Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam ogromną prośbę do użytkowników forum, stałem się posiadaczem 3 zegarków Omega, 1 męski i 2 damskie. Jako że nie jestem zainteresowany ich użytkowaniem chcę je sprzedać, problem w tym że nie mam pojęcia o ich wartości. Byłem u złotnika który 2 damskie wycenił na 5-6 tyś. za samo złoto jako złom, jednak zasugerował mi aby je sprzedał jako zegarki bo są na pewno więcej warte, nie wypowiedział się na temat męskiego .Moja prośba, może ktoś mi podpowie gdzie mogę dokonać wyceny zegarków, byłem u wszystkich zegarmistrzów w mieście gdzie mieszkam ale nikt nie był w stanie mi cokolwiek o nich powiedzieć, jeden z nich mówił że można to zrobić gdzieś w Warszawie, proszę o jakieś wskazówki. 

Pozdrawiam.

Wystaw na aukcji od złotówki z zaporowa cena minimalną i będziesz miał wycenę rynkowa.

Jesli te damki nie mają zlotych bransolet to cena zlota parokrotnie zawyzona


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@peterro

 

Dla mnie kombinowany skład wskazówek.

Dalej wielka niewiadoma, bo fotki się nie otwierają..


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, te dwie damskie Omegi mają złote bransolety więc wydaje mi się że złotnik się nie pomylił, natomiast wystawienie ich na aukcji z ceną minimalną jest dla mnie problemem gdyż nie znam ich wartości i nie mam zielonego pojęcia czy proponowana cena jest "dobra", poza tym na jakim poziomie ustalić ceną minimalną, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, te dwie damskie Omegi mają złote bransolety więc wydaje mi się że złotnik się nie pomylił, natomiast wystawienie ich na aukcji z ceną minimalną jest dla mnie problemem gdyż nie znam ich wartości i nie mam zielonego pojęcia czy proponowana cena jest "dobra", poza tym na jakim poziomie ustalić ceną minimalną, pozdrawiam.

Amator, przecież pisał chronofil, że z zaporową ceną minimalną. To znaczy taką, którą te zegarki nie osiągną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wystawienie przedmiotu z ceną minimalną nie daje żadnego obrazu za jaką cenę sprzeda się towar.

Większośc zainteresowanych nie bierze udziału w ogóle w takich aukcjach chyba że cena w którymś momencie osiągnie cenie minimalną

i wtedy przyłączają się do aukcji. W innym przypadku duża częsć zainteresowanych nawet nie składa oferty chyba że rażąco niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem posiadaczem zegarka kieszonkowego omega. nie znam się na zegarkach dlatego prosiłbym o jakieś informacje na jego temat. po otwarciu tylnej klapki widnieje napis omega grand prix paris 1900. na tyle klapki jest symbol omega i numer  4026002 a pod nim symbol S 15. na odwrocie klapki mechanizmu też jest ten numer 4026002. zegarek ma popękaną tarcze ale mechanicznie jest sprawny. widziałem podobne lecz większość miała cyfry arabskie. daję kilka zdjęć. pozdrawiam

 

 

http://imageshack.com/a/img543/9295/0zcc.jpg
http://imageshack.com/a/img594/1787/u3cn.jpg
http://imageshack.com/a/img13/563/z9o4.jpg
http://imageshack.com/a/img513/3554/7ze3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy może ktoś z Was polecić sprawdzonego zegarmistrza do naprawy omegi geneve, z którego usług korzystał? Taki, który będzie miał dostęp do oryginalnych części, z certyfikatem omegi. Zadaję to pytanie tutaj, ponieważ w odpowiednim dziale nie doczekam się chyba odpowiedzi. Najlepiej ze śląska, ale mogę też wysłać zegarek na terenie całej Polski. W ostateczności pozostaje SG lub Dolińscy, ale może ktoś zrobi to taniej. Będę wdzięczny za pomoc.

Spróbuj tutaj:

 

http://zegarmistrz.chorzow.pl/o_nas.htm

 

Namiar na zegarmistrza otrzymałem od AD więc nie jest to z pewnością specjalista od wymiany baterii (z całym szacunkiem dla takich specjalistów, ponieważ i ta czynność wymaga umiejętności).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tutaj:

 

http://zegarmistrz.chorzow.pl/o_nas.htm

 

Namiar na zegarmistrza otrzymałem od AD więc nie jest to z pewnością specjalista od wymiany baterii (z całym szacunkiem dla takich specjalistów, ponieważ i ta czynność wymaga umiejętności).

 

 Dzięki egonax. Mam właśnie zamiar wybrać się do tego zegarmistrza, bo to niedaleko,a zawsze lepiej omówić wszystko osobiście.

 

 

 

Gratuluję zakupu. Piękna :)

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Wystaw na aukcji od złotówki z zaporowa cena minimalną i będziesz miał wycenę rynkowa.

