Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz Dąbrowski

Zaszedłem dziś do butiku Omegi warszawskiego - pierwsza klasa (oby serwis kiedyś dogonił). Obsługa nieba uchyla, a wręcz nawet do nachalności nieco się z wiedzą i wsuwaniem zegarków na rękę posuwa (co dla nas, świrów, jest raczej pozytywne) - chciałem zobaczyć Seamastera 300, ale niestety go nie było. Zostanie dla mnie do przymierzenia (sic) sprowadzony, pokazano mi kilka speedmasterów, zaproponowano kupno pudełka od nowej ref. moonwatcha (około 600 franków... bez komentarza), przedstawiono model działania wychwytu co-axial (jak już mówiłem, wręcz nachalność), ale generalnie jestem pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta (nie ma absolutnie wywyższania się i podejścia "pana nie stać na przymierzanie" i to mimo, że byłem w mocno smart casualowym stroju, z naciskiem na casualowy wręcz). Wybór zegarków niestety wciąż jeszcze nie taki, jaki mógłby być (brakuje paru co ciekawszych modeli), ale też i nie jest źle - nowa ref moonwatcha z boxem, speedmaster alaska project, speedmaster z-33, dwa mark II i trzeci - rio - w drodze. Dobry punkt i warto zajrzeć z pewnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jeżeli w ogóle coś tam oddawać to zdecydowanie poprzez ten butik, nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Swoją drogą 2000zł za pudełko ze szkiełkiem i przyrządem do zmiany pasków to faktycznie trudno skomentować...

Cóż, równowartość podwyżki ceny Moonwatcha, gdzie jedyną zmianą poza referencją jest właśnie to pudełko. A w nim oprócz powyższego są dwa paski i medialion służący ponoć jak klips do papieru :rolleyes: co o tyle uzasadnia tę cenę, że paski Omega generalnie sprzedaje po 500-800zł ;)

Edytowane przez Mateusz Dąbrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, równowartość podwyżki ceny Moonwatcha, gdzie jedyną zmianą poza referencją jest właśnie to pudełko. A w nim oprócz powyższego są dwa paski i medialion służący ponoć jak klips do papieru :rolleyes: co o tyle uzasadnia tę cenę, że paski Omega generalnie sprzedaje po 500-800zł ;)

To nie jedyna różnica , w nowej referencji bransoleta jest z ogniwami skręcanymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, czy ktoś pytał jak wygląda serwis poprzez butik? Czy jest taka możliwość?

Im na pewno zależy na kliencie więc może niech oni się martwią żeby w serwisie wszystko poszło OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, czy ktoś pytał jak wygląda serwis poprzez butik? Czy jest taka możliwość?

Im na pewno zależy na kliencie więc może niech oni się martwią żeby w serwisie wszystko poszło OK.

Pewnie trwa jeszcze dłużej.....

Złudne nadzieje...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Przy półtora miesiąca na regulację ten dodatkowy tydzień na transport w obie strony nie boli, a jest szansa, że faktycznie z butikiem łatwiej będzie się dogadać co do stanu w jakim oczekujemy zegarka z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie trzeba przejechać i pogadać.

Przy okazji można trochę ponarzekać na SGP ;)

Może ktoś się w końcu za to zabierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Ja już ponarzekałem krótko w mailu, jednocześnie chwaląc sam butik. W odpowiedzi:
 

 

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo ją doceniamy.

Z pewnością poziom jakości serwisu będzie identyczny z poziomem obsługi butiku, pracujemy nad tym.

 

Oby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś ma adres zegarmistrza albo bardziej elektronika gdzie można by bylo naprawic moduł Omega Cal 1640????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwota!

 

Piepanik jak ta lala.... :wub:

I to nie  ten z awataru.

Czyżby druga pięknisia?

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można....naręcznych około 20 pewnie będzie..

to widac jestes Fanem Omega . A co do modeli zegarkow , to jakie masz najnowsze w swojej kolekcji. Pytam bo bardzo lubie Omege i osobiscie jest przed Rolexem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli któryś z kolegów jest zainteresowany nową PO 42mm, werk 8500, bransoleta i koperta tytan jest jeden egzemplarz salon Valdi Tmie 3 stawy Katowice 20% rabatu

Pozdrawiam ł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to widac jestes Fanem Omega . A co do modeli zegarkow , to jakie masz najnowsze w swojej kolekcji. Pytam bo bardzo lubie Omege i osobiscie jest przed Rolexem .

najnowsza....hm,z początku lat 80ych,najstarsza kieszonkowa z około 1913roku


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.