Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek, jak nie lubię PO to na Twoich zdjęciach wygląda świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie ją nosi

 

post-31778-0-94134400-1470249105_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jak nie lubię PO to na Twoich zdjęciach wygląda świetnie

 

Świetny zegar wychodzi świetnie na zdjęciach. Twój z koroną wyszedłby jeszcze lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Login mów co i jak :)  Do mnie dziś zadzwonił miły Pan z butiku przepraszając za to, że realizacja zamówienia trwa tak długo (6 tygodni) i zaproponował, że połowę kosztów biorą na siebie, zamawiają dziś kuriera po bransoletę, zakładają zapięcie i odsyłają. Niby nie mają możliwości wysyłki części ale mi to akurat pasuje. Pełen profesjonalizm i fajna rekompensata. U Ciebie login też chcieli zegar/bransoletę?

 

A żeby pozostać w temacie u mnie dziś zmiana gumy i czarnuch :)

image upload no resize

free screenshot software

 

jaką musisz mieć dłon ze ten zegarek taki mały jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa ichce PO. I co teraz. Bedzie trzecia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie kupiłem bez problemu u Strojnego. Po rozmowie telefoniczej wysłałem @ z nr ref. i za 2 tygodnie dostałem zwrotny @ że zapięcie jest do odbioru. Zadzwoniłem i poprosiłem o wysyłkę za pobraniem. Obsługa na wysokim poziomie i wszystko bez utrudnień. Żadnych bransolet oraz zegarków okazywać nie musiałem. Jak dzwoniłem do butiku na 3 krzyży to samego zapięcia sprzedać nie chcieli ale jeśli bym do nich wysłał zegarek to zamówią i wymienią. Nawet nie wiedzieli że to zapięcie pasuje do PO.

Opiszę wrażenia jak będzie chwila bo dziś to na kolanie na szybko zmieniłem zapięcie i nie miałem czasu się nim nacieszyć.

 

 

iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapiecie jest swietne To dzięki niemu jest to najwygodniejszy zegarek jaki miałem.

 

Po ponad 3 tygodniach zdjalem NATO i wracam na bransolete.

 

28750846255_9d3bfbafcb_o.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie kupiłem bez problemu u Strojnego. Po rozmowie telefoniczej wysłałem @ z nr ref. i za 2 tygodnie dostałem zwrotny @ że zapięcie jest do odbioru. Zadzwoniłem i poprosiłem o wysyłkę za pobraniem. Obsługa na wysokim poziomie i wszystko bez utrudnień. Żadnych bransolet oraz zegarków okazywać nie musiałem. Jak dzwoniłem do butiku na 3 krzyży to samego zapięcia sprzedać nie chcieli ale jeśli bym do nich wysłał zegarek to zamówią i wymienią. Nawet nie wiedzieli że to zapięcie pasuje do PO.

Opiszę wrażenia jak będzie chwila bo dziś to na kolanie na szybko zmieniłem zapięcie i nie miałem czasu się nim nacieszyć.

 

 

iOS

a Strojny nie stracil Omegi :) ? W butiku bylem zapytac o to zapiecie. Czas oczekiwania 6 tygodni tutaj w Angli. Bransolete trzeba zostawic, sami wymieniaja.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Strojny nie stracil Omegi :) ?.

Stracił ;) ale części widocznie ma...

 

 

iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracił ;) ale części widocznie ma...

 

 

iOS

Pisz lepiej jak z moda zadowolony jestes?:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem ciekaw tego zapiecia, czy warte tych pieniedzy. Na 300MC ogladalem to troche mi sie nie podoba, ze widac brak integracji z bransoleta. W Rolexie lepiej to wykonali.

post-68673-0-89599900-1470340881_thumb.jpg


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i ładniutka ;) ale jak dla mnie strasznie duży to zegar, no i cena oficjalna też niczego sobie - 36700 pln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta nowa SMPc, po 2 tygodniach jestem zachwycony. Super wygodna, cienka, idealnie leżąca na nadgarstku. Jeśli chodzi o "dziurawe" wskazówki, bo czytałem wcześniej różne komentarze na ich temat - IMO bardzo oryginalnie wyglądają, a cała kompozycja zegarka jest totalnie niezależna, niczego nie udaje. Na plus również obecność ceramiki względem starszej siostry, dodaje tej Omedze klasy i stylu. Mechanizm spieszy mi regularnie równo +2s na dobę, przyzwoity wynik. Czuję, że ten model zagości na moim nadgarstku dłużej niż Carrera :)

 

om_forum10.jpg

Edytowane przez KonradR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze mowilem że jest piekna. Moja ma u mnie dozywocie :) Pół roku i jeszcze sie nie znudziła ;)

image.jpg

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i ładniutka ;) ale jak dla mnie strasznie duży to zegar, no i cena oficjalna też niczego sobie - 36700 pln :)

Omega zdaje się nie dostrzegać problemu w rozmiarach PO chrono.

Ich zdaniem pasuje nawet do marynarki, co widać na zdjęciu jednego z jej ambasadorów. Jak dla mnie ten zestaw wygląda groteskowo.

e4cf75590c1aa678eb7ec8f1a142c1d5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta nowa SMPc.....a cała kompozycja zegarka jest totalnie niezależna, niczego nie udaje.

Warto było edukować w kwestii zegarków udających na przykładzie "Kisiela" - ludzie znów docenili poczciwe Omegi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta nowa SMPc, po 2 tygodniach jestem zachwycony. Super wygodna, cienka, idealnie leżąca na nadgarstku.

Bo SMP to wyjątkowo udany zegarek, bardzo wygodny. Osobiście wolę starszą wersję, może kiedyś dojrzeję do ceramiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto było edukować w kwestii zegarków udających na przykładzie "Kisiela" - ludzie znów docenili poczciwe Omegi ;-)

"Edukator"'od "Kisiela" edukuje również w temacie Omegi?


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Edukator"'od "Kisiela" edukuje również w temacie Omegi?

masz rację - cała "zasługa" jest Twoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.