takiej obsłudze kupi wielu bogatych ludzi, którzy w d*pie mają 2-3-4 tysiące i dla nich liczy się fachowa obsługa.

Krystian-tylko uwazam ze nie o sprzedawcę i jego podejscie tu chodzi(pewnie nawet w sprawie krawata do pracy ktoś inny podejmuje za niego decyzję:-) ),a o politykę firmy...

Sprzedawca byl do konca profesjonalny,bo niby czemu nie?,czy kupisz tu ,czy tam:-) ,zgadnij kto zarobi.:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ten sprzedawca :-)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ten sprzedawca :-)

Na pewno:-)

Ale by użyć pewnego języka-"w gratisie tam nie przebywa".:-) :-)

Ja w swojej pracy też jestem miły dla klientów,choc bywa że chętnie .......bym im obił za chamstwo:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno:-)

Ale by użyć pewnego języka-"w gratisie tam nie przebywa".:-) :-)

Ja w swojej pracy też jestem miły dla klientów,choc bywa że chętnie .......bym im obił za chamstwo:-)

 

ja też byłem w pracy miły ale tylko dla miłych, bo ktoś był nie miły ...to wzywałem ochronę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym mieć te 3k w portwelu na inny nabytek, niż płacić włażenie mi...

 

 

1000 można przepłacić za możliwość poprzymierzania i wyboru na żywo, czyli za to że trzymają kasę zamrożoną w magazynie, ale 4-5kzł to już przesada.

 

 

No ale ja dokładnie tak samo uważam i takie było przesłanie moich postów :)

Napisałem, że przy PORÓWNYWALNEJ cenie wolałbym kupić w butiku.

Edytowane przez drm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

chciałbym dołączyć do klubu posiadaczy Omegi i stoję przed zakupem zegarka (czarny SMP). Czy ktoś z Was korzystał może z usług sklepu kraff.pl? O sklepie przeczytałem na forum, jednakże w internecie nie mogę znaleźć żadnych opinii na ich temat, a adres ich siedziby, podany na stronie, to jest jakiś dom jednorodzinny (przynajmniej Street View tak pokazuje). Będę bardzo wdzięczny za rozwianie wątpliwości :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzedawca ma obowiązek być miły i profesjonalny więc butik nie ma tu przewagi .

Butik daje szampana za kilkaset złotych inni sprzedawcy dają rabaty do kilku tysięcy.

Butik teoretycznie ma największy wybór modeli i wersji...ale są salony multibrandowe z porównywalną ilościowo ofertą. No i butik nie jest ...multibrandowy...nie można porównać 3 wymarzonych diverów, pilotów czy garniturowców różnych producentów.

To po co jest butik? Jest to niewątpliwie okno wystawowe marki no i czasem ma na wyłączność wybrane limitacje. Nie wiem jak jest na dojrzałych rynkach ale w naszym kraju to raczej inne lokalizacje ( te dające rabaty ) będą zarabiać na butik.

Bo to codzienny prestiż marki na nadgarstku ma ewentualne znaczenie dla wielbicieli luksusu ( dziwnie się czuję pisząc te słowa w kontekście Omegi ) a nie miejsce zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzedawca ma obowiązek być miły i profesjonalny więc butik nie ma tu przewagi .

Teoria teorią, a praktyka praktyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzedawca ma obowiązek być miły i profesjonalny więc butik nie ma tu przewagi .

.

Robert.. To brzmi pięknie :P


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem fanem omegi, marzy mi się nurek, są extra ... tylko cena trochę za duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Znam parę "sklepów z zegarkami " nie aspirujących do bycia butikami, czasami są to nawet sklepy sieciowe gdzie można sensownie pogadać . Poza tym od gadania mam forum.

A tak uczciwie rzecz biorąc jak macie do wyboru zegarkowego ignoranta który daje istotny rabat i eksperta który ma Wam za złe że w ogóle spytaliście o rabat to co wybieracie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.