Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

witam.na allegro jest taka fajna omega ZEGAREK_męski_OMEGA_ RANCHERO_1960_BOX_&_PAP (3920878555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. podoba mi się ten zegarek ale przypuszczam ze cena mnie pokona,, taka sytuacja,, ale czy jakiś spec od omeg mógłby mi doradzić coś na temat tego zegarka i sprzedawcy.a nóż coś z tego wyjdzie. dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Norbert, przez kilka lat byłem w nieświadomości, co dostałem. Stąd po otrzeźwieniu ( ;) ) i rozglądnięciu się, dojrzałem do myśli, że zegarek powinien zostać gruntownie przeglądnięty, wymienione szkło, może, gdyby się udało, lekko podczyszczony, by wizualnie wyglądał bardziej świeżo itd. Piękne jest to, że nakręcam go codziennie i działa! A ma kilkadziesiąt lat.

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

 

Lec ma racje zegarek jest dobrze zachowany, tarczy bym nie ruszał pod żadnym pozorem ,jest oryginalna ,ładnie zachowana i ma charakter zegarka vintage a takie przedstawiają największa wartość i kolekcjonerska i sentymentalną, koronka jak widać ze zdjęć ma już lata świetności za sobą ,więc warto ją wymienić ale tylko na oryginalną ze znaczkiem omegi, stalową dobrze dopasowaną.Oczywiście jak koledzy wspomnieli wcześniej mycie, czyszczenie i regulacja obowiązkowa plus nowe szkiełko ,kopertę nawet sam odświeżysz lekką polerką (są nawet takie szmatki do odświeżania stali ), ale naprawdę lekką. I to wszystko do tego nie potrzeba serwisu ,który skasuje jak za zboże ,wystarczy rozumny zegarmistrz ze spora praktyką i to wszystko. Powodzenia Omega pierwsza klasa no i piękna pamiątka !!!!

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lec ma racje zegarek jest dobrze zachowany, tarczy bym nie ruszał pod żadnym pozorem ,jest oryginalna ,ładnie zachowana i ma charakter zegarka vintage a takie przedstawiają największa wartość i kolekcjonerska i sentymentalną, koronka jak widać ze zdjęć ma już lata świetności za sobą ,więc warto ją wymienić ale tylko na oryginalną ze znaczkiem omegi, stalową dobrze dopasowaną.Oczywiście jak koledzy wspomnieli wcześniej mycie, czyszczenie i regulacja obowiązkowa plus nowe szkiełko ,kopertę nawet sam odświeżysz lekką polerką (są nawet takie szmatki do odświeżania stali ), ale naprawdę lekką. I to wszystko do tego nie potrzeba serwisu ,który skasuje jak za zboże ,wystarczy rozumny zegarmistrz ze spora praktyką i to wszystko. Powodzenia Omega pierwsza klasa no i piękna pamiątka !!!!

Witam!

 

Odezwę się, po odrestaurowaniu Omegi. Udało mi się, dzięki Wam, skontaktować, z przyjaznym człowiekiem, fachowcem od zegarków. Delikatnie odświeży Omegę, i mam nadzieję, że jeszcze w lutym, będę mógł pokazać fotografie po małym liftingu.

Dziękuję za uwagi, porady i pomoc!

 

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek :)

Omega De ville cal 1332

 

 

 

 

Świetnie wygląda, ale wg mnie najkorzystniej, z rękawem koszuli obok. Korespondują idealnie ze sobą!

 

Gratuluję, piękny zegarek!

 

M

 

Edytowane przez michasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Witam jak wam się podoba moja kieszonkowa omega z 1929 roku dodaje 3 zdjęcia na 1 będziecie mogli zobaczyć jego mechanizm pozdrawiam

post-65254-0-47997800-1391726144_thumb.jpg

post-65254-0-16494200-1391726147_thumb.jpg

post-65254-0-01426300-1391726150_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Najnowszy nabytek :)

