Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Seamaster 50 th

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

eea253b3376e02fa80eede9b31a87d2b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada lub posiadał ktoś Omegę Dynamic Chrono? Bardzo mi zamąciła w głowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

ten zestaw wyzej ma tez starego typu karty gwarancyjne. Teraz sa cale czerwone. Dwie sa od 2 lat tylko na bank.

Ja pierwsze co zrobilem po zakupie przez internet to sprawdzilem kolo balansu i czy AD jest na stronie Omegi :D. Mechanizm 8500 trudno podrobic.

Nawet jak to wszystko masz to i tak zegarek moze byc kradziony, jak sie tak martwisz. Telefon do Omegi z numerem seryjnym rozwieje watpliwosci.

 

AA..jezeli zegarek idzie od producenta prosto to ma jeszcze cala branse w niebieskiej foli.

 

Zadnych sladow na polerowanych powierzchniach byc nie moze, uszy itp. Jak widzisz od spodu takowe tzn ze ktos obchodzil sie zegarkiem zle badz zmieniali branse.

A jeśli mamy do czynienia z takim zestawem : zegarek przychodzi osobno w plastikowym przezroczystym opakowaniu z kartami a pudełka osobno ? Takie zestawy otrzymuje pośrednik i wkłada zegarek do pudełka czli zamawia powiedzmy 10 omeg i dostaje 10 zegarków jak opisałem wyzej i 10 opakowań w jednej paczce Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mamy do czynienia z takim zestawem : zegarek przychodzi osobno w plastikowym przezroczystym opakowaniu z kartami a pudełka osobno ? Takie zestawy otrzymuje pośrednik i wkłada zegarek do pudełka czli zamawia powiedzmy 10 omeg i dostaje 10 zegarków jak opisałem wyzej i 10 opakowań w jednej paczce

idz do butiku i kup tam dla swietego spokoju. NIe bedziesz sie tak martwic. Zegarki od producenta zawsze przychodza ofoliowane i dopiero w sklepie pakuja je do pudelek.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Czy bym kupował w butiku czy u AD to tez bym sprawdził 10 razy wszystko. Miałem już taką sytuacje, że kupowałem limitke u AD (nie marki omega) która była fabrycznie nowa. Po dokładnym oglądnięciu okazało się, że ma ślady po wymianie paska a pasek wymieniano bo poprzedni nosił ślady przymierzania. I jak to zauwarzyłem to nagle z ceny katalogowej zrobił się taki rabat że na 2 sztuki by wystarczyło (oczywiście zegarka nie kupilem). Dlatego czy AD czy pośrednik nauczony doswiadczeniem sprawdzę 10 razy zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

I tylko 9400 franków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbyniu70 daj jakieś fotki dekielka :)

Wedle źyczenia. Mówisz i masz☺57d37881af9c3323b572c9bdd9402ee1.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle źyczenia. Mówisz i masz☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

ladny model, ale przesadzili z elementami agenta 007 na tarczy, moglobyc bardziej subtelne.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny model, ale przesadzili z elementami agenta 007 na tarczy, moglobyc bardziej subtelne.

Te elementy są widoczne tylko w niektórych połoźeniach , dlatego jakoś mi to nie przeszkadza.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny model, ale przesadzili z elementami agenta 007 na tarczy, moglobyc bardziej subtelne.

Ale dupka ładna :)

Edytowane przez gludek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa rozmiarówka jest zwyczajnie bez sensu. Dla kogo i na jakie okazję +44mm? . Do tego odstaje niczym budzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono,

jestem tu nowy, aczkolwiek od jakiegoś czasu czytam i przeglądam forum.

 

Ostatnio wpadł do mnie taki egzemplarz:

1omega04.jpg

1omega03.jpg

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, Ty chyba wyprzedałeś wszystkie zegarki i ostał Ci się tylko ten Seamaster, bo innych nie pokazujesz


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :) ,przypasował mi tylko , i praktycznie tylko jego używam :P , więc jak zrobię codzienną "toaletę" to jakąś lepszą czy gorszą fotkę robię...

 

[Ten co 1000 fotek Pama wstawił  :lol: ]


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.