Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Speedmaster ma tak klasyczy "sportowy" design że jak założysz do niego pasek z gadziej skóry to będzie wyglądał elegancko, pasek "rally"  to będzie wyglądał sportowo. Całkiem interesująco wyglądał na pasku "nato" - takie "terenowe" narzędzie.

Ja osobiście nie mogę pokochać bransolet i mój speedmaster ma czarny skórzany pasek rally z białymi przeszyciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich miłśników Omegi

 

Poszukuję zegarka Omega Planet Ocean 2900.50.91

http://www.omegawatc...g-size/29005091

Z informacji na stronie Omega wiadomo tylko, że jest już niedostępny.

 

Najbardziej zbliżony model to: http://www.omegawatc.../23232462101003

 

Nie jestem pewien, ale wygląda na to, że stary model 2900.50.91 został zastąpiony nowym. Różnica między nimi to przede wszystkim (werk i parę innych) ale dla mnie, do użytkowania na codzień różnią się materiałem z którego wykonany jest bezel , stary model stal, nowy ceramika.

Nowy ceramiczny mi się nie podoba a stary ze stali podoba mi się i waśnie dlatego poszukuję go.

 

Jak dotąd sprawdziłem kilka miejsc w internecie i u autoryzowanych dealerów Omegi: 

 

1. Jest dostępny w sklepie watchmaxx.com z USA. Sklep ma bardzo dobre opinie w internecie, ale mam obawy, czy aby na pewno mają ten starszy model, żeby się później nie okazalo, że przyślą mi w dobrej wierze nowszy i uznają, że właśnie tak miało być. Poza tym nie jestem pewien, ale zdajei się, że musiałbym zapłacić podatek vat w PL? Czy może cło? Ktoś wie i podzieli się taką informacją?

 

2. Sklep AuthenticWatches.com również go oferuje, ale listan negatywnych opini na ich temat jest dłiużasza niż dystans z Polski do Californi gdzie sie znajdują.

 

3. AD Omegi w Niemczech odpisał mi jak dotąd tylko , że nie mają produktu o nr 2900.50.91 w katalogu. I szukają dalej.

4. AD Omegi w Szwajcarji jeszcze mi nic nie odpisał, widocznie jeszcze szukają  :)  - mam nadzieję.

5. Ad Omegi w PL - jak dotąd cisza.

 

6. Są dostępne używane na angielskim eBay, ale skoro preferuję nowy, uznam, że jest to ostatnia instancja do której się zwrócę jeśli wyczerpię już wszystkie inne ścieżki.

 

7. Są też dostępne na polskim Allegro, jednak w wersji z Jamesem Bondem. Lubię JB, ale nie aż tak bardzo, żeby kupować sobie jego gadgety  :)

 

I teraz po tym, przydługim wstępie, pytanie do forumowiczów - gdzie moge taki dostać? 

-  preferuję nieużywany i liczę, że może u kogoś na sklepie znajdzie się jeszcze taki model

-  nie mam problemu, żeby kupić używany jeśli będzie po przeglądzie i z pozytywną opinią profesjonalnego zegarmistrza 

 

Z góry dziękuję za wszelkie porady.

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich miłśników Omegi

 

Poszukuję zegarka Omega Planet Ocean 2900.50.91

http://www.omegawatc...g-size/29005091

Z informacji na stronie Omega wiadomo tylko, że jest już niedostępny.

 

Najbardziej zbliżony model to: http://www.omegawatc.../23232462101003

 

Nie jestem pewien, ale wygląda na to, że stary model 2900.50.91 został zastąpiony nowym. Różnica między nimi to przede wszystkim (werk i parę innych) ale dla mnie, do użytkowania na codzień różnią się materiałem z którego wykonany jest bezel , stary model stal, nowy ceramika.

Nowy ceramiczny mi się nie podoba a stary ze stali podoba mi się i waśnie dlatego poszukuję go.

 

Jak dotąd sprawdziłem kilka miejsc w internecie i u autoryzowanych dealerów Omegi: 

 

1. Jest dostępny w sklepie watchmaxx.com z USA. Sklep ma bardzo dobre opinie w internecie, ale mam obawy, czy aby na pewno mają ten starszy model, żeby się później nie okazalo, że przyślą mi w dobrej wierze nowszy i uznają, że właśnie tak miało być. Poza tym nie jestem pewien, ale zdajei się, że musiałbym zapłacić podatek vat w PL? Czy może cło? Ktoś wie i podzieli się taką informacją?

 

2. Sklep AuthenticWatches.com również go oferuje, ale listan negatywnych opini na ich temat jest dłiużasza niż dystans z Polski do Californi gdzie sie znajdują.

