Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

mnie ostatnio irytuje szukanie ' szczegòłów- miałeś, nie miałeś itp. Cyt. klasyka- niech się wstydzi ten co robi nie ten co widzi.

pawel luknij do mojej Galeri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zbysiu pogasil co poniektorych jak kiepy w kałuży ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu coś bida z tymi Twoimi zdjęciami- dużo "gadasz", mało robisz;-)

bida oj bida wiecej na rękę nie wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

A nie można tak było od razu;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdenerwowalem sie sorki

Nareszcie Zbysiu wstawiles te zdjecia! Ale widze ze kolekcja sie powiekszyla od ost. razu jak sie zdenerwowales :D Gratuluje wyborow i jednak tak Omega nie taka straszna jak ja maluja ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu - szacun, masz tego trochę , aż miło się ogląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiepy to kiepy a największy to Stal

teraz mam nadzieje ze jak cos sie zapytam to troszkę szacunku , kocham zegarki i mam ich trochę jak widać , to tylko połowa z kolekcji , pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym na szacunek trzeba cieżko pracować ;) nie wystarczy mieć dużo.... ;):)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda staram sie .

Bardzo ladna kolekcja ale az korci spytac czego nie widac w tej kolekcji? bo pisales ze to tylko polowa ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna kolekcja ale az korci spytac czego nie widac w tej kolekcji? bo pisales ze to tylko polowa ;)

pare perełek z czasem pokaże , porobie jakieś fajne zdjecia z tym zegarkami co pokazalem , a plan na ten to to Ceramic Sub no date mam nadzieje ze zagości w mojej kolekcji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero
Tak poza tym na szacunek trzeba cieżko pracować ;) nie wystarczy mieć dużo.... ;):)[/quote

Wyjąłes mi to z ust;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

to prawda staram sie .

Czasami odnoszę wrażenie, że Twoje staranie odnosi skutek odwrotny od zamierzonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak poza tym na szacunek trzeba cieżko pracować ;) nie wystarczy mieć dużo.... ;):)[/quote

Wyjąłes mi to z ust;-))

a jaki co niektórzy maja szacunek do mnie , mam szacunek dla ludzi ktozy szanują mnie . A na tym forum różnie bywa prawda. Szacunek dobre sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mam nadzieje ze jak cos sie zapytam to troszkę szacunku , kocham zegarki i mam ich trochę jak widać , to tylko połowa z kolekcji , pozdro

 

Hoho! Piękna kolekcja, gratuluję!

 

W galerii ostrość na jednym zdjęciu kiepska (wiem, jak ciężko robi się zdjęcia nadgarstkowe... a tym bardziej naramienne ;) ) i nie widać dokładnie tego chronografu Omegi. Czy to taki sam jak ten?

 

Dzisiaj na ręce noszę Omega Seamaster Professional pozdrawiam

 

  • post-65254-0-20657100-1393174986_thumb.j

 

(to z naszego forum: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/316-jaki-zegarek-masz-dziś-na-ręku/?p=1150129)

 

Bo wygląda bardzo efektownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel luknij do mojej Galeri

;)

 

zbysiu musisz zrobić jakąś galerię z prawdziwego zdarzenia- te zegarki na to zasługują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho! Piękna kolekcja, gratuluję!

 

W galerii ostrość na jednym zdjęciu kiepska (wiem, jak ciężko robi się zdjęcia nadgarstkowe... a tym bardziej naramienne ;) ) i nie widać dokładnie tego chronografu Omegi. Czy to taki sam jak ten?

 

 

(to z naszego forum: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/316-jaki-zegarek-masz-dziś-na-ręku/?p=1150129)

 

Bo wygląda bardzo efektownie!

te zegarki sa moje a ten kolega Podobno ściągał rożne rzeczy z internetu. Pozatym chyba takiej imitacji do 1 sztuki nie robili .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :)

 

Fajna jest. Widzę, że lubisz odważne kolory - kiedyś byłem sceptyczny, ale odkąd sam mam zegarek z czerwonym bezelem, to bardzo polubiłem takie kolorystyczne odjazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.