Jesli te damki nie mają zlotych bransolet to cena zlota parokrotnie zawyzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Wystaw na aukcji od złotówki z zaporowa cena minimalną i będziesz miał wycenę rynkowa.

Jesli te damki nie mają zlotych bransolet to cena zlota parokrotnie zawyzona

witam wszystkich chciałbym zapytać o rok produkcji mojej omegi moze ktoś będzie wiedział nr zegsrka zaczyna sie 808677.. Nigdzie w tabletkach nie moge znaleźć ewentualnie zadzwonił do SG i zapytam jeżeli nikt nie będzie wiedział pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich chciałbym zapytać o rok produkcji mojej omegi moze ktoś będzie wiedział nr zegsrka zaczyna sie 808677.. Nigdzie w tabletkach nie moge znaleźć ewentualnie zadzwonił do SG i zapytam jeżeli nikt nie będzie wiedział pozdrawiam

A ten numer gdzie się znajduje? :)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

A ten numer gdzie się znajduje? :)

No znajduje sie na uchu zegarka to jest nr zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

A ten numer gdzie się znajduje? :)

na uchu zegarka cook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

2006-2007

tak mi sie wydaje bo omegi z 2007 maja numer 81 ta ma 80 więc moze być tak kak napisałeś 2006 2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

2006-2007

trafiłes perfekcyjnie Dzwonilm do Omegi i rok produkcji jest tak jak podałes pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Omega caliber 9300 co sądzicie o nim podobno to pierwszy caliber in-house od omegi myśle właśnie nad zakupem nowej PO chronometr właśnie z tym werkiem więc proszę o opinie i pomoc czy jest warta ceny czy nie pizdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega caliber 9300 co sądzicie o nim podobno to pierwszy caliber in-house od omegi myśle właśnie nad zakupem nowej PO chronometr właśnie z tym werkiem więc proszę o opinie i pomoc czy jest warta ceny czy nie pizdrawiam

mechanizm bardzo dobry i dokładny sądzę że dopracowany praktycznie pod każdym względem i to rzeczywiście taki prawie in-house z tym że nowa PO z takim mechanizmem jest bardzo grubym zegarkiem i będzie niezbyt wygodna w codziennym użytku to prawie 2 cm grubości jeśli lubisz takie kloce to wybór będzie dobry w przeciwnym razie pomyśl o czymś bez chronografu a czy cena dobra to już sam musisz ocenić ja bym wolał submarinera również pizdrawiam

 

P.s

dobrze się tak czyta bez interpunkcji?

jeszcze raz pizdrawiam

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

mechanizm bardzo dobry i dokładny sądzę że dopracowany praktycznie pod każdym względem i to rzeczywiście taki prawie in-house z tym że nowa PO z takim mechanizmem jest bardzo grubym zegarkiem i będzie niezbyt wygodna w codziennym użytku to prawie 2 cm grubości jeśli lubisz takie kloce to wybór będzie dobry w przeciwnym razie pomyśl o czymś bez chronografu a czy cena dobra to już sam musisz ocenić ja bym wolał submarinera również pizdrawiam

 

P.s

dobrze się tak czyta bez interpunkcji?

jeszcze raz pizdrawiam

dlatego pytam a jakby porównać caliber po 9300 do Rolexa suba to jak wypadają ja osobiście uważam ze ten z po będzie lepszy ale to jest moje zdanie co do Użytku masz 100 procent racji Rolex jest mniejszy lżejszy i mozna w nim chodzic cały dzień bez ściągania ceny dwóch zegarkow bardzo zbliżone różnica pare tys Rolex jest droższy a czy lepiej wykonany miałem dwa zegarki na ręku i było ok bardziej interesuje mnie ci maja w środku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interpunkcja - czyli stosowanie kropek i przecinków chociażby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego pytam a jakby porównać caliber po 9300 do Rolexa suba to jak wypadają ja osobiście uważam ze ten z po będzie lepszy ale to jest moje zdanie co do Użytku masz 100 procent racji Rolex jest mniejszy lżejszy i mozna w nim chodzic cały dzień bez ściągania ceny dwóch zegarkow bardzo zbliżone różnica pare tys Rolex jest droższy a czy lepiej wykonany miałem dwa zegarki na ręku i było ok bardziej interesuje mnie ci maja w środku .

Hehe dobre :). W środku mają stal, krzem, mosiądz, tworzywa sztuczne itp. Ja uważam, że oba mechanizmy zarówno w Omedze jak i w Rolexie są bardzo dopracowane. Na plus Rolexa jest to, że te mechanizmy są już sporo lat na rynku. Zresztą jest mnóstwo recenzji tych zegarków na necie, wystarczy poszukać. Omega poszła bardzo do przodu z jakością w ostatnich latach. Ja jednak gdybym miał brać chrono od Omegi to tylko Speedmaster a PO tylko w wersji z trzema wskazówkami lub GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.