Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zegarek jest oryginalny i Tobie się podoba, to dokonałeś dobrego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i fotkę wstawiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotkę zapodam po swiętach bo nawet nie mam jak wrzucić i zrobić :/

 

nie wiem czy można tu wrzucać linki, jedynie dostanę upomnienie ale moja omegą jest dokładnie taka jak ta w linku:

 

http://www.watchfinder.co.uk/Omega/Aqua%20Terra%20150m%20Gents/231.20.42.21.06.001/12744/item/51052

 

Jeszcze co najważniejsze !!! potrzebuje dokupić jedno ogniowo do bransolety do mojego modelu bo mam dość szeroki nadgarstek i chce dołożyć jedno i jedno mieć w zapasie :/ gdzie mogę to zamówić najszybciej ?? czy salony np. Kruk gdzie sprzedają te zegarki zajmują się również takimi dodatkami ??

Edytowane przez MiloszR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolego stateless. W niczym nie przesadziłem. Bo jeśli by gdzieś tam w jednym indeksie luma była brzydko nałożona to bym olał sprawę i nikomu gitary nie zawracał. Natomiast jeśli każdy indeks ma wadę w postaci "zapadnietej lumy" a miejscami wyglądającej jak pęknięcie idące przez cały środek jeśli grzbiety wskazówek nie licują ze środkiem jeśli odchyłki dobowe "swirują" rezerwa nie trzyma no to bez jaj :(

cierpliwosci a ten krzyk rozpaczy z fejsa Omegi to chyba Twoj ;) nawet na diagnoze nie masz ochoty zaczekac.

tu mozesz narzekac bezposrednio https://www.omegawatches.com/myomega/contact-us/ Moze zrob, jak mowi kolega Krystian. Napisz co ci lezy na sercu i jakie masz oczekiwania. Moze i dadza nowy egzemplarz jak tyle jest wad.

Oni maja na kazdy region Custom Care manager, ktory odpowiada za opieke nad klientami po zakupie. Pisza przez contact us dojdzie to do managera na twoj region.

Na przyszlosc, kupuj lepiej w salonie, bo grey market to nie jest dla Ciebie :)

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie Rafale połowę rzeczy wymyślasz a drugą połowę osiągnąłeś poprzez "porady" tu uzyskane. Taki zegarek to nie jest cud świata. Serwis SG go naprawi i będzie jak nowy. Po co bic piane skoro nie masz go jeszcze u siebie? Swoją drogą jak umiesz czytać to przeczytaj OWG swojego zegarka i wtedy możesz dojść do wniosku że SG może naprawiać ten zegarek nawet rok jak będzie taka potrzeba. Na rozpatrzenie mają 2tyg a naprawiać mogą ile potrzeba. Z drugiej strony wybrałeś słabą drogę bo trzeba bylo wpierw sprzedawcę pognębić o wymianę. To on ma obowiązek na wymianę przedmiotu na wolny od wad i zgodny z umową. Producent wymieni jak nie będzie mu się opłacać naprawa ale znając SG to będą go naprawiać.
Na przyszłość pamiętaj o tym co juz tu pisałem, zegarek kupuj osobiście! Pośrednik nawet uczciwy ma w d*pie to czy ty jesteś pedantem czy nie i w domysle uzna że nie bedziesz sie czepiać.
Pretensje możesz miec sam do siebie.


Ale masz pecha Kolego. Nie sledze tego watku ale to chyba Ty pytales kolegow przed zakupem na co zwracac uwage itd. Kupiles nowy zegar a tu takie jajca. Co prawda to tylko rzecz ale dziadostwa nienawidze. Ja bym przekazal sprawe ogarnietemu prawnikowi. Zaoszczedzisz czasu i nerwow.

Bartek ale po co prawnik? Przeciez omega nic złego nie zrobila a jedynym kto robi bałagan jest sam nieogarnięty właściciel owej Omegi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

A wg mnie Rafale połowę rzeczy wymyślasz a drugą połowę osiągnąłeś poprzez "porady" tu uzyskane. Taki zegarek to nie jest cud świata. Serwis SG go naprawi i będzie jak nowy. Po co bic piane skoro nie masz go jeszcze u siebie? Swoją drogą jak umiesz czytać to przeczytaj OWG swojego zegarka i wtedy możesz dojść do wniosku że SG może naprawiać ten zegarek nawet rok jak będzie taka potrzeba. Na rozpatrzenie mają 2tyg a naprawiać mogą ile potrzeba. Z drugiej strony wybrałeś słabą drogę bo trzeba bylo wpierw sprzedawcę pognębić o wymianę. To on ma obowiązek na wymianę przedmiotu na wolny od wad i zgodny z umową. Producent wymieni jak nie będzie mu się opłacać naprawa ale znając SG to będą go naprawiać.

Na przyszłość pamiętaj o tym co juz tu pisałem, zegarek kupuj osobiście! Pośrednik nawet uczciwy ma w d*pie to czy ty jesteś pedantem czy nie i w domysle uzna że nie bedziesz sie czepiać.

Pretensje możesz miec sam do siebie.

 

Kolega wyjątkowo trafnie podsumował temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko koronki odkręconej nie noś ;)

Przynajmniej dwa razy na dobę pokaże właściwy czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek, gratulacje. Ogniwo możesz dokupić u każdego autoryzowanego sprzedawcy Omegi albo bezpośrednio od serwisu Swatch Group w Warszawie.

 

dzięki za pomoc, we wtorek będę dzwonił, może będą mieli takie coś na miejscu bo to jest aktualny model a jak nie to poczekam i poproszę na dostawę do salonu Kruka, jestem z Torunia to może tu a jak nie to do Bydgoszczy bo w Kruku w Toruniu nie sprzedają zegarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już czekam, niech no się tylko pojawi....... :)

 

Serce mi mocniej już bije.... 43,5 - no o to chodziło.

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W speedmasterach ciemnieje, a czas zależy od warunków urzytkowania, w słońcu szybciej.Niedawno na bazarku był speedy automatic z 1992 r. z prawie czarnymi indeksami.

Ja mam z 2002 r. i wyglądają jak nowe :)

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć tamtego egz nie zapisywałem, ale można w googlach poszperać. Indeksy najpierw żółkną, a potem bardziej ciemnieją, co odróżnia je od koloru wskazówek i napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi sie w tym zegarze podoba ale ta grubosc go dyskwalifikuje. Szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu spokój, nie to co na dziale rolkowym. Dzieje się jak na mięsnym za komuny :)

 

EDIT. Wykasowali tę dyskusję. Moda Yodę też wykasowali.

post-69167-0-99438200-1459234634_thumb.jpg

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeglądam kilka ostatnich stron to może i lepiej, że trochę spokoju :-)

U mnie już wiosna :-)

post-42012-0-18220400-1459250140_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest nowa wersja Speedmastera. Gratuluję !


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również podoba się bardziej od klasyka Moonwatcha. Szkoda tylko, że jest większy niż starszy brat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z jego grubością względem klasycznej wersji?

 

Edit: już wiem :)

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.