Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ulegają bardziej wyrafinowanemu marketingowi:)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam (sorry ale klawiatura obcojezyczna)

 

Tak mysle i widze, ze tylu kupuje, co pozniej sprzedaje. Ale tez zauwazam, ze dotyczy to tylko modelu z czarna tarcza i ceramika.

Czyli jednak czarna smp300c nie spelnia oczekiwan, jest za "gladka". I szybciej trafia na sprzedaz.

Sam mam niebieska i nie mam zamiaru sie jej pozbywac. Robi bowiem za dwa kolory.

Przy naslonecznieniu i dobrym oswietleniu idzie od granatowego po niebieski, a w ciemniejszych miejscach jest ciemna, wrecz czarna. Bezel tak samo bardziej szaro-czarny niz niebieski.

Dlatego dla mnie niebieska wygrywa, mimo iz teoretyczne opinie, ktora ladniejsza, daja przewage czarnej.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna jest po prostu ładnym zegarkiem. Ale niebieska ma to "coś".


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ? Raczej tak. Gro posiadaczy Omega aspiruje do droższego Rolexa a później chcąc znowu się wyróżniać sięga dalej.Zasada ta nie tyczy się fanów konkretnych marek jak np Krystian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee , dalej idą tylko Ci w których otoczeniu jest za dużo Rolexów i trudno im się wyróżnić. O ile do tego tylko służy im Rolex ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee , dalej idą tylko Ci w których otoczeniu jest za dużo Rolexów i trudno im się wyróżnić. O ile do tego tylko służy im Rolex ;-)

a do czego innego sluzy Rolex dla 80% populacji, ktora go kupuje :) ? tyle samo osob sprzedaje Rolexa na tym forum co kupuje/sprzedaje Omege. Po prostu idzie to falami, raz jedna marka, raz druga. Tak jak mogloby sie wydawac ze 3-4 miesiace temu wszyscy mieli Panerai :D

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam (sorry ale klawiatura obcojezyczna)Tak mysle i widze, ze tylu kupuje, co pozniej sprzedaje. Ale tez zauwazam, ze dotyczy to tylko modelu z czarna tarcza i ceramika.Czyli jednak czarna smp300c nie spelnia oczekiwan, jest za "gladka". I szybciej trafia na sprzedaz.Sam mam niebieska i nie mam zamiaru sie jej pozbywac. Robi bowiem za dwa kolory.Przy naslonecznieniu i dobrym oswietleniu idzie od granatowego po niebieski, a w ciemniejszych miejscach jest ciemna, wrecz czarna. Bezel tak samo bardziej szaro-czarny niz niebieski.Dlatego dla mnie niebieska wygrywa, mimo iz teoretyczne opinie, ktora ladniejsza, daja przewage czarnej.[/quote

Pewnie,tak sobie tłumacz:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po całym forum mam za Wami biegać?!

@Burns, @Nicon rozmawiać już nie potraficie?!

 

P.S Kolego @Mizu 80-poczytaj trochę o certyfikacie COSC [wływ różnych czynników na zmianę chodu-temperatura np] ,a jak nie to kup G-Shocka.

TWÓJ zegarek jest sprawny i spełnia wszelkie normy.

Koniec tematu i szukania problemu gdzie go nie ma.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie, gdzie mozna zalatwic sobie srubki do bransolety? W butiku elegancko odmowili sprzedazy....

 

 

Kiedyś szukałem i kupiłem w końcu w USA, bo w Europie nie dało się - www.ofrei.com 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka miesiecy temu kupilem link do bransolety damskiej AT, bez problemu za 130zl. Czekalem tydzien

 

Edit. U Strojnego

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka miesiecy temu kupilem link do bransolety damskiej AT, bez problemu za 130zl. Czekalem tydzien

 

Edit. U Strojnego

link to sprzedaja bez problemu. Kupowalem kiedys half-link. Ja potrzebuje tylko srubki bo zgubilem od zapaskowego linku i chcialem kupic, jakbym musial znow dokladac do bransy na lato. Jednak sprzedac im sie nie widzi....ofrei wychodzi bardzo drogo z przesylka.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,tak sobie tłumacz:)

 

Ja sobie nie tłumaczę....  tak po prostu jest.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie tłumaczę.... tak po prostu jest.

Popieram w 100% dlatego po 5 latach na czarnym kwarcu smp300 przesiadlem sie na automat niebieski ceramiczny i nie zaluje od 3 miesiecy:) piekny kolor zapewnia duzo roznorodnosci. Kolejna Omega tym razem speedmaster FOIS w drodze, powinna dojsc na swieta (pomimo tego co niektorzy sugerowali, otrzymalem znizke 15% u slaskiego AD), mam nadzieje ze po zmianie paska ktory mi nie siedzi (z brazowego na czarny) bede mial takie same odczucia z nim zwiazane jak z niebieska smp300:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska wygląda jak malowanka.Koniec i kropka.:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska wygląda jak malowanka.Koniec i kropka. :)

W moim przekonaniu to nieprawda.

Malowanki to produkuja gdzie indziej.

Kolor niebieskiej zostal zmieniony zeby pasowal do designu nowego modelu. W poprzedniej smp niebiesko-morsko-turkusowy kolor swietnie wspolgral z falami.

Dziwi mnie u Kolegi @esteta, ze nie pozwala innym na dowolna interpretacje co sie komu podobac moze i dlaczego. Tak jakby kazdemu musiala podobac sie tylko czarna smp300c. Proponuje Koledze napisac na forum rolexa, ze tylko czarny sub-date jest akceptowalny.. , a kto mysli inaczej to chyba sie nie zna i nie ma gustu. Juz widze, co by sie rozpetalo.

Dlatego mamy to forum, zeby sobie pogadac, co myslimy, jak wygladaja zegarki w naszym odczuciu, a jesli nawet opinia niektorych, czasem moze spowodowana naprawde brakiem gustu rozni sie znacznie od powszechnej, to nie trzeba ich od razu na szafot wysylac, albo twierdzic, ze sie nie znaja (bo sie mozna naciac) i sie nasmiewac itp itd.

Respekt to sie nazywa.

A nie "koniec i kropka" Jak by mialo tak byc, to zamknac forum, ostatni zgasi swiatlo i ok.

A tu nie ma i nie bedzie stwierdzen "koniec i kropka"


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.Buźkę na koniec dałem swojej wypowiedzi.Niebzieska też ładna:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska jest cześciej kupowana przez koneserów, dla których to kolejny zegarek ikona w kolekcji. Poza tym kolorowa tarcza aż prosi się o uzupełnienie innym zegarkiem, co powoduje że nie mamy powodu się go pozbywać.

Czarny jest bardzo ładnym nurkiem, ale jeśli sie znudzi lub zakupimy inny zegarek, pod znakiem zapytania staje sens posiadania dwóch podobnych. Stąd większa jego podaż na rynku wtórnym.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

 

 

Edit mod:

To jakaś maniera -pisanie kropek po forum?

Edytowane przez cook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie Omegowiec, ale ostatnia wersja Spectre spędza mi sen z powiek. Czy Koledzy mają może jakieś przemyślenia co do tego modelu, mechanizmu, ceny ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest bez daty.Pytanie czy to nie wada dla Ciebie.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to pieczęć cenzora?

Jak nie będzie na jakimś forum przynajmniej pięciu takich to forum do likwidacji jako niespełniające norm moralnych?

Lepiej nie usuwaj...  :D

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.