Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Czarna fajniejsza, zgadzam się, że ogólnie AT to bardzo udana linia. Kiedyś przeszkadzała mi "amputowana" wskazówka godzinowa, ale jakoś się przyzwyczaiłem.

Ja czekam na przyjazd niebieskiej trzysetki..

Zanabywasz SMPc300?

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam inaczej,a dodatkowo plusem jest,że są to najmniej "oklepane" kolory w tym modelu.Mnie najmniej podoba się "osa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się ta wersja, aczkolwiek również ta, której chcesz się pozbyć też jest świetna.. "Osa" dyskusyjna, jak dla mnie..

@esteta, tak, rozważałem 300M, i TudoraBB, ale po porownaniu stwierdziłem, że Tudor nie ma startu od Omegi.674ff16a57ac1f7278137a722da681fc.jpg

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Dziś to już mnie serwis wkurzył dokumentnie. Patrzę na status naprawy a tam koperta i bransoleta odświezenie. Super. A co ciekawe pod kodem numeru usługi widnieje tajemnicza nazwa abraserwice. A co ciekawsze pod pozycją stan zegarka w momencie przyjęcia do serwisu napisali "Typowe, wynikające z użytkowania zarysowania na kopercie"

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to już mnie serwis wkurzył dokumentnie. Patrzę na status naprawy a tam koperta i bransoleta odświezenie. Super. A co ciekawe pod kodem numeru usługi widnieje tajemnicza nazwa abraserwice. A co ciekawsze pod pozycją stan zegarka w momencie przyjęcia do serwisu napisali "Typowe, wynikające z użytkowania zarysowania na kopercie"

:D :D polerka na miesiecznym zegarku..mocne.

 

w serwisie mysla, ze stal sie nie sciera. Jedna polerka  czy dwie...bez roznicy :)

 

wez ich przycisnij bo sie bedziesz stresowal niepotrzebnie.

ja przy tym co ponizej oczekiwalem nowej koperty. Popsuli na serwisie. Czekalem 2 miesiace, ale zegarek jak nowy.

 

 

post-68673-0-94476700-1459793813_thumb.jpg

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Panowie sprawa conajmniej przestaje być śmieszna. Fajnie było , była beka z może mojej nieporadnosci ale : Dzisiejsze sprytne urządzenia z takimi kolorowymi ekranami dotykowymi mają śmieszna funkcje o nazwie screen shots. A że ja nierozgarnięty jestem to machałem ile wlezie nad ekranem. I co się okazało ? Ano wymachałem w/w szoty na których jasno wynika że zegarek fabrycznie nowy staje się w magiczny sposób zegarkiem który nosi ślady użytkowania. Co prawda w poprzednim dokumencie nie jest to jasno napisane ale w polu stan zegarka nie ma nic. A skoro nie było nic wpisane to oznacza że nie stwierdzono żadnych śladów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zdecydowałem się na zakup Omegi Planet Ocean Chronograph i w związku z tym chciałbym się Was zapytać czy macie jakieś strony godne polceania, na których mógłbym kupić ten zegrarek. Z tego co sam znalazłem na internecie to najlepsze ceny oferują sklepy i sprzedawcy w USA, ale do tych cen pewnie będę musiał doliczyć jakieś nasze podatki (czy orientujecie się ile one wynoszą).

Kiedyś na forum był sprzedawca swissdirect który oferował zakup zegarków bezpośrednio w Szwajcarii, ale niestety jego strona się zmnieniła lub już nie działa.

Będę zobowiązany za wszelkie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zakup z USA to tylko po znajomości jak ktoś by taki zegarek Tobie "przemycił ", bo przy obecnym kursie $ i doliczeniu opłat taka transakcja się nie opłaca.

 

Właściciel swissdirect niestety zmarł


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Poza tym gwarancja z USA chybs nie obowiązuje w Europie mimo iż kupi się u AD

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Gwarancja często jest międzynarodowa. Niemniej, trzeba się upewnić przed zakupem.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuję za odpowiedzi, wygląda na to iż najlepszym rozwiązaniem będzie wycieczka do któregoś z salonów Omegi w Szwajcarii - tak powinny być najniższe ceny - przynajmniej teoretycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, Szwajcaria wcale nie jest tania. Lepszym pomysłem jest np. zakup w czasie urlopu we Włoszech w jakimś sprawdzonym salonie, albo spróbuj ponegocjować z jakimś krajowym AD, najtaniej wcale nie oznacza najlepiej...


