Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Albo mamy za biedne salony na sprzedaż zegarków,

albo zegarki są za drogie,

albo robić tak jak Rolex - ograniczyć dostępność,

albo tak jak przy sprzedaży bardzo drogich zegarków, gdzie wchodzi się do specjalnego pomieszczenia a sprzedawca pokazuje zegarek w rękawiczkach i to on ustala zasady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) a w pudelku była odnowiona sztuka z nowymi foliami (...)

 

Dlaczego tak bardzo doszukujesz się nieuczciwości ze strony sprzedawcy? Myśląc tymi kategoriami to w niemal każdej dziedzinie życia możemy się dopatrywać tego typu przekrętów. Jeśli dostarczony zegarek jest pełnowartościowym produktem i po dokładnych oględzinach spełnia moje oczekiwania to czego mam się więcej doszukiwać? Traktuję go wówczas jak nowy zegarek i nie zastanawiam się, czy wyprodukowano go miesiąc, czy 2 lata temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinien być zegarek modelowy / wystawowy i z nim może dziać się co chce w zależności od tego czyja to własność lub kto ją zasponsorował (producent czy przedstawiciel) i powinny być zegarki przynoszone z magazynu / sejfu po zapłaceniu rachunku w kasie - obojętnie ile w tym magazynie, sejfie leżakowały...

 

Model pokazowy mógłby być nawet sprzedany z rabatem, ale po jasnym określeniu tego, że był egzemplarzem pokazowym, demonstracyjnym ... z lekkimi ubytkami, stąd jego cena znacząco niższa

Popieram, tak powinno być, tym bardziej, że Omega mocno ogranicza ilość AD. W każdym powinien być model do oglądania, tak jak jest przy zakupie samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to opuszczaj, a my musimy rozgraniczyć leżaki magazynowe (średnio coś nam do tego - widocznie takie drogie G, że nikt tego nie chce kupić przez 10lat, ale to nadal fabrycznie nowy zegarek)

 

i te wymacane przez trzy lata na wystawie na podobnej zasadzie jak wstawić Škodę  ze Szkoły Auto Škoda do salonu i sprzedawać go jako nigdy niepierdziany w fotelik nowiutki samochód  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe,

pytanie brzmi, które szkody Ty sprzedajesz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wszystkie hahahaha

 

a informujesz, które są które? :) bo ja pierdzianej omegi bym nie chciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię natomiast ile prawdy w twojej osobie a jaka możliwość prowokacji bo jakieś dziwne te zbiegi okoliczności... hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że kolega maxsem1111 został niejako "wywołany" przez kolegę raphaelSGP1215...ale tak wygląda typowe pogrążanie się...

 

Burns przedstawił uczciwe podejście jakim powinien kierować się sprzedawca. Tym bardziej że zegarki o których gaworzymy nie są artykułem pierwszej czy nawet drugiej potrzeby (rzecz jasna aż tak drogie) żeby po zarobieniu a nie znalezieniu trochę grosza zostać oszukanym albo w najlepszym, klientem któremu całej prawdy nie przekazano.

Tak jak wszędzie takie praktyki przechodzą bo wielu ludzi chce mieć Omegę a przy tym zapłacić jak najmniej to tak jak z samochodami używanymi...czy generalnie z towarami luksusowymi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez fw86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że kolega maxsem1111 został niejako "wywołany" przez kolegę raphaelSGP1215...ale tak wygląda typowe pogrążanie się...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to jest prowokacja i trolling. Niewiarygodnym byloby niszczenie sobie biznesu przez takie komentarze.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię natomiast ile prawdy w twojej osobie a jaka możliwość prowokacji bo jakieś dziwne te zbiegi okoliczności... hahaha

Czemu? Kolega jest pośrednikiem z Białej Podl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

A czy oprócz niego może ktoś to potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AD na leżak dostaniesz większy rabat. Są robione raporty stanów i rotacji. Na podstawie raportów tworzy się priorytety handlowe. W sieci jak apart jest permanentnie kilkadziesiąt leżaków. Kontraktacja a odsprzedaż rządzi się prawem rynku.

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam nie trolling to ja mogę umówić się z kolegą i przymierzyć kilka zegarków :) Bardzo chętnie przymierze jakąś Omege czy Pama.

Pozdrawiam


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odjechałeś.... w kosmos.

 

 

Potwierdzam, super zegarek.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Gratulacje :)

 

 

I choćby inne manufaktury dwoiły się i troiły to właśnie dla tego Omega jest tą naj :)

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, gdybym kupowal ten typ :) to też wybralbym wersje z plastikiem


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, będziesz zadowolony, wiem, bo też takim się cieszę. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ode mnie również gratulacje @nicon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.