Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę ładny egzemplarz! Jak wrażenia? Grubość nie przeszkadzała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo właśnie nie, leżał jakby był "normalnej" grubości.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na potwierdzenie moich poprzednich postów na temat nadal łatwego (moim zdaniem) dostępu do zegarków Omega, po wejściu do pierwszej lepszej ;) galerii handlowej przymierzyłem sobie coś takiego przy miłej mało profesjonalnej obsłudze. Nie będę pisał gdzie, gdyż jestem tu gościnnie i byłoby niegrzecznie w stosunku do gospodarzy. :D

 

No cóż, to zależy gdzie się mieszka/przebywa.

Możemy kupić Omegę w 6 miastach w Polsce. W 5 miastach dostępna tylko w jednym miejscu - nie w pierwszej lepszej galerii. Jedynie w Warszawie to 4 miejsca.

Mieszkam we Wrocławiu i z 2 sklepów zrobiło się 0. Do najbliższego sklepu z Omegami mam 200 km.

Ale generalnie Wrocław jest zegarkowo-sklepowo słaby.

Edytowane przez rip

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem ostatnio we Wrocławiu, więc trudno mi ocenić, ale centralna Polska jest OK.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na potwierdzenie moich poprzednich postów na temat nadal łatwego (moim zdaniem) dostępu do zegarków Omega, po wejściu do pierwszej lepszej ;) galerii handlowej przymierzyłem sobie coś takiego przy miłej mało profesjonalnej obsłudze. Nie będę pisał gdzie, gdyż jestem tu gościnnie i byłoby niegrzecznie w stosunku do gospodarzy. :D

Bardzo ładnie wyglądająca Omega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, Poznań bez problemu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie z butikiem wyszło mi sześć lokalizacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o ilości miejsc opieram się na stronie Omegi, która podaje oficjalne punkty sprzedaży.

http://www.omegawatches.com/stores/countries/search-by-city?country=285&dofilter=1&storetype=1&sellwatches=1

 

Nie wiem na jakiej zasadzie sprzedają te sklepy, których tutaj (już?) nie ma, a o których mówicie. Czy tylko wyprzedają co im zostało? W innym przypadku jak realizują gwarancję?


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję swoje zdanie, że nie ma problemu z dostępem. Nie wymagajmy by salony Omegi powstawały w małych miastach. Sam mieszkam w małym miasteczku Mazowsza i nie widzę problemu by dojechać do dużego miasta, by obejrzeć, przymierzyć, czy kupić. Nie przesadzajmy, że "codziennie" kupujemy zegarki. (wiem, wiem, przy sobotnich zakupach w galerii handlowej wybieramy coś takiego).  :D  

post-57210-0-27606400-1424211442_thumb.jpg

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję swoje zdanie, że nie ma problemu z dostępem. Nie wymagajmy by salony Omegi powstawały w małych miastach. Sam mieszkam w małym miasteczku Mazowsza i nie widzę problemu by dojechać do dużego miasta, by obejrzeć, przymierzyć, czy kupić. Nie przesadzajmy, że "codziennie" kupujemy zegarki. (wiem, wiem, przy sobotnich zakupach w galerii handlowej wybieramy coś takiego).  :D  

 

Jako klienci każdy z nas patrzy ze swojego punktu widzenia. Mieszkaniec Śląska czy Warszawy nie widzi problemu. Dla mnie jechanie z Wrocławia do Poznania czy Katowic, żeby zobaczyć tylko część kolekcji to problem z dostępem. Nie traktuję tego jako dojechanie do większego miasta, żeby z nudów połazić po galerii. Przyzwyczajony jestem, że miałem 2 sklepy.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nam z małych miasteczek jest łatwiej, bo nigdy salonu Omegi u nas nie było i chyba nigdy nie będzie. :D  Ale rozumiem Twoją zmianę sytuacji.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagajmy by salony Omegi powstawały w małych miastach.

