Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem królowa cieszy jak cholera:)W każdym świetle prezentuje inne oblicze:)Normalnie banan na twarzy od rana do wieczora z tą księżniczką:)

post-77242-0-83575800-1437505154_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach pomyśleć jak lustrzanka pójdzie w ruch.Tymczasem fotka wymęczona z note3:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ,miałem go kiedyś...po 2 latach wrócił do mnie :)

 

P.S Był taki na alle...?

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj :lol:

A tu link jak go "drzewiej" miałem ;) http://zegarkiclub.pl/forum/topic/51546-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-omega/page-54?p=943693&do=findComment&comment=943693

 

 

Widać lubisz mlodsze Pawel.... :lol:

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ,miałem go kiedyś...po 2 latach wrócił do mnie :)

 

P.S Był taki na alle...?

Jedną Constellation sprzedawał kolega (zresztą z klubu), ale on miał chyba gold cap.

Nie widziałem aukcji, ale mi wspominał.

Fajna, gratulacje.

Constellation to idealny przykład jak można na przestrzeni lat sp***dolić genialną linię.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł ta fota to normalnie-fajna jest:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Paweł ma fajne zegarki. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną Constellation sprzedawał kolega (zresztą z klubu), ale on miał chyba gold cap.

Nie widziałem aukcji, ale mi wspominał.

Fajna, gratulacje.

Constellation to idealny przykład jak można na przestrzeni lat sp***dolić genialną linię.

Zgadzam się, iż aktualna seria constellation wygląda jak kosmiczna kupa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, iż aktualna seria constellation wygląda jak kosmiczna kupa ;)

ale zgodzisz się też, że AP 15400 wygląda dokładnie tak samo w porównaniu do 15300?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15400st jak na mój gust jest za duże - przerośnięte.

 

Preferuję 39mm

 

Ale design jest ten sam pomijając zatrzask...

 

Czy widzisz to inaczej ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widę to tak, że 15400 jest zrobione na siłę. Zwiększyli rozmiar zostawiając malutki werk, który wygląda przy nim jak werk od damki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek w ogóle jest masywny w konstrukcji co do werku nie miałem takich przemyśleń, jeżeli chodzi o werki to jak podjadę do rodzinnego domu zrobię zdjęcia pp z licznymi komplikacjami to będzie na co popatrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widać kto lubi płacić :lol:  ;)

Oj - zdziwilbys sie ;)

Bardzo nie lubie, jednak tylko wtedy, kiedy mam porownywalne (te same) rzeczy/czynnosci a nie podobne. Ciezko jest powiedziec, ze ktos przeplacil a inny zaoszczedzil w tym przypadku, a moznaby to okreslic, ze jeden zainwestowal a drugi pojechal po taniosci ;) , bo zegarmistrz X uzywa innych smarow, nie wymienia elementow tak jak dedykowany serwis a jesli juz, to czesto nie sa one oryginalne a i np. nie zrobi testu na wodoszczelnosc - wiec co tu porownywac? Sa to zupelnie odmienne uslugi i nie mnie oceniac, ktora lepsza. Kupujac nastoletni zegarek za kilka tys. na ETA nie mam problemu, aby serwisowac go u pana Kowalskiego, jednak w przypadku nowej,badz kilkuletniej Omegi, Rolexa czy JLC wole oddawac rzadziej, ale do oficjalnych serwisow :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do serwisu SGP w Warszawie.Koszt przeglądu SMP w ceramice to 2100zł.Miła pani poinformowała mnie o pierwszym serwisie dopiero wówczas gdy z zegarkiem będzie coś się działo(zatrzymywanie się,nietrzymanie C.O.S.C),nie szybciej,nawet 10lat.Zegarek rozbierany jest na pierwsze części,z wymianą zużytych części włącznie.Z ciekawostek oprócz uszczelek obligaroryjnie wymienia się wskazówki, odświerza bransoletę,kopertę,że jest jak nowa.Wszystko wydaje się o.k nawet przełknąć możnaby koszt serwisu tylko te opinie na forum o S.G.P:(


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do momentu kiedy będziesz musiał ją oddać do serwisu być może poprawią jakość swoich usług, tyle lat jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega wcześniej robiła taki zakres czynności przy serwisie? Orientujecie się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat o SGP mam dobre zdanie, nic nie podrapali, nie popsuli i wykonali serwis na zasadzie dobrej woli (jako rękojmia naprawy sprzed ponad 3 lat).


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj - zdziwilbys sie ;)

Bardzo nie lubie, jednak tylko wtedy, kiedy mam porownywalne (te same) rzeczy/czynnosci a nie podobne. Ciezko jest powiedziec, ze ktos przeplacil a inny zaoszczedzil w tym przypadku, a moznaby to okreslic, ze jeden zainwestowal a drugi pojechal po taniosci ;) , bo zegarmistrz X uzywa innych smarow, nie wymienia elementow tak jak dedykowany serwis a jesli juz, to czesto nie sa one oryginalne a i np. nie zrobi testu na wodoszczelnosc - wiec co tu porownywac? Sa to zupelnie odmienne uslugi i nie mnie oceniac, ktora lepsza. Kupujac nastoletni zegarek za kilka tys. na ETA nie mam problemu, aby serwisowac go u pana Kowalskiego, jednak w przypadku nowej,badz kilkuletniej Omegi, Rolexa czy JLC wole oddawac rzadziej, ale do oficjalnych serwisow :)

Żartowalem , kolega chciał do klubu się zapisać -to napisalem ze są koszty:-) ( wcześniej z Mariuszem ustalone ze dwie skrzynki B) ) a ty z Pawłem z kosztami serwisu i wodoszczelnoscią wyskoczyliscie B)....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wcześniej z Mariuszem ustalone ze dwie skrzynki B) ) a ty z Pawłem z kosztami serwisu i wodoszczelnoscią wyskoczyliscie B)....

 

bo nikt nas do tych skrzyneczek nie zaprosił, więc poczuliśmy się lekko "wyalienowani"  B)

a swoją obecność trzeba przecież jakoś pokazać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.