Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktorys z kolegow mial moze przyjemnosc porownania bezposredniego nowego seamastera 300 z automatycznym smp 300 ? Jesli tak to czy moglby sie podzielic wrazeniami czy jest warty swojej ceny?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie na podobnym poziomie. Nowa zdecydowanie ciekawsza wizualnie, fajnie wygląda efekt "kanapki" na tarczy. Ogólnie fajny vintage-look. SMP wygrywa ładniejszym profilem koperty, lepiej wyprofilowanymi uszami, generalnie jest wygodniejsza, zgrabniejsza.

Co do różnicy ceny, to uzasadnia ją chyba przede wszystkim mechanizm. Ja dla siebie wybrałbym SMP, przede wszystkim dlatego, że zdecydowanie lepiej układa się ona na moim nadgarstku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za informacje. Sam mam SMP w kwarcu i chce zmienic na automat w najblizszym czasie. Robilem dlugie przymiarki do PO ale zle ukladal sie na moim nadgarstu w porownaniu do automatycznego SMP, pozwala mi to sadzic, ze z nowa 300 bedzie to samo. Ja porownac oba modele bede mial okazje dopiero w przyszlym miesiacu i zjadala mnie ciekawosc ale po twojej wypowiedzi entuzjazm mi znacznie opadl:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za informacje. Sam mam SMP w kwarcu i chce zmienic na automat w najblizszym czasie. Robilem dlugie przymiarki do PO ale zle ukladal sie na moim nadgarstu w porownaniu do automatycznego SMP, pozwala mi to sadzic, ze z nowa 300 bedzie to samo. Ja porownac oba modele bede mial okazje dopiero w przyszlym miesiacu i zjadala mnie ciekawosc ale po twojej wypowiedzi entuzjazm mi znacznie opadl:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

300 Master ma proste uszy, PO takowych nie posiada. PO jest grubsza o 1-2mm od 300 master. Jak masz plaski nadgarstek, okolice 17-17.5 to 300master bedzie lezala idealnie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Nadgarstek mam 17 i dosyc plaski. Nie ukrywam ze w najwiekszym stopniu za moje nieprzychylne nastawienie do PO odpowiadala znacznie wieksza grubosc niz SMP, wiec moze nowa 300 bedzie sie miescic w moich granicach.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawową zaletą wyglądu nowej SM300 jest to, że jest.... nowa. Nie byłbym pewien czy będzie się powszechnie podobała za lat powiedzmy pięć.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawową zaletą wyglądu nowej SM300 jest to, że jest.... nowa. Nie byłbym pewien czy będzie się powszechnie podobała za lat powiedzmy pięć.

podstawowa zaleta nowej 300 master jest to, ze nawiazuje do pierwszego modelu....chyba to chciales powiedziec :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wadą jak dla mnie, o której mogę powiedzieć już dziś a nie za lat 5 to fakt,że nie posiada daty:(


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mierzyłem ta nowa 300m. Estetycznie mi sie nie podoba tej projekt ale obiektywnie wszystko w niej gra. Swietnie wykonana, ceramiczny bezel, ciekawe indeksy, look vintage, bransoleta ma cos Ala glidelock. Plus bardzo dobry rozmiar

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawila sie szansa, ze uda mi sie przymierzyc 300 w pn. Nie wiedzialem ze posiada ona bransolete z mikrodopasowaniem, jest to rzecz ktora w subie podoba mi sie najbardziej:) zdam relacje po wszystkim

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty , ludzie " zabijają się " żeby mieć beżowe ( vintydżowe) indeksy ...chyba.

Na minus za to może "szerokostrzałkowa" wskazówka albo nawet bardziej - pewne niedoskonałości układania się bransolety wobec uszu i nadgarstka czy dominacja błyszczących ogniw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A koronka w którym modelu się najbardziej podoba kolegom?

Mnie ta

super.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie ze zdjec rowniez niezbyt podobaja bezowe indeksy i sama tarcza drukowana bez nakladanego znaczka omegi ale postanowilem wstrzymac sie z ostateczna ocena do czasu zobaczenia zegarka na zywo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi si e podoba. Elegancka. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie ze zdjec rowniez niezbyt podobaja bezowe indeksy i sama tarcza drukowana bez nakladanego znaczka omegi ale postanowilem wstrzymac sie z ostateczna ocena do czasu zobaczenia zegarka na zywo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga, ale sliczna :D

seamester%20cronostop.jpg

 

Ta teraz nie schodzi z nadgarstka 41mm,cal.865,69'

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.