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym gwarancja z USA chybs nie obowiązuje w Europie mimo iż kupi się u AD

Ja swoją Omegę PO naprawiałem w opisywanym od pewnego czasu serwisie :blink:  w ramach gwarancji a zegarek sprowadzony w ramach indywidualnego "przemytu" z USA z pieczatką tamtego sprzedawcy.


Pozdrawiam,

 

MarioPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym gwarancja z USA chybs nie obowiązuje w Europie mimo iż kupi się u AD

 

Jesli u AD kupiony, to jest zawsze miedzynarodowa, dziala wszedzie.

 

raphael1215, mechanizm traktuje jako odrebna sprawe (mowie o sladach na nim). Jesli zas chodzi o slad na bransolecie i te inne, to sa one glebokie czy powierzchowne? w sensie takie przytarcia lub mikrorysy? 

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Głębokie na tyle ze będzie to miało wpływ na konty koperty/uszu poza tym są tez na uszach obok numeru seryjnego. Nie wierzę że zebranie jakiejś ilości materiału nie będzie miało wpływu na zatarcie numeru

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głębokie na tyle ze będzie to miało wpływ na kontynencie koperty/uszu poza tym są tez na uszach obok numeru seryjnego. Nie wierzę że zebranie jakiejś ilości materiału nie będzie miało wpływu na zatarcie numeru

jak zapiecie doprowadzaja do stanu uzywalnosci, poleruja, to krawedzie napisu Omega robia sie gladkie a takto sa ostre, jak przejedziesz palcem.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Dokładnie, zaczepia nawet o materiał

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, Szwajcaria wcale nie jest tania. Lepszym pomysłem jest np. zakup w czasie urlopu we Włoszech w jakimś sprawdzonym salonie, albo spróbuj ponegocjować z jakimś krajowym AD, najtaniej wcale nie oznacza najlepiej...

Jeśli kolega by się zdecydował na zakup od sprzedawcy z Włoch, to mogę polecić tego: http://pluswatch.chrono24.com/

Sprawdziłem go osobiście, bardzo dobre ceny, transakcja szybka i bezproblemowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolega by się zdecydował na zakup od sprzedawcy z Włoch, to mogę polecić tego: http://pluswatch.chrono24.com/

Sprawdziłem go osobiście, bardzo dobre ceny, transakcja szybka i bezproblemowa.

Bardzo dziekuję za rekomendację oraz link. Cieszę się, że sprzedawca jest z europy, dzięki temu zaoszczędzę na VAT oraz cle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zdecydowałem się na zakup Omegi Planet Ocean Chronograph i w związku z tym chciałbym się Was zapytać czy macie jakieś strony godne polceania, na których mógłbym kupić ten zegrarek. Z tego co sam znalazłem na internecie to najlepsze ceny oferują sklepy i sprzedawcy w USA, ale do tych cen pewnie będę musiał doliczyć jakieś nasze podatki (czy orientujecie się ile one wynoszą).

Kiedyś na forum był sprzedawca swissdirect który oferował zakup zegarków bezpośrednio w Szwajcarii, ale niestety jego strona się zmnieniła lub już nie działa.

Będę zobowiązany za wszelkie informacje.

Ja również polecam Chrono24, bardzo dobre ceny mają niektórzy, kupowałem i byłem zadowolony, również dobry wybór ma pewien Włoch - Listeragent z eBaya, bardzo sprawna transakcja, zegarek doszedł w ciągu kilkunastu godzin, zapakowany perfekcyjnie, obsługa super, bez żadnych zastrzeżeń - warto zapytać czy ma możliwość sprzedaży takiego zegarka, z tego co wiem współpracuje z AD, moja Omega przyszła właśnie bezpośrednio od AD z Bolonii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chcieli rewolucji, to zatrudniliby "świeżą krew" z zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą wziąć naszych, co wiedzą co to dobra zmiana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Szanowny Panie,

 

 

Pragnę poinformować, że Pana sprawa została przekazana do Menagera marki Omega.

 

Pan Maxime Gourgouillat skontaktuje się z Panem i udzieli niezbędnych informacji.

 

 

Z poważaniem,

 

.......

 

Proponuje Panią Dorotę z SGP :D  nie no ten MENAGER to mnie rozwalił. Sam popełniam błędy, ale żeby w oficjalnej korespondencji z klientem :D

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.