Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Oni w Lodzi sprzedaja Albert Riele, Porsche Design i Luis Erard :D Troche kpina z tym wyborem w manufakturze nawet bo niby celuja tam w zamoznego klienta a tu taki walek.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to monoblock, trochę boję się używać siły ;) potem wystarczy ją wcisnąć z powrotem?

Tak wystarczy wcisnąć z powrotem.Mnie nigdy nie zdarzyło się uszkodzić zegarka przy tej operacji.Tak to jest skonstruowane w tym typie zegarków i trzeba użyć trochę siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 300 M u Śliwińskich to jedyny salon w Łodzi który chciał sprowadzić i sprzedać omegę ( może od grudnia coś u Nich zmieniło ) :(

Obyś w Galerii u Kruka nie trafił na gościa , który nie potrafił odróżnić 300 M od PO  :blink:

Co do Tempusa na Zamenhofa może coś pomogą MI poprawiali bransoletę w omedze , co Vintage to raczej bym odpuścił ( tylko werki robią dobrze ) Omegi do 2500.

Ale po mimo tego kochamy to miasto  :)

Bransoletę możesz zamówić bezpośredniow w serwisie SG w Warszawie. Wystarczy telefon i mail z danymi, Koszt to 2000. Kontakt szybki i sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wystarczy wcisnąć z powrotem.Mnie nigdy nie zdarzyło się uszkodzić zegarka przy tej operacji.Tak to jest skonstruowane w tym typie zegarków i trzeba użyć trochę siły.

Myslalem ze 'zwykla" :-) -kolega napisal tylko zę de ville...

 

Trzeba to robić z wyczuciem ,widzialem już wiele zegarkow tego typu uszkodzonych podczas tej 'operacji "http://zegarkiclub.pl/forum/topic/84592-omega-seamaster-jak-wyciagnac-werk/

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletę możesz zamówić bezpośredniow w serwisie SG w Warszawie. Wystarczy telefon i mail z danymi, Koszt to 2000. Kontakt szybki i sprawny.

Dziękuję za pomoc, ale nie do końca to miałem na myśli :) Nawiązałem jedynie do postu kolegi @sawcio68 dotyczącego słabej dostępności Omegi jako marki w Łodzi. Doskonale zdaję sobie sprawę, że w stolicy jest przynajmniej kilka miejsc, w tym oczywiście tak jak słusznie napisałeś Swatch Group, gdzie pewnie od ręki będą w stanie sprowadzić mi tą bransoletę. Boli mnie jedynie fakt, że wchodząc do jednego z największych centrów handlowych w województwie, jakim jest Manufaktura, nie mogłem niczego załatwić :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej zażalenie do Omegi kieruj. Taką sobie przyjęli strategie biznesową z konsekwencjami jak powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej zażalenie do Omegi kieruj. Taką sobie przyjęli strategie biznesową z konsekwencjami jak powyżej.

Ja nie w kwestii zażalenia, po prostu z lekkim dystansem i ironią opisuję to czego wczoraj doświadczyłem :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem zawodzi strategia czasem człowiek - ja głupiej klamerki za 50 PLN nie mogę od nich wydębić...ani bezpośrednio ani z " pomocą" Kruka...może za tania ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie często to kwestia ludzi pracujących w sklepach zegarkowych. Oni poprostu nie mają wiedzy co sprzedają, ale zdażają się wyjątki.

 

Ja z kolei poprzez serwis SGP chciałem zakupić wkładkę do bezela do 2531.80 i okazało się, że sprzedają wyłącznie cały bezel. Zdziwiło mnie to bo w necie zamienników jest cała masa i myślałem, że oryginał też można dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mogłeś u Śliwińskich zapytać o tę bransoletkę. Wiem, że ostatnio komuś jakąś Omegę (chyba 300M) sprowadzali, więc może bransoletkę też by mogli.


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dobrze wiedzieć :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny speedy. Na prawej ręce koronka pewnie nie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie i na lewej nie przeszkadza ;-)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie i na lewej nie przeszkadza ;-)

 

pytam, bo parę osób pisało, że koronka wgryza się w nadgarstek, a sam myślałem nad zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to kwestia kształtu nadgarstka i tego jak ciasno nosimy zegarek.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sugarocker

Dokładnie, ja żadnego wbijania się nie doświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja jest z zegarkami U-BOAT noszonymi na lewym nadgarstku, a opinie na temat wygody również są podzielone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu w klubie. Tym razem z 300m. Pomyslec ze nie bralem go pod uwage a po przymiarce okazal sie strzalem w 10. Co prawda bransoeta d...nie urywa jesli chodzi o wyglad ale wygoda rekompensuje wszystko.

 

Mozecie napisac ile kart powinienem dostac? Chodzi mi o te 'kredytowe' dot. gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu w klubie. Tym razem z 300m. Pomyslec ze nie bralem go pod uwage a po przymiarce okazal sie strzalem w 10. Co prawda bransoeta d...nie urywa jesli chodzi o wyglad ale wygoda rekompensuje wszystko.

 

Mozecie napisac ile kart powinienem dostac? Chodzi mi o te 'kredytowe' dot. gwarancji.

 

zdjęcia poprosimy

a kart powinno być 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.