Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, chłopaki, chłopaki- widzę, że przedświąteczne już luzy macie i bardzo Wam się nudzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E ...to nie będziemy kolegami :D ......nie znoszę Hiszpanów.

 

 

Oj, chłopaki, chłopaki- widzę, że przedświąteczne już luzy macie i bardzo Wam się nudzi  :D 

Największy zapier..l teraz mam ,wiesz "pożegnania,śledz "itd :D

Ale jak większość po Świętach będzie myśleć jak splacić kredyt Bożonarodzeniowy ja,kupię sobie nową Omegę :D

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie fakt- firmowe Wigilie itp- jak nie trzeba, to mało komu chce się przygotowywać, a potem sprzątać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak większość po Świętach będzie myśleć jak splacić kredyt Bożonarodzeniowy ja,kupię sobie nową Omegę :D

To tak wracając do tematu Omegi ;)

 

edit: a tak w ogóle to fajnie byłoby znowu nad jakimś spotkaniem pomyśleć, ale do Świąt więcej mnie na miejscu nie ma, niż jestem, więc pewnie dopiero po Świętach się uda

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Witojcie :) moj pierwszy post ale przyznaje ze czytalem forum od miesiecy, zdjecie to moj nabytek i tylko male pytanko, jest gdzies albo ktos wie ktory rok omegi op. jest nr 85......? To co jest w necie konczy sie na 2008 roku.

post-76898-0-41421200-1418860497_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bylem ciekaw jak sprawdzic rok produkcji po numerze seryjnym ale dane w internecie sa do 2008 roku. Masz ceraminczy bezel wiec to Omega PO z nowej kolekcji, zegarek moze miec maks 3 lata z tego co kojarze wyszedl w 2011. Nie boisz sie tak stawiac zegarka na galezi drzewa :) ? Spadnie i bedzie problem....


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Cos to zdjecie strasznie sie skompresowalo, musze zapodac jesscze raz i nauczyc sie :) Zegarek mial metr sniegu pod soba, balem sie ze jesli juz spadnie to go nie znajde :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Jeszcze jedno , mam nadzieje ze wyjdzie lepiej :)

post-76898-0-91830000-1419083809_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos to zdjecie strasznie sie skompresowalo, musze zapodac jesscze raz i nauczyc sie :) Zegarek mial metr sniegu pod soba, balem sie ze jesli juz spadnie to go nie znajde :)

Bardzo ladny zegarek, niestety za duzy na moj nadgarstek, 42 to max to moge nosic.

Jaka masz odchylke dniowa na tym mechanizmie? Jestem ciekaw czy musze oczekiwac od swojego zegarka wiecej czy juz powinienem byc zadowolony :) U mnie jest -1.09 sekundy na dobe. Mam nadzieje ze ustawiac bede raz na 2 miesiace.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Omega zawsze byla dla mnie naj, bez urazy dla fanow Rolexa ale dla mnie Omegi sa piekniejsze a i same mechanizmy tez najlepsze:) w koncu sam J23 docenial ta marke :)

Moja PO ma tez sekunde na plus ale co wazne nie zmienia sie to jakkolwiek zostawisz zegarek na noc, mysle ze tylko temperatura jest w stanie cos zmienic, noszac caly czas na reku jest jeszcze dokladniej ale ja zyje w zimnym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się rozwijasz ;) i tempo też niesamowite. Z pewnością można śmiało pogratulować i nieśmiało zapytać, co następne?   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Zbysiu przedstawia sie nam jako osoba pijąca piwo perełka ze styranym poliotem na nadgarstku z bardzo ubogim słownictwem - teraz nagła zmiana zarówno w sposobie wysławiania sie jak i zegarkowych zakupów

Czegoś tu nie kumam :wacko: bo czytałem twoje wpisy od twoich narodzin na tym forum do dnia dzisiejszego i jak bym czytał dwie inne osoby - na początku Zbysiu z poliotem za 3 dychy nieśmiało błądzący po wątkach jakieś dziwne komentarze i wpisy niezrozumiałe .......... Dzisiaj Rolex i Omega

To jakaś praca dyplomowa na zasadzie jak kto jest odbierany przez społeczeństwo w zalezności od statusu ?????? :huh:  :huh:

Odpowiedz mi proszę bo nie mogę ciebie rozkumać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - absolutnie nie mam nic do ciebie po prostu ciekawa z ciebie postać i zastanawiająca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Zbysiu przedstawia sie nam jako osoba pijąca piwo perełka ze styranym poliotem na nadgarstku z bardzo ubogim słownictwem - teraz nagła zmiana zarówno w sposobie wysławiania sie jak i zegarkowych zakupów

Czegoś tu nie kumam :wacko: bo czytałem twoje wpisy od twoich narodzin na tym forum do dnia dzisiejszego i jak bym czytał dwie inne osoby - na początku Zbysiu z poliotem za 3 dychy nieśmiało błądzący po wątkach jakieś dziwne komentarze i wpisy niezrozumiałe .......... Dzisiaj Rolex i Omega

To jakaś praca dyplomowa na zasadzie jak kto jest odbierany przez społeczeństwo w zalezności od statusu ?????? :huh::huh:

Odpowiedz mi proszę bo nie mogę ciebie rozkumać

no powiem Ci , ze prawie trafifes .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Szczerze mówiąc jakiejś specjalnej zmiany w stylistyce postów nie widzę, co najwyżej krótsze są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje ci Mateusz że to ma drugie dno :ph34r:  zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się rozwijasz ;) i tempo też niesamowite. Z pewnością można śmiało pogratulować i nieśmiało zapytać, co następne?

jakis nowy klasyk .Omega spedmaster cal 3333 z tego co pamietam , moze Sub cersmic Bez daty, rowniez swietny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu, rozdwojenie jaźni? Bo twoja "osobowość" nie trzyma się kupy. Jeszcze niedawno zaprzeczałeś Omedze i było to później niż o Rolexie... Myślę, że twój nik zdradza jednak twoją cyniczną osobowość i zamiary... Masz ubaw po pachy ? Różni już tu byli, więc odkryciem roku nie będziesz.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu, rozdwojenie jaźni? Bo twoja "osobowość" nie trzyma się kupy. Jeszcze niedawno zaprzeczałeś Omedze i było to później niż o Rolexie... Myślę, że twój nik zdradza jednak twoją cyniczną osobowość i zamiary... Masz ubaw po pachy ? Różni już tu byli, więc odkryciem roku nie będziesz.

nie wiem o co Ci chodzi .rozni tu byli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie , Zbyszek Pochodze z Zarnowca mam 43 lata I interesuje sie zegarkami . Narazie skromnie bo malo gotowki ale jak Cos odloze to staram sie cos kupic.

... :) rozumiem, że odkładanie idzie dobrze więc i plany się krystalizują.

Kolejny Rolex Submariner ceramic bezel ale bez daty albo Omega Speedmaster cal. 3??? :) .

Ciekawe....


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.