Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

 

EDIT: Tomasso, gratulacje! Dawaj zdjęcia od tyłu :).

 

Od tyłu to ja nie umiem :)

Ale mniej więcej wygląda tak:

71223183505000268215.jpg

 

Muszę ją jeszcze doczyścić przy uszach, bo widzę, że strasznie jest zakurzona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej  :D

 

Moonwatch i tak bardziej pasuje mi do paska, mam zamiar coś sobie dorobić i wtedy ocenię, czy dobrze leży na moim małym nadgarstku. Chociaż oczywiście nie kupiłem w ciemno, ze dwie godziny ponosiłem sobie taką samą na pasku (dzięki Rysiek :) )

 

Tak przy okazji. Poradźcie Koledzy, kto z naszych forumowych strapmakerów dorobi mi najlepiej taki pasek:

41500302359829743421.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto najlepiej, ale Filip z pewnością robi bardzo ładne, dobre i super wykończone paski. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku raz jeszcze gratuluję świetnej wersji.

Historia historią,ale ja aż taki ortodoksyjny nie jestem i również wybrałbym wersję z przeszklonym deklem ze względu na możliwość podziwiania manualnego mechanizmu.

 

Zamaskowałeś nr. kopert ?

 

edit.

 

Świetne to zdjęcie które wkleił Mateusz,ogólna kompozycja a Spidi na tym pasku :wub:

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku raz jeszcze gratuluję świetnej wersji.

Historia historią,ale ja aż taki ortodoksyjny nie jestem i również wybrałbym wersję z przeszklonym deklem ze względu na możliwość podziwiania manualnego mechanizmu.

 

Zamaskowałeś nr. kopert ?

 

Dziękuję.

Tak, maskowałem i na kopercie i na mechanizmie.

Jestem przeczulony na tym punkcie, nie chcę, żeby ktoś kiedyś wykorzystał moje zdjęcie do przekrętu...

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta druga.

 

31130423001005-60.jpg

Gratulacje Mirku :) zestaw jak marzenie :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Mirek !

 

Wygląda jakbyśmy się zgadali, bo dzisiaj też do mnie przyjechał nowy nabytek. Niestety pudełko bida z nędzą i szkiełko brzydkie...:

94149209956984196143.jpg

 

Pozdrawiam

 

Tomek

Rownież gratuluje legendy :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Ja też bym zdejmował bransoletę jak tylko przyszedłby dobry pasek. Moonwatch wygląda dobrze we wszystkim, ale pasek >>>> bransoleta. Dodatkowo pasek daje optycznie te -2mm.

Nie optycznie, tylko praktycznie - bransoleta dodaje po +1mm z każdej strony do lug2lug przez środkową część elementu przy uszach :)

 

I choć za bransoletami nie przepadam, tak ta od Speediego jest fenomenalna i bardzo mocno zmienia wygląd zegarka - zupełnie inaczej też się on wówczas układa.

 

Ale fakt, Speedy jak dla mnie miażdży Suby i Pamy pod względem uniwersalności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta druga.

 

31130423001005-60.jpg

Gratuluje Mirku piękny nabytek. Mam tylko takie pytanie zamawiałeś przez chrono24? Bo kiedyś się dopytywałeś jak właśnie taki zakup wygląda. Jeśli tak to jakie koszta jeszcze są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommaso,

@Mirosuaw

gratuluję - piękne zegarki!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Rysiek :)

Spoko, polecam się :) ale musimy w miarę szybko jakieś(choć) krótkie spotkanie zorganizować, bo tak mi się już stęskniło za Moonem, że szok.

 

Gratulacje Koledzy. Mirek- jak już trochę ponosisz te paski, to zdaj proszę relacje jak w praktyce się sprawdzają-

ciekaw jestem Twojej opinii czy warte są aż takiej kasy(choć realnie można z góry napisać, że pewnie nie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Tak, maskowałem i na kopercie i na mechanizmie.

Jestem przeczulony na tym punkcie, nie chcę, żeby ktoś kiedyś wykorzystał moje zdjęcie do przekrętu...

 

Pozdrawiam

Tomek

Masz rację,nie ma co ułatwiać życia oszustom.

Pewnie Patrycja się przyczyniła ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękuję bardzo, ale póki co gratulacje należą się Tomasso, mój jest dopiero w drodze.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gratuluję nabytków (zarówno już zakupionych jak i tych w drodze) :)

Mój Speedmaster doczekał się już całej kolekcji pasków a tym czasem nadal siedzi na bransolecie - ta jest na tyle fajna, że jakoś nie mogę się zmobilizować do przekładki :ph34r:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a może po prostu nie chcesz podrapać uszu ;) ?

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Moje uszy są już od różnych pasków konkretnie, nie bójmy się tego słowa, zgwałcone ;)

Choć szczerze mówiąc bransoleta jest pod tym względem najbardziej problematyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Generalnie pasek da się bez problemu zdjąć bez żadnych rysek, ale już na przykład założenie - szczególnie przy dokładnie wypełniającym odległość między uszami pasku to większy problem, bo trzeba wsunąć teleskop - i to on potrafi lekko porysować uszy. To samo jest jeszcze bardziej zauważalne w przypadku bransolety, którą ciężej się wsuwa na miejsce (choć z drugiej strony da się ją bezboleśnie instalować jeżeli ma się takie specjalne narzędzie ściągające teleskop z dwóch stron na raz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Panowie gratulacje! Piękne zegarki!

Mam w najbliższych planach dołączenie do klubu, tylko jeszcze biję się z myślami- szafir czy plastik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastik, plastik, plastik, plastik, plastik, plastik, plastik...  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jeżeli ma się jakiekolwiek wątpliwości to plastik, nawet - jak ja - na co dzień i do wszystkie. Szafir to opcja moim zdaniem tylko dla tych, którzy są pewni, że plastiku nie zniosą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze tacy, co lubią oglądać mechanizmy przez szkiełko, wtedy plastik nie dla nich....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir. Serce mi się kraje jak patrzę na ten porysowany plastik.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gratulacje - każda inaczej ale obie piękne( no może poza plastikami;-)

Tomek - jednak zrobiłeś sobie kanapkę...co zdecydowało że nie FOIS? Przeszklony dekiel, atrakcyjność oferty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gratulacje - każda inaczej ale obie piękne( no może poza plastikami;-)

Tomek - jednak zrobiłeś sobie kanapkę...co zdecydowało że nie FOIS? Przeszklony dekiel, atrakcyjność oferty?

 

 

Jedno i drugie. I jeszcze kształt wskazówek...

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.