Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

To sklep z fałszywkami, nie 'okazje".

Ktoś jak się bił o karpia w Lidlu to w ferworze walki może się nabrać :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Już samo pytanie i wrzucenie linka bylo bezsensowne bo nawet cena "przed rabatem"   :wub:  jednoznacznie wskazywała, że to podróby a nie Omegi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełka maja fajne widać ze autorskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam, dlaczego ludzie wierzą w mega promocje na zegarki oraz czy również pytaliby o opinie megapromocji np. na nowego Passata za 25 tys. zł albo topowego smartfona za 600 zł?

Juz pisalem;), jak karpie mogą byc za darmo, to czemu nie zegarki?

Magia slowa "promocja" i ludzka glupota, czesto towar nie znajdujacy nabywcow, z wyższą ceną i 'czarodziejskim slowem' znika z półek....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanowiło Cię, że cena przed "mega zniżką" to 25% ceny w normalnym sklepie?

 

Zawsze się zastanawiam, dlaczego ludzie wierzą w mega promocje na zegarki oraz czy również pytaliby o opinie megapromocji np. na nowego Passata za 25 tys. zł albo topowego smartfona za 600 zł?

Niestety nie śledzę cen omeg na bieżąco, ale kwota 118 EUR czy USD za zegarek mnie zastanowiła. Dlatego wrzuciłem tutaj link celem ewentualnej weryfikacji, co stało się bardzo szybko, no i dlatego, że to chyba najbardziej odpowiednie miejsce, bo dotyczy zegarków omega.


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodnie wam sie nosi wasze AT? Ja z moja jakoś nie mogę sie polubić. Niby mniejsza i cieńsza od mojej Planet Ocean a wydaje sie wielka plus duzo mniej wygodna IMHO

Ja wlasnie dlatego sprzedalem ten rewelacyjny zegarek :-( To znaczy nie mogl mi sie na rece komfortowo ulozyc. Mam 18,5 w nadgarstku i nawet przez mysl mi nie przeszlo, zeby brac 38,5. Okazuje sie, ze duza to patelnia. Mala podobno gruba, ale mi to nie przeszkadza. Szukalem 38,5 ale cena nieakceptowalna przeze mnie.

Nie chce byc zlym prorokiem, ale wydaje mi sie, ze juz Ci nie podejdzie, a szkoda, bo dla mnie to najlepszy casual w tych widelkach :-)

Jako ciekawostke podam, ze jak kupowalem Master rok temu to cena z metki byla 17 cos, a teraz 20 cos. Rolex chyba tak nie zdrozal (nie liczac tej frankowej szajby, jak bidusie nie wiedzieli co robis i Suba wystawili chyba za 40k ;-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez tak myśle ze sie rozstaniemy. A szkoda bo piękny zegarek. Planet Ocean tez niezłe podrożał jak kupowałem swojego używanego to w butiku była po 18,9 a teraz jest 21,5. Dlatego postanowiłem jej nie sprzedawać bo powoli cieżko cos kupic nowego sensownie tak ceny idą w gore. Ciekawe czy kryzys w Chinach to zatrzyma bo jednak tam cały czas myśle główny rynek zbytu na zegarki jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrownuja ceny do Angli, zeby w Europie za tanio nie bylo. Tutaj caly czas cena jest 3950. W Europie przez ost. dwa lata byly dwie podwyzki a tutaj cena sie trzyma. W sumie to PO powinna kosztowac 23 bo takto nadal sie oplaca ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zawsze się zastanawiam, dlaczego ludzie wierzą w mega promocje na zegarki oraz czy również pytaliby o opinie megapromocji np. na nowego Passata za 25 tys. zł albo topowego smartfona za 600 zł?

 

Wszystko jest możliwe skoro nadal ludzie dają się nabrać i wpłacają  zaliczki na tzw przekręt nigeryjski :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam podobnie chociaż najnowsza limitka też mi się podoba. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie mi proszę, jaki rozmiar śrubokrętu będzie najlepszy do bransolety w PO?


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie mi proszę, jaki rozmiar śrubokrętu będzie najlepszy do bransolety w PO?

1.8mm. 2mm jest za duzy i zostawia slady na srubkach, ktore maja 1.9mm szczeliny.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AT nie rozumiem tego "urwanego" grotu na wskazówce godzinowej. Z tego powodu jakoś nigdy nie brałem jej pod uwagę do kolekcji.

Dokładnie. Zawsze jak ja ogladam mam wrażenie jakby jej cos amputowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesniczy007

9146ec1b47377c90208056f12ec34500.jpgc40bb9bbe29709598911253a5a7bd72b.jpg1e2baba697b7b073990d2ab8d19cba07.jpg9203b0a12bf37dbc9a0e28f1857b9439.jpg46bec43e73673d481557a8081dfa5121.jpghttp://images.


Witam wszystkich serdecznie, jestem tu nowy a oto moje skarby.

Pomoże mi ktoś rozszyfrować co to za model ten pozłacany z paskiem , bo dostałem go w spadku i kompletnie nie wiem co to za model.

Edytowane przez Lesniczy007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka jest różnica między werkiem 2500c a 2500d?

Pozdrawiam

Zmodyfikowany wychwyt, tzw. trzypoziomowy. Czy coś więcej- nie wiem.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.