Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Do bransolety Aqua Terry na szczęście są half-linki, w przeciwieństwie np. do współczesnej Speedmasterowej, która ma tylko pełne ogniwa.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Chciałem poprosić o przyjęcie do szanownego grona miłośników zegarków OMEGI.

Załączam zdjęcie mojej skromnej trójeczki.

post-90995-0-67908200-1461937514_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego byczek już na sprzedaż ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo powaznie rozwazyl bym tego bullhead jeżeli była by mozliwosc noszenia go rowniez jak kieszonke, a może jest taka mozliwosc tylko o tym nie wiem?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ jestem zauroczony AT to coś niesamowitego jak tarcza w tej wersji zmienia swoją barwępost-69219-0-18457500-1461949580_thumb.jpegpost-69219-0-37320500-1461949735_thumb.jpegpost-69219-0-94925300-1461949754_thumb.jpegpost-69219-0-69522200-1461949777_thumb.jpeg

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byczek bez paska nie będzie miał tego charakteru. Ten brązowy pasek z wycięciem na pokrętło jest mega oryginalny. Kieszonka możliwa ale chyba z gorszym efektem niż na pasku.
Rozważam sprzedaż bo planuję zakup Rolka DSSD.

 

Z tym Rolkiem to podpucha :).
Z pewnych względów muszę się z byczkiem rozstać. Choć nie będzie to łatwe bo to piękny zegar. Jeśli znacie jakieś dobre ręce to proszę o sygnał.

Edytowane przez DawPi
Nie piszemy postów pod sobą. Używamy opcji edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najwygodniejszy zegar jaki miałem to starszy Explorer2 ref 16570. Perfekcyjna korelacja między rozmiarem, grubością i wagą. Nowe Rolexy już tak wygodne nie są, mi np wygodniej się nosi GS-a przez profil koperty aniżeli Suba. SMP tez wygodna koperta ale bransoleta dodaje dużo wagi, moim zdaniem za dużo.

O tym pisze bo taki mam. Zdecydowanie wygodniejszy od smp. Czasem zapominam że jest na ręku. Ale tylko na bransolecie. Pasek i guma już nie są takie idealne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście smoka to np mark II co-axial jak ktoś ma to niech wrzuci piękną fotkę nadgarstkową ku pokrzepieniu mojego serca :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdjęcia i Filipa paski sprawiają, że nadal mi się podoba -" Przez Was " nigdy nie zacznę ograniczać kolekcji

A czy jest jakiś sposób na ograniczenie kolekcji, to nie jest takie proste, przynajmniej dla mnie za trudne.

 

 

Dzis mam przyjemnosc dolaczyc do klubu Omegi :)

 

 

 

Dziś masz przyjemność dołączyć, ale przyjemność z posiadania będzie trwała bardzo długo. Gratuluję.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do właścicieli zegarków z mechanizmem 8500 i 9300. Jakie obserwujecie odchyłki dzienne w pomiarze czasu? Mój Planet Ocean Chrono łapie +1,7 sekundy na dobę. Co uważam za naprawdę dobry wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do właścicieli zegarków z mechanizmem 8500 i 9300. Jakie obserwujecie odchyłki dzienne w pomiarze czasu? Mój Planet Ocean Chrono łapie +1,7 sekundy na dobę. Co uważam za naprawdę dobry wynik.

-1 od 18 miesiecy, konsekwentie. Wolalbym +1, ale tak tez nie jest zle :)

 

edit: mechanizm 8500.

 

Starsze tez sa stabilne. Zauwazylem, ze 2500d jest troche bardziej wrazliwszy, kiedy spada rezerwa chodu. Takto po regulacji na gwarancji robi +2-3 sekundy caly czas.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście smoka to np mark II co-axial jak ktoś ma to niech wrzuci piękną fotkę nadgarstkową ku pokrzepieniu mojego serca :)

No to wyrzucam fotke ku pokrzepieniu serca.

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

wejście smoka II

wejście smoka 2

post-70030-0-19901100-1461964503_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Starsze tez sa stabilne. Zauwazylem, ze 2500d jest troche bardziej wrazliwszy, kiedy spada rezerwa chodu. Takto po regulacji na gwarancji robi +2-3 sekundy caly czas.

Mnie tyle robi 1120 jak jest w pełni naciągnięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu masz gust jeszcze ta wersja, zjawiskowy, doskonały, gratulacje i wielkie dzięki !

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu masz gust jeszcze ta wersja, zjawiskowy, doskonały, gratulacje i wielkie dzięki !

J

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

jutro zrobie lepsza fotke , ta to Tak na szybko .ale fajnie ze Ci sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też się podoba, nosisz go tak bez ceregieli ? jeśli tak to jak sprawdzają się te połacia szczotkowanych powierzchni od góry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też się podoba, nosisz go tak bez ceregieli ? jeśli tak to jak sprawdzają się te połacia szczotkowanych powierzchni od góry ?

bez ceregieli, basen ostatnio w gorach w nim bylem I wszystko OK . Ma tam jakies ryski ale , prawie nie widoczne. Tak to wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez ceregieli, basen ostatnio w gorach w nim bylem I wszystko OK . Ma tam jakies ryski ale , prawie nie widoczne. Tak to wszystko ok.

dziękuję, poczekam na lepsze zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Mam pytanko do właścicieli zegarków z mechanizmem 8500 i 9300. Jakie obserwujecie odchyłki dzienne w pomiarze czasu? Mój Planet Ocean Chrono łapie +1,7 sekundy na dobę. Co uważam za naprawdę dobry wynik.

Dokladnie tyle mam w swojej PO, ciesz sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.