Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Podrzuć jeśli możesz fotki tych twoich Omeg i Rolka.

Nawet jak beda fotki to nie bedzie zadnej z reki :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac trolla :D mam male pytanko. Posiadam, Omege Deville na mechanizmie 2500d. Po nakreceniu, pelny zapas energi, poznila sie o dwie sekundy a dzis nagle po 5 dniach spoznila sie 9 sekund. Nie mam duzego doswiadczenia z mechanizmem 2500d ale czy myslicie ze to juz wysylac do regulacji (to nie jest pierwszy raz) czy jest to zwiazane z iloscia energi w zegarku? Wiem ze 2500d jest bardziej czuly na zapas energi niz 8500 stad moje przypuszczenia.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Pomijajac trolla :D mam male pytanko. Posiadam, Omege Deville na mechanizmie 2500d. Po nakreceniu, pelny zapas energi, poznila sie o dwie sekundy a dzis nagle po 5 dniach spoznila sie 9 sekund. Nie mam duzego doswiadczenia z mechanizmem 2500d ale czy myslicie ze to juz wysylac do regulacji (to nie jest pierwszy raz) czy jest to zwiazane z iloscia energi w zegarku? Wiem ze 2500d jest bardziej czuly na zapas energi niz 8500 stad moje przypuszczenia.

A wziąłeś pod uwagę w jakiej pozycji przy każdym pomiarze leżał zegarek? Mechaniczne zegarki są czułe pod tym względem dlatego badając dokładnośc robi sie to w róznych położeniach zegarka i wylicza średnią. Podczas normalnego uzytkowania zegarki często  codziennie maja ciut inna wartość odchyłki i tak na prawdę liczy się średnia wartość miesieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac trolla :D mam male pytanko. Posiadam, Omege Deville na mechanizmie 2500d. Po nakreceniu, pelny zapas energi, poznila sie o dwie sekundy a dzis nagle po 5 dniach spoznila sie 9 sekund. Nie mam duzego doswiadczenia z mechanizmem 2500d ale czy myslicie ze to juz wysylac do regulacji (to nie jest pierwszy raz) czy jest to zwiazane z iloscia energi w zegarku? Wiem ze 2500d jest bardziej czuly na zapas energi niz 8500 stad moje przypuszczenia.

podeslij jakieś fotki , bo nie sadze ze posiadasz taki zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofnij sie pare stron i jest wklejona fotka z reki. Posiadam, nie znaczy ze nosze bo jest damski ;) Wiesz Zbysiu, ja Twoich zdjec zegarkow z reki to nie widzialem..nikt nie widzial jeszcze. W pudelku to ja wiem gdzie sie je robi....u dystrybutora :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podeslij jakieś fotki , bo nie sadze ze posiadasz taki zegarek.

Co za problem podejsc do salonu i po ludzku poprosic o mozliwosc zrobienia zdjecia, bo na forum sie smieja.

Albo Zbysiu gadasz sam ze soba, albo masz mocnego konkurenta. Jedno nie wyklucza drugiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofnij sie pare stron i jest wklejona fotka z reki. Posiadam, nie znaczy ze nosze bo jest damski ;) Wiesz Zbysiu, ja Twoich zdjec zegarkow z reki to nie widzialem..nikt nie widzial jeszcze. W pudelku to ja wiem gdzie sie je robi....u dystrybutora :D

u dystrybutora chyba twojego mogę zrobic w każdej chwili takie zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za problem podejsc do salonu i po ludzku poprosic o mozliwosc zrobienia zdjecia, bo na forum sie smieja.

Albo Zbysiu gadasz sam ze soba, albo masz mocnego konkurenta. Jedno nie wyklucza drugiego

A kto jest tym konkurentem? Ja? Zbysiu gra w swojej lidze :D Ja juz pare razy mowilem ze kazdy tu potrafi wstawic zdjecie z reki....no moze nie kazdy jak widac po przykladzie Zbigniewa.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za problem podejsc do salonu i po ludzku poprosic o mozliwosc zrobienia zdjecia, bo na forum sie smieja.

