Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw Zbysiu przedstawia sie nam jako osoba pijąca piwo perełka ze styranym poliotem na nadgarstku z bardzo ubogim słownictwem - teraz nagła zmiana zarówno w sposobie wysławiania sie jak i zegarkowych zakupów

Czegoś tu nie kumam :wacko: bo czytałem twoje wpisy od twoich narodzin na tym forum do dnia dzisiejszego i jak bym czytał dwie inne osoby - na początku Zbysiu z poliotem za 3 dychy nieśmiało błądzący po wątkach jakieś dziwne komentarze i wpisy niezrozumiałe .......... Dzisiaj Rolex i Omega

To jakaś praca dyplomowa na zasadzie jak kto jest odbierany przez społeczeństwo w zalezności od statusu ?????? :huh:  :huh:

Odpowiedz mi proszę bo nie mogę ciebie rozkumać

Piwo 'Perla" i ja piję....browar nawet z okna widzę:-) :-)

No i mam Poljota ....:-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo 'Perla" i ja piję....browar nawet z okna widzę:-) :-)

No i mam Poljota ....:-) :-)

Ja piję okocim mocny z biedronki - ale tu nie o to chodzi

Zbysiu pełen szacunek jaka kolwiek jest twoja misja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piję okocim mocny z biedronki - ale tu nie o to chodzi

Zbysiu pełen szacunek jaka kolwiek jest twoja misja ;)

dziekuje Pawel za pozytywny komentarz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by ktoś tu miał złe zamiary, czy też celowo "grzebał" w postach, ale tempo zakupów zapiera dech w piersiach. Co nie znaczy, że gratulujemy (może lepiej napiszę za siebie) gratuluję zakupów i niech kolejne przynoszą jak najwięcej zadowolenia.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by ktoś tu miał złe zamiary, czy też celowo "grzebał" w postach, ale tempo zakupów zapiera dech w piersiach. Co nie znaczy, że gratulujemy (może lepiej napiszę za siebie) gratuluję zakupów i niech kolejne przynoszą jak najwięcej zadowolenia.

dziekuje bardzo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbysiu musisz zmienić nicka- nie pasuje tak samo jak chrono crazy do jednego zkolegów :D

nabytku jak i ich tempo nabycia godne podziwu-też tak bym chciał. przypominasz mi trochę carlita.

gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że Zbyszek po prostu wygrał w totka, postanowił kupić jakiś zegarek więc zaczął czytać forum o zegarkach, akurat Karol pokazał swojego Hulka i wszyscy się zachwycali więc go kupił, ale ankieta udowodniła że najpopularniejsza jest obecnie Omega więc poszedł do sklepu i ja nabył.

może zweryfikujmy to i zróbmy ankietę co byś kupił będąc Zbyszkiem jako trzecie :)   

 

nie gniewaj się Zbysiu taki żarcik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że Zbyszek po prostu wygrał w totka, postanowił kupić jakiś zegarek więc zaczął czytać forum o zegarkach, akurat Karol pokazał swojego Hulka i wszyscy się zachwycali więc go kupił, ale ankieta udowodniła że najpopularniejsza jest obecnie Omega więc poszedł do sklepu i ja nabył.

może zweryfikujmy to i zróbmy ankietę co byś kupił będąc Zbyszkiem jako trzecie :)

 

nie gniewaj się Zbysiu taki żarcik ;)

podoba mi sie bardzo , taka ankieta ok obstawiajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam całkiem inne zdanie ..ale fajnie ,że i Zbysiu i reszta się dobrze bawią

Dopóki tak będzie ( a może w tej sytuacji należałoby napisać dopuki ??) to jest ok i tak trzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem jakiegoś nieskromnego zenitha zbysiu sobie " strzeli"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Zbysiu nie klepie "bidy" tylko ma sieć restauracji?

http://www.karczmabida.com/

Tak czy inaczej jak już pisałem gratuluję nabytku bo miałem tą Omegę w rękach i bardziej mi przypadła do gustu od stonowanej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Zbysiu nie klepie "bidy" tylko ma sieć restauracji?

http://www.karczmabida.com/

Tak czy inaczej jak już pisałem gratuluję nabytku bo miałem tą Omegę w rękach i bardziej mi przypadła do gustu od stonowanej wersji.

Albo jest sprzedawca w autoryzowanym butiku dla obu marek i ma dostep do wszystkich zegarkow. Dziwnym trafem nie ma zdjec z nadgarstka :))

Zgadywac mozna dlugo, aczkolwiek zegarki i wybor ciekawy. Kimkolwiek Zbysiu nie jest, gratuluje mu zakupow i wyboru ciekawych zegarkow. Nastepny w kolejce powinien byc Zenith El Primero Stratos.

Tag Heuer Carrera Mikropendulum tez bylby ciekawa opcja.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że w salonie nie da rady zrobić zdjęcia nadgarstkowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby nie rozpedzacie sie za bardzo koledzy?

A moze ktorys z modów się zabawia ..?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jest sprzedawca w autoryzowanym butiku dla obu marek i ma dostep do wszystkich zegarkow. Dziwnym trafem nie ma zdjec z nadgarstka :))

Zgadywac mozna dlugo, aczkolwiek zegarki i wybor ciekawy. Kimkolwiek Zbysiu nie jest, gratuluje mu zakupow i wyboru ciekawych zegarkow. Nastepny w kolejce powinien byc Zenith El Primero Stratos.

Tag Heuer Carrera Mikropendulum tez bylby ciekawa opcja.

dla Ciebie zrobie specjalne zdjecie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jest sprzedawca w autoryzowanym butiku dla obu marek i ma dostep do wszystkich zegarkow. Dziwnym trafem nie ma zdjec z nadgarstka :))

 

 

Ja słyszałem od bardzo poważnego człowieka z tego forum, że Carlito pracuje w sklepie z zegarkami w Dublinie i nie ma ani jednego zegarka ze swojej rzekomej kolekcji i że prawdopodobnie złapał fuchę w sklepie rowerowym i stąd te wszystkie zdjęcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem od bardzo poważnego człowieka z tego forum, że Carlito pracuje w sklepie z zegarkami w Dublinie i nie ma ani jednego zegarka ze swojej rzekomej kolekcji i że prawdopodobnie złapał fuchę w sklepie rowerowym i stąd te wszystkie zdjęcia

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mosera tylko kupił. :lol:

ale faktycznie dawno michala nie bylo..

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.