Omega De ville cal 1332

e155f4668f5311e39c8b127769d767dd_8.jpg

c304ffc0868e11e3a1950ac36a851dff_8.jpg

60affed284eb11e3892a0a260f7fb191_8.jpg

Gratulacje piekna omega .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Witam dzisiaj pokaże wam 2 braci grubego i chudego ( Omega Seamaster ) pozdrawiam

post-65254-0-19166400-1391727374_thumb.jpg

post-65254-0-89068800-1391727379_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lec ma racje zegarek jest dobrze zachowany, tarczy bym nie ruszał pod żadnym pozorem ,jest oryginalna ,ładnie zachowana i ma charakter zegarka vintage a takie przedstawiają największa wartość i kolekcjonerska i sentymentalną, koronka jak widać ze zdjęć ma już lata świetności za sobą ,więc warto ją wymienić ale tylko na oryginalną ze znaczkiem omegi, stalową dobrze dopasowaną.Oczywiście jak koledzy wspomnieli wcześniej mycie, czyszczenie i regulacja obowiązkowa plus nowe szkiełko ,kopertę nawet sam odświeżysz lekką polerką (są nawet takie szmatki do odświeżania stali ), ale naprawdę lekką. I to wszystko do tego nie potrzeba serwisu ,który skasuje jak za zboże ,wystarczy rozumny zegarmistrz ze spora praktyką i to wszystko. Powodzenia Omega pierwsza klasa no i piękna pamiątka !!!!

Zgadzam się z Mackiem...poza może koniecznością sygnowanej koronki.... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fachowców:

co sądzicie o zegarku z linka?

ile warta jest ,ta,Omega(według Was),oraz do jakiej kwoty opłaca się ją licytować.

Podoba mi się  :P ,z tym że w temacie jestem kompletnie zielony.

Proszę o sugestie.

http://allegro.pl/show_item.php?item=3941012348&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Edytowane przez heckler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fachowców:

co sądzicie o zegarku z linka?

ile warta jest ,ta,Omega(według Was),oraz do jakiej kwoty opłaca się ją licytować.

Podoba mi się  :P ,z tym że w temacie jestem kompletnie zielony.

Proszę o sugestie.

http://allegro.pl/show_item.php?item=3941012348&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

W ogóle sobie nie zawracaj głowy ofertami tego sprzedawcy - lektura: http://zegarkiclub.p...opockie-antyki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpierw poczytaj na samym dole 

o sprzedawcy

Sopockie Antyki. :)

Wyrobisz sobie opinię

i zdecydujesz

czy

walczyć. ;)


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Pytanie do fachowców:

co sądzicie o zegarku z linka?

ile warta jest ,ta,Omega(według Was),oraz do jakiej kwoty opłaca się ją licytować.

Podoba mi się :P ,z tym że w temacie jestem kompletnie zielony.

Proszę o sugestie.

http://allegro.pl/show_item.php?item=3941012348&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Pierwszy raz widze takie cos , cos mi sie wydaje ze z Omega zbyt wiele to nie ma wspolnego. Jak dla mnie ja bym sobie glowy nie zawracal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.Zdecydowanie odpuszczam!!

Po przebiegu aukcji widać że nie będzie problemu ze sprzedażą tego,cuda,.

Znalazłem jeszcze takie:

http://allegro.pl/longines-hydroconquest-automatic-diver-300m-szafir-i3947472596.html

też nie wiem czy wart tej kasy.

 

http://allegro.pl/zegarek-breitling-antares-world-automatic-gmt-i3951535730.html a może Breitling?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No!No! :blink:

 

Ładna sztuka!

Ciekawe na jaką przynętę ją złowiłeś o łowisko nie pytam, ;)

bo podobno każdy rybak  :P  - dobra, dobra wiem, że wędkarz -

trzyma w tajemnicy. :(


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja trochę nie w bieżącym wątku, ale jak się człowiek cieszy, to się chce z kimś tym podzielić. A z kim by się podzielić (lub komu pochwalić), jak nie osobom o podobnych zainteresowaniach. No więc dzisiaj do mojej kolekcji dodałem Seamastera 2541.80 i cieszę się, że kupiłem właśnie ten model a nie od Speedy'ego, na którego od dawna polowałem. Zegarek wygląda po prostu perfekcyjnie i wcale mi nie przeszkadza, że jest na dynamo. Tak szczerze, to trochę mnie irytuje, że jak rano chcę założyć do roboty jakiś automat, to muszę go najpierw pieczołowicie ustawiać - automaty są dobre jak się ma tylko jeden zegarek. Ryzykowna teza na tym Forum, ale co tam...

A może ktoś ze mną założy klub miłośników kwarcu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.