Albo Zbysiu gadasz sam ze soba, albo masz mocnego konkurenta. Jedno nie wyklucza drugiego

mocny konkurent chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto jest tym konkurentem? Ja? Zbysiu gra w swojej lidze :D Ja juz pare razy mowilem ze kazdy tu potrafi wstawic zdjecie z reki....no moze nie kazdy jak widac po przykladzie Zbigniewa.

 

podejrzewam, że ten pajac, który cały dzień spamuje, to alter ego Zbysia, bo dwóch takich to ze świecą szukać, a oni się spotkali na jednym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nasz stary kolega powrocil... Juz w dwoch wcieleniach sie pojawial (przynajmniej) :Fajna Omega

 

Zapisuje do klubu kolejna Omege :)

 

Tym razem Planet Ocean z kalibrem 2500D.

 

IMG_0652_zps31224dea.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

podejrzewam, że ten pajac, który cały dzień spamuje, to alter ego Zbysia, bo dwóch takich to ze świecą szukać, a oni się spotkali na jednym forum

Czy okreslenie pajac kierowałeś do mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że ten pajac, który cały dzień spamuje, to alter ego Zbysia, bo dwóch takich to ze świecą szukać, a oni się spotkali na jednym forum

zadtanawiam sie czy do mnie mówisz pajac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że ten pajac, który cały dzień spamuje, to alter ego Zbysia, bo dwóch takich to ze świecą szukać, a oni się spotkali na jednym forum

No zbieg okolicznosci taki ze jak jeden pisze to drugi nie i odwrotnie. Ciezko sie komentuje badz wkleja zdjecia jak ktos glupoty ciagle pisze

 

@Zbysiu Post z Napisano przez stateless w 21 grudzień 2014 - 15:50

zobacz sobie zdjecie z reki. A dzis wstawilem swoje w temacie "Co masz dzis na reku". Chcialbym zobaczyc Twoje zdjecie z reki ale butiki juz dzis zamkniete wiec pewnie dopiero jutro :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zbieg okolicznosci taki ze jak jeden pisze to drugi nie i odwrotnie. Ciezko sie komentuje badz wkleja zdjecia jak ktos glupoty ciagle pisze

 

@Zbysiu Post z Napisano przez stateless w 21 grudzień 2014 - 15:50

zobacz sobie zdjecie z reki. A dzis wstawilem swoje w temacie "Co masz dzis na reku". Chcialbym zobaczyc Twoje zdjecie z reki ale butiki juz dzis zamkniete wiec pewnie dopiero jutro :D

zrobic zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zbieg okolicznosci taki ze jak jeden pisze to drugi nie i odwrotnie. Ciezko sie komentuje badz wkleja zdjecia jak ktos glupoty ciagle pisze

 

@Zbysiu Post z Napisano przez stateless w 21 grudzień 2014 - 15:50

zobacz sobie zdjecie z reki. A dzis wstawilem swoje w temacie "Co masz dzis na reku". Chcialbym zobaczyc Twoje zdjecie z reki ale butiki juz dzis zamkniete wiec pewnie dopiero jutro :D

to prawda butiki zamknięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby przypadkiem mi nikt nie powiedział, że zdjęcia gdzieś na zapleczu sklepu robię - zdjęcie robione jakiś czas temu, przy okazji "sprzątania" w akwarium ;)post-73155-0-98785100-1420239036_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby przypadkiem mi nikt nie powiedział, że zdjęcia gdzieś na zapleczu sklepu robię - zdjęcie robione jakiś czas temu, przy okazji "sprzątania" w akwarium ;)DSC_1400.JPG

w butiku robione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to Twoje akwarium :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to Twoje akwarium :angry:

pawel super ze pozna godz , i butiki pozamykane Zrobię fotkę dla Kolegi Stal co mam na ręku dziś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Zbysiu coś bida z tymi Twoimi zdjęciami- dużo "gadasz", mało robisz;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takto juz ze Zbysiem jest, bajkopisarz :D

Charakterystyczna luma. Zrobienie zdjecia zajelo chwile, Zbysiowi miesiac :)

 

Full_Size_Render.jpg


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ostatnio irytuje szukanie ' szczegòłów- miałeś, nie miałeś itp. Cyt. klasyka- niech się wstydzi ten co robi nie ten co widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.