 

3. AD Omegi w Niemczech odpisał mi jak dotąd tylko , że nie mają produktu o nr 2900.50.91 w katalogu. I szukają dalej.

4. AD Omegi w Szwajcarji jeszcze mi nic nie odpisał, widocznie jeszcze szukają  :)  - mam nadzieję.

5. Ad Omegi w PL - jak dotąd cisza.

 

6. Są dostępne używane na angielskim eBay, ale skoro preferuję nowy, uznam, że jest to ostatnia instancja do której się zwrócę jeśli wyczerpię już wszystkie inne ścieżki.

 

7. Są też dostępne na polskim Allegro, jednak w wersji z Jamesem Bondem. Lubię JB, ale nie aż tak bardzo, żeby kupować sobie jego gadgety  :)

 

I teraz po tym, przydługim wstępie, pytanie do forumowiczów - gdzie moge taki dostać? 

-  preferuję nieużywany i liczę, że może u kogoś na sklepie znajdzie się jeszcze taki model

-  nie mam problemu, żeby kupić używany jeśli będzie po przeglądzie i z pozytywną opinią profesjonalnego zegarmistrza 

 

Z góry dziękuję za wszelkie porady.

Pozdrawiam serdecznie

daj ogłoszenie w dziale rynek - poszukuję właśnie po to jest stworzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A specjalna edycja Omegi z Quantum of Solace z wzorem tarczy na podobieństwo rękojeści Walthera PPK bardzo mi się podoba.

 

 

Na żywo wygląda jeszcze lepiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na księżyc :D

 

 

post-60538-0-57799900-1399465006_thumb.jpg

post-60538-0-47201200-1399465027_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na księżyc :D

 

Z Warszawy daleko nie masz:-)

A z takim zegarkiem to i z Bemowa wystartujesz...:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny! Choruje na ten model :)

Chciałbym taki z 1958....

Ja też miałem chęć na taki ale że daro... trafionemu koniowi w zęby się nie zagląda, to przecież nie będę wybrzydzał  :rolleyes:

Teraz w spokoju mogę czatować na wersję z mechanizmem 861 ale czy warto zamieniać z 1861 ?


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Dostałem ostatnio w spadku zegarek marki Omega i chciałbym was miłośników zapytać o jego wartość ponieważ zegarmistrz nie potrafił mi powiedzieć ile jest wart. w załączniku podsyłam zdjęcie do tego modelu. Pozdrawiam serdecznie :)

https://plus.google.com/101190118478978149411/posts?banner=pwa&authkey=CPGP_MPGg6T2zwE

Nie dziwię się zegarmistrzowi bo my też nie potrafimy, a regulamin przy zakładaniu konta to się czytało ? że nie wyceniamy zegarków !


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zlitujcie się nad człowiekiem.

Moim zdaniem ten zegarek wart jest ok. 0,15 zł., bo tyle mniej więcej będzie warta stal oddana w skupie złomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak skrócić bransoletę w Speedmasterze Reduced? Nie ma tam żadnych strzałek od wewnętrz, czyli walić na chama z dowolnej strony? Na zdjęciach to wygląda, jakby tulejka klinująca wchodziła w środkową część ogniwa.

jeśli to ten co myślę:-) wystarczy usunąć 'przedłużki',a jeśli tego mało to standartowa regulacja na zapięciu.Powinno wystarczyć nawet na 15cm nadgarstek.....:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok:-) ,idz do majstra by przypadkiem nie porysowac...sugeruję:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, jeszcze majster coś zepsuje. Wolę sam zrobić, tylko najpierw muszę się dowiedzieć jak :lol:

Narzędzia ma?:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wycisnac sztyfty....ale idz lepiej do zegarmistrza,zaplacisz dychę i po sprawie...:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam fanów omegi,

 

zwracam się z prośbą o opinie co do oryginalności tego egzemplarza i sprzedawcy jeśli jest Wam znany 

 

http://allegro.pl/omega-czarna-tarcza-najwieksza-linia-kaliber-30t2-i4232698550.html

Zapomnij

zapomnij

[malowana tarcza,malowane wskazy,koperta spolerowana.....]

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij

zapomnij

[malowana tarcza,malowane wskazy,koperta spolerowana.....]

 

już zapomniałem

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry opis jedno zdjęcie dość dalekie. Cena wygórowana ale cena zmienna jest osobniczo. Jeżeli jest możliwość oglądnięcia to na pewno bym skorzystał.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić Kolegów o pomoc? Zegarkowe ADHD rozwija się i jedna Omega (300M quartz), to za mało. Zachorowałem na Speedmastera. Czy poniższa oferta jest warta uwagi?

http://allegro.pl/omega-spedmaster-ref-32105000-i4244009771.html

 

Pozdrawiam.

Oferta jest oczywiście ciekawa,ale cena już mniej.Zdaje mi się ,że na allegro widziałem jakiś czas temu sporo tańszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.