Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Prezesso79

Znajdziesz któregoś dnia 5 min bym mógł przymierzyć PO?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że z Łodzi jesteś. Jasne. Napisz pw z numerem.

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

http://watchesbysjx.com/2016/07/swatch-group-half-year-profit-plunges.html

Sprzedaż i zyski spadają, ale Mr. Hayek uspokaja - na razie nie ma co liczyć na promocje na Omegi.

 

Nie od dziś wiadomo że Omega ostatnimi czasy zaczyna rok na kolanach a kończy na łopatkach. Dlatego przy okazji mojej sprawy z zegarkiem pisałem że to nie najlepszy czas na zakup ani na serwisowanie. Oszczędności będzie coraz bardziej widać we wszystkim.

 

Czyżby szykował się 2 kryzys w branży zegarkowej ?

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójkącik równo, ale jeden z elementów jest nierówno :D Omega ;)

Jest idealnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie lepiej było tą drogą? Dobrze że zdążyłem.

 

 

 

 

 

W zeszłe wakacje przerabiałem SMPc.Zegar,piękny,fotogeniczny itd. tylko jakoś taki "całościowo rozjechany".Zaczęło wkurzać mnie wciąż uciapkane szkiełko za sprawą zewnętrznego AR. Zaczęły drażnić dziurawe wskazówki.Ponadto mało wygodna jak dla mnie niezwężana ku zapięciu bransoleta.Niestety potwierdzić muszę również to o czym pisali przedmówcy przedstawiając domumentację fotograficzną,delikatne "babolki" na tarczy,krzywo naniesione indeksy,nietrafiająca wskazówka minutowa w indeksy to niestety przypadłości Omegi.Być może to błachostki ale jednak,zwłaszcza dla estety :).Co do PO to dla mnie zegar do przyjęcia tylko w starej wersji.Proporcje nowej to porażka (odstające grubaski).Stara ma za to nie ma ceramiki a ja to uwielbiam w zegarku :)

post-77242-0-76947800-1469367347.jpg

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja SMPc to była edycja specjalna, tzw. Karuzela :) Taka była piękna, śwajciarska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-31778-0-00695200-1469371534_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłe wakacje przerabiałem SMPc.Zegar,piękny,fotogeniczny itd. tylko jakoś taki "całościowo rozjechany".Zaczęło wkurzać mnie wciąż uciapkane szkiełko za sprawą zewnętrznego AR. Zaczęły drażnić dziurawe wskazówki.Ponadto mało wygodna jak dla mnie niezwężana ku zapięciu bransoleta.Niestety potwierdzić muszę również to o czym pisali przedmówcy przedstawiając domumentację fotograficzną,delikatne "babolki" na tarczy,krzywo naniesione indeksy,nietrafiająca wskazówka minutowa w indeksy to niestety przypadłości Omegi.Być może to błachostki ale jednak,zwłaszcza dla estety :).Co do PO to dla mnie zegar do przyjęcia tylko w starej wersji.Proporcje nowej to porażka (odstające grubaski).Stara ma za to nie ma ceramiki a ja to uwielbiam w zegarku :)

 

Dziwne, moja nie ma żadnych defektów o których napisałeś - indeksy równo, wskazówka minutowa - jak się ją ustawi - trafia dokładnie, tarcza bez skazy, bezel centruje idealnie pod warunkiem że się patrzy równiutko z góry na wprost bo wystarczy minimalny kąt i już się wydaje że jest krzywo ( to też efekt tego że oceniane elementy dzieli spora wysokość ).

Szkiełko się owszem trochę bardziej paprze ale efekt jaki daje podwójny AR wart jest tego żeby je czasem przetrzeć. W PO też jest podwójny i robi robotę.

Z bransoletą poradziłęm sobie zmieniając ją na model od starszej wersji - jest lżejsza, lekko zwężana, mniej błyszcząca i bardziej klasyczna w konstrukcji, zdecydowanie lepiej.

Wskazówki - no cóż, trzeba się po prostu przyzwyczaić ale mają coś w sobie, zwłaszcza to jak jest na nie nałożona luma to jest coś co mało gdzie zobaczysz.