 

No nie ale brak dobrze zaopatrzonych sklepów w trzecim i czwartym mieście w kraju to raczej patologia.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze, ze nie miałem na myśli Wrocławia, pisałem o małych miasteczkach. A tak już poza tematem, to w Poznaniu nie ma problemu, byłem dzisiaj, przepraszam wczoraj i nie było problemu z przymiarkami. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ... jak żyć Marek? :D


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zniechęca Cię to do marki? A może przeciwnie, zrobisz wszystko by ją mieć ( Omegę) i jak już przyjedziesz na przymiarki w butiku to odurzony kawą i wodą gratis kupisz za pełną cenę ....bo nie będzie Ci się opłacało wracać z pustymi rękoma ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zniechęca Cię to do marki? A może przeciwnie, zrobisz wszystko by ją mieć ( Omegę) i jak już przyjedziesz na przymiarki w butiku to odurzony kawą i wodą gratis kupisz za pełną cenę ....bo nie będzie Ci się opłacało wracać z pustymi rękoma ;-)

teraz rozumiem czemu tyle ludzi kupuje Rolexa :). Oni taka polityke stosuja od lat i widac dobrze im to wychodzi. Inne firmy sie przylaczaja i to nie tylko ta nieszczesna Omega.

W Londynie to zadnej znizki nie dostaniesz, zaproponuja kredyt 0% i kawke :D Kawke wypijesz a kupowac pojdziesz przez internet.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Rolexem to chyba odwrotnie , zwłaszcza w Polsce , najpierw była niezaspokojona potrzeba a później pojawiła się jakakolwiek dostępność ( z wdzięcznością przyjęta ). Już bez złośliwości ciekaw jest jak ta strategia zadziała w przypadku Omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Rolexem to chyba odwrotnie , zwłaszcza w Polsce , najpierw była niezaspokojona potrzeba a później pojawiła się jakakolwiek dostępność ( z wdzięcznością przyjęta ). Już bez złośliwości ciekaw jest jak ta strategia zadziała w przypadku Omegi.

tez to mnie ciekawi bo w butikach to zadnej znizki sie nie dostanie, nawet zlotowki. Dorzuca jakies gratisy na pocieszenie, ale jak mozna gdzie indziej kupic 25% taniej to nikt do butiku nie pojdzie. Chociaz moja obserwacja jak bylem na spacerze w centrum poogladac zegarki to mieli sporo ludzi w srodku, zwlaszcza w weekend, wiec zapotrzebowanie aby połechtać ego dobrym serwisem jest :D (mają trzy butiki na przestrzeni 1km kwadratowego i jeszcze 2 AD.

Podkreślam tą obsługe bo dla wielu ludzi się to liczy. Nie powiem, miłe mają podejście a najmilsi byli dla mnie jak zmienili mi pasek i porysowali zegarek, ale to już inna historia.

 

 

P.S Tak z ciekawosci przejzalem modele SM300 Master i widze ze maja platynowy limitowany do 357 sztuk. Tarcza z ceramiki wiec wyglada ladnie, ale pewnie beda chcieli za niego gruba kase.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

P.S Tak z ciekawosci przejzalem modele SM300 Master i widze ze maja platynowy limitowany do 357 sztuk. Tarcza z ceramiki wiec wyglada ladnie, ale pewnie beda chcieli za niego gruba kase.

Każda SM300 Master ma tarcze z ceramiki.

 

Ale nie zniechęca Cię to do marki? A może przeciwnie, zrobisz wszystko by ją mieć ( Omegę) i jak już przyjedziesz na przymiarki w butiku to odurzony kawą i wodą gratis kupisz za pełną cenę ....bo nie będzie Ci się opłacało wracać z pustymi rękoma ;-)

Ja kupuję zegarki w ciemno, więcej emocji ;) Polecam.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda SM300 Master ma tarcze z ceramiki.

 

 

Ja kupuję zegarki w ciemno, więcej emocji ;) Polecam.

Chodzilo mi mniej wiecej o to.

"Seamaster 300 has a sand-blasted black dial with rhodium-plated hands coated with  "vintage" Super-LumiNova "

dla platynowej

"This Seamaster 300 has a blue enamel dial with 18K white gold hands coated with "vintage" Super-LumiNova"


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fale mają niesamowity urok

post-1617-0-20026100-1424345174_thumb.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co w filmie będzie...

 

Teraz w Rzymie, SM300 Master na NATO

 

150218-Rome-Spectre-photocall-daniel-cra

 

150218-Rome-Spectre-photocall-daniel-cra


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty na tym zdjęciu zamiast na Monikę to wypatrujesz zegarka? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.