Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz Dąbrowski

Może to kwestia właśnie tych przyzwyczajeń - dla mnie moje zegarki to absolutne minimum i maksimum tego co mi wejdzie na rękę - mniejsze i większe zegarki mogą szukać (czasem niestety) innego nadgarstka.

Tak czy siak dla każdego Speedy wedle gustu - modeli jest tyle, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią perełkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wub: i tyle!.


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do garnituru również pasowałaby aqua terra master co-axial. Ale oczywiście niebieska tarcza to już kwestia gustu i też koloru garnituru, koszuli etc. Co by nie było - i tak bym nosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Zegarek dzisiaj zostawiłem w serwisie. Będzie robiony pełen przegląd w ramach którego standardowe części + zabiegi pielęgnacyjne są w cenie (łącznie z wymianą szkiełka), w przypadku części specjalnych (cokolwiek to znaczy) cena może jeszcze ulec zmianie. Koszt takiej przyjemności dla zainteresowanych to ok.2150 pln

 

No i proszę, dali sobie 4 tygodnie, a dziś po tygodniu od potwierdzenia naprawy gwarancyjnej dostałem sms'a, że zegarek gotowy, może i Twój więc wróci na rękę szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś czy po powrocie Speedmaster Mark II i Seamaster 300 planują nowego Railmaster?

Edytowane przez Adam53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Speedy odebrany i niniejszym uroczyście przystępuję do stronnictwa Wasyla - następnym razem Omega nie trafi do Omegi.

 

Zegarek oddany jako nieco źle chodzący, przyjęty jako namagnesowany.
Odmagnesowali, wyregulowali (choć według wydruków tylko tyle, by jakoś tam wchodził w normy, nic przesadnie dokładnego bo i po co przecież...) i tyle.

Smarowanie po dwóch latach najwyraźniej za drogie by je robić na gwarancji, polerka tak samo - zresztą uznali, że lepiej dodać ryskę na kopercie zamiast je usuwać, a już najbardziej popisali się ze szkiełkiem. Oddany z jedną mikroryską, generalnie w gorszym stanie zdarzają się na półkach sklepowych. W  serwisie ktoś chyba pensetą odtwarzał ostatnią rewię na lodzie , bo szkiełko zrysowane we wszelkie możliwe strony... Już nawet nie chciało mi się tego czepiać - bezpieczniej samemu spolerować niż im znowu zegarek zostawiać...

Podsumowując - na ile to możliwe polecam omijać serwis SGP, bo ludzie tam pracujący (przynajmniej niektórzy) najwyraźniej traktują zegarki jak ziemniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylem w jednym z salonow gdzie sobie poprzymierzalem seamastera i musze powiedziec ze zegarek robi wrazenie :) a powiedzcie mi jedna rzecz czy omega robi zegarki z recznym naciagiem? Bo na moje pytanie sprzedawca stwierdzil ze juz sie takuch zegarkow nie robi...


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

To sprzedawca chyba Fossila powinien sprzedawać ;) jeden, najbardziej kultowych modeli Omegi, czyli moonwatch ma ręczny naciąg, a oprócz tego na przykład najnowszy garniturów master co-axial jest pierwszym modelem na nowym ręcznie nakręcanym werku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylem w jednym z salonow gdzie sobie poprzymierzalem seamastera i musze powiedziec ze zegarek robi wrazenie :) a powiedzcie mi jedna rzecz czy omega robi zegarki z recznym naciagiem? Bo na moje pytanie sprzedawca stwierdzil ze juz sie takuch zegarkow nie robi...

Gratulacje dla sprzedawcy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czemu sie nie robi? Bo sa niepraktyczne, bo czesciej sie psuly, bo ludzie zapominali je nakrecac:) taki as ten sprzedawca ale coz :)

 

A jaka omega byscie polecili wlasnie z naciagiem recznym?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Mechaniki są raczej bardziej niezawodne od automatów, tyle że faktycznie trzeba pamiętać o nakręcaniu (dla mnie to akurat plus).

 

Jak uniwersalne to Moonwatch, jak elegancko to najnowszy garniturowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

No to Speedmaster Professional na 861 lub 1861 powinien być idealny jak to prezes napisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowanie wolę nakręcanie ręczne. Toż to sama przyjemność.

A automat często nie "ładuje" mi się wystarczająco po kilku godzinach przy komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nowej 300 (z ceramicznym bezelem). W sieci znajduje zdjęcia na gumie ale tylko jakieś starsze modele 300-setki. Są na takiej gumie jak do starszej wersji PO. Orientujecie się czy guma z PO (popredni model) będzie pasować do nowej 300-setki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie i pasuje. Mój dawny zegarek ma teraz Maru - z tydzien, dwa temu były zdjecia w "nadgarstkowym" temacie. Za to stara guma do omegi nie pasuje do nowej omegi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No!  :blink:

Maryśka!!! :D

 

Ale dałaś "dżezuuuuuuu" lub jak kto woli "jazuuuuuuuuuuuuu".  B)

 

No i gites!

Witaj w klubie! :)

 

Bo może nie tylko chłopy są takie zdrowo nakręcone

a nie które egzemplarze tych przedstawicielek  z Wenus,

także!  :P  :lol:


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My name is Bond, Marysia Bond :)

 

ale przecież nie od dziś wiadomo że "każda kobieta ma coś w sobie z Matii Hari"

 

pozdrawia serdecznie i gratuluje gustu, 

piękny zegarek na pięknej rączce 

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Marysiu, świetny wybór. Jeden z moich ulubionych zegarków, przymierzam się w tym roku do najnowszej niebieskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.