Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy modelu Hour Vision. Poważnie rozważam zakup HV Orbis ale nie przekonuje mnie to szkło szafirowe po bokach koperty.  Cała konstrukcja koperty jest chyba przez to osłabiona? Jak wygląda temat po dłuższym użytkowaniu? Nie macie żadnych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reedycje robią się modne - co cieszy bo są naprawdę ładne

 

Ciekawi mnie tylko wysokość jaka będzie tego zegarka...


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy modelu Hour Vision. Poważnie rozważam zakup HV Orbis ale nie przekonuje mnie to szkło szafirowe po bokach koperty.  Cała konstrukcja koperty jest chyba przez to osłabiona? Jak wygląda temat po dłuższym użytkowaniu? Nie macie żadnych problemów?

 

HV to piękny zegarek,szczególnie czarna z białym ringiem na bransolecie.Miałem ten model i żałuję,że się go pozbyłem.Pamiętam jak nówkę można było kupić za 15600zł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem świeżo nabytą omegę seamaster bonda w chrono na werku 9300.Powiem szczerze zegarek duży i ciężki,a co najgorsze z kiepsko wykończoną kopertą.Niby ceramika,pierścień chodzi ok.,ale satynowane boki koperty nierówno obrobione,masakra.Zwykły Bond wykńczony jest dobrze,ale chrono to poziom pułapu kilku tys zł..Jeżeli w ten sposób będą próbować gonić rolexa to raczej nie mają szans,koperta w daytonie wykonana jest perfekcyjnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zgadzam się z Tobą. Starsze modele były o wiele bardziej dokładnie zrobione.

Zmieniłem starą PO na nową i są jakieś dziwne szczeliny pomiędzy bransoletą a kopertą, pomiędzy bezelem a szkłem.

Nie mówiąc już o tym że ok. 80% PO które widziałem mają przesunięty bezel w stosunku do indeksów.

Stara PO była idealnie zrobiona. I jeszcze w dodatku dokładniejsza !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy modelu Hour Vision. Poważnie rozważam zakup HV Orbis ale nie przekonuje mnie to szkło szafirowe po bokach koperty.  Cała konstrukcja koperty jest chyba przez to osłabiona? Jak wygląda temat po dłuższym użytkowaniu? Nie macie żadnych problemów?

Żadnych problemów. Choć powiem, że jeden mój dalszy znajomy używał takiej chyba na budowie, bo mu się rozszczelniła i parowała. Ale jak pokazał mi ten zegarek to nie wiem co on z nim robił. Normalne używanie nie powoduje żadnych sensacji. Zegarek miodowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściganie rolka ceną to nie sztuka :)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym zapytac o stare , Omegi Vintage tak gdzies miedzy rokiem 1960 a 1968. Czy numery seryjne byly bite na uchu tak jak w nowych , czy moze w srodku zegarka . Ostatnio mialem okazje ogladac taka z 1964 I zdziwilo mnie ze nie ma numerow , tylko proba zlota , tA akurat byla wykonana z 9ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym zapytac o stare , Omegi Vintage tak gdzies miedzy rokiem 1960 a 1968. Czy numery seryjne byly bite na uchu tak jak w nowych , czy moze w srodku zegarka . Ostatnio mialem okazje ogladac taka z 1964 I zdziwilo mnie ze nie ma numerow , tylko proba zlota , tA akurat byla wykonana z 9ct.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać Cook'erze że odstępując od vintydżów i kupując tę oto panienkę postąpiłeś nader słusznie, lubię chronografy więc tym bardziej zadroszczem  :D


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać Cook'erze że odstępując od vintydżów i kupując tę oto panienkę postąpiłeś nader słusznie, lubię chronografy więc tym bardziej zadroszczem  :D

Jedna młoda......tak dla odmiany :)

 

No i też mnie cieszy,zrobiła 9 sekund in plus w 5dni.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa ale zarazem klasyczna - graty Marek! Troche jak shrot z Egiptu albo Turcji ale ujdzie :D


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa ale zarazem klasyczna - graty Marek! Troche jak shrot z Egiptu albo Turcji ale ujdzie :D

Ta jak kot....z centralnej Polski,miasta Łodzi :) ,dziękuje.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jest to mój pierwszy post w KMZ Omega.

Poniżej zdjęcie 2 sztuk, które posiadam.

Ta na pasku wiadomo od kogo :-).

 

Pozdrawiam,

 

Jacek

 

 

post-60800-0-98208300-1393851277_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ta z hesalitem? podaj model pls 

Omega Speedmaster 3220 Reduced


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jest to mój pierwszy post w KMZ Omega.

Poniżej zdjęcie 2 sztuk, które posiadam.

Ta na pasku wiadomo od kogo :-).

 

Pozdrawiam,

 

Jacek

Fajne :) ,a od kogo? ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zdemaskuje zegarmistrza który sie nad nią pochylił i nadał blasku - Pan Zbigniew z Pięknej w Wawie


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.