Aha, jeszcze chodzi idealnie dokładnie - nie wiem czy to jakaś specjalna wersja na Polskę czy co, ale w ogóle nie mam się do czego przyczepić :)

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi "podrupka" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi "podrupka" ;)

 

No patrzę czy gdzieś nie ma napisu "Tisell" ale wszędzie tylko Omega ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obejrzenia werku się pewnie nie obędzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłe wakacje przerabiałem SMPc.Zegar,piękny,fotogeniczny itd. tylko jakoś taki "całościowo rozjechany".Zaczęło wkurzać mnie wciąż uciapkane szkiełko za sprawą zewnętrznego AR. Zaczęły drażnić dziurawe wskazówki.Ponadto mało wygodna jak dla mnie niezwężana ku zapięciu bransoleta.Niestety potwierdzić muszę również to o czym pisali przedmówcy przedstawiając domumentację fotograficzną,delikatne "babolki" na tarczy,krzywo naniesione indeksy,nietrafiająca wskazówka minutowa w indeksy to niestety przypadłości Omegi.Być może to błachostki ale jednak,zwłaszcza dla estety :).

 

ale pitolisz :D

 

Dziwne, moja nie ma żadnych defektów o których napisałeś - indeksy równo, wskazówka minutowa - jak się ją ustawi - trafia dokładnie, tarcza bez skazy, bezel centruje idealnie pod warunkiem że się patrzy równiutko z góry na wprost bo wystarczy minimalny kąt i już się wydaje że jest krzywo ( to też efekt tego że oceniane elementy dzieli spora wysokość ).

Szkiełko się owszem trochę bardziej paprze ale efekt jaki daje podwójny AR wart jest tego żeby je czasem przetrzeć. W PO też jest podwójny i robi robotę.

Z bransoletą poradziłęm sobie zmieniając ją na model od starszej wersji - jest lżejsza, lekko zwężana, mniej błyszcząca i bardziej klasyczna w konstrukcji, zdecydowanie lepiej.

Wskazówki - no cóż, trzeba się po prostu przyzwyczaić ale mają coś w sobie, zwłaszcza to jak jest na nie nałożona luma to jest coś co mało gdzie zobaczysz.

Aha, jeszcze chodzi idealnie dokładnie - nie wiem czy to jakaś specjalna wersja na Polskę czy co, ale w ogóle nie mam się do czego przyczepić :)

 

Pełna zgoda. To co wyżej napisali koledzy w kwestii "niedoróbek" nawiązując do jednego z moich zdjęć to takie żarty na rozluźnienie. Zegarek wykonany perfect, a takie oglądanie pod mikroskopem... może lepiej odpalić jakiś film na Polsacie zamiast się ekscytować - w końcu na etapie produkcji mamy udział czynnika antropogenicznego :)

 

om_forum8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wiecie może ile kosztuje w SGP zapięcie z mikroregulacje takie jak jest w 300 master?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

440zl. W tym tygodniu zakladam. Ja na wszelki wypadek zamowilem jeszcze srubki mocujace ale na 95% sa takie same jak w PO.

 

Konrad - fajnie zegar wyglada z nato.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Seamaster jest świetny. I na urlopie i na codzień.

 

8c5e049b72f123aeba51247da1b1ff37.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartek79 o to całkiem "tanio", zamawales przez serwis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do butiku a oni byc moze przez serwis(dostalem fv od SG). Czas oczekiwania ok 4 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie gadżety to tylko przez serwis a zeby było szybciej to podaż na marynarska osobiscie. Bo sklep składa zamowienie w SGP - czas, Sgp - czas, kolejny czas przesyłka z SGP do sklepu wiec skracasz go o co najmniej 1/3


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie cen to w butiku Omegi pojawiła się nowa mała PO 39,5 mm w cenie: 27200 wow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

440zl. W tym tygodniu zakladam. Ja na wszelki wypadek zamowilem jeszcze srubki mocujace ale na 95% sa takie same jak w PO.

 

Konrad - fajnie zegar wyglada z nato.

 

Podpowiedzcie o które zapięcie Wam chodzi?

 

Dzięki, Twoja PO, tak jak napisał mandaryn44, też niczego sobie :) To był zresztą mój dylemat, bo nie mogłem się zdecydować między tą nową Planetą, a właśnie SMPc :)

Edytowane przez KonradR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie 440,- ale Euro.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.