Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

Jeśli nikt nic nie wie na temat rodzajów pudeł lub ewentualnych przeznaczeniach do modelu czy linii i nie może podpowiedzieć to tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na YouTube to wieko pudła drewnianego opuszczało się dostojnie i powoli, miało jakiś hamulec, a w moim wali jak wieko od trumny. Co z tym zrobić ? Zgłaszać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nic nie wie na temat rodzajów pudeł lub ewentualnych przeznaczeniach do modelu czy linii i nie może podpowiedzieć to tyle w temacie

  

Zadzwoń do butiku, tam z pewnością wiedzą jakie pudełka używają do danych linii( modeli)

I nie ma sensu tłuc tematu na kilka stron.

Dziś otwarte do 19

Telefon 22 625 00 98

:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

W butiku twierdzą że te nowe jasne to naturalne drewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:);), dla rozluznienia....

post-48316-0-00843700-1472229971_thumb.jpg

A gdyby ktos pił duzo, to wątroba po 4,90 :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba uważać z pudlami, bo jest sporo fejków. Nawet dostawa z Omegi nic nie gwarantuje. Kto wie co tam w Chinach się dzieje, może ta sama fabryka robi fejki na grey market i oryginaly. Niestety. Jak coś to tylko wlasnoreczne sprawdzenie ze specyfikacja pudla pobrana ze strony omegi.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Na WUS jest wątek gdzie wyjaśniają ze te nowe pudła to modyfikowany rodzaj plastiku przypominający drewno. W butiku twierdzą że to drewno nie modyfikowany plastik. Wiec sam już nie wiem byly/są jakieś 2 rodzaje tego nowego pudla

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie jest drewno.

Drewniane - a dokładnie bambusowe - było do wersji GoodPlanet GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba uważać z pudlami, bo jest sporo fejków. Nawet dostawa z Omegi nic nie gwarantuje. Kto wie co tam w Chinach się dzieje, może ta sama fabryka robi fejki na grey market i oryginaly. Niestety. Jak coś to tylko wlasnoreczne sprawdzenie ze specyfikacja pudla pobrana ze strony omegi.

:D

Na WUS jest wątek gdzie wyjaśniają ze te nowe pudła to modyfikowany rodzaj plastiku przypominający drewno. W butiku twierdzą że to drewno nie modyfikowany plastik. Wiec sam już nie wiem byly/są jakieś 2 rodzaje tego nowego pudla

Cała Omega, myślę że niedługo się okaże że ceragold to jest cerata pomalowana na złoty kolor a następnie zostaje przyklejona na dedykowane elementy.

 

 

A już do rzeczy do wg mnie najlepsze pudla miałem w Breguet


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Cała Omega, myślę że niedługo się okaże że ceragold to jest cerata pomalowana na złoty kolor a następnie zostaje przyklejona na dedykowane elementy.

 

Hahaha Irek mistrz! Co do pudel to ja lubie IWC i ich swietne szmatki ktore dodaja do czyszczenia zegarow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.A co panowie powiecie na moją ciężką pracę.Wiadomo że te zegarki mają to do siebie że łapią rysy.kupując mój zegar klamerka miała trochę rysek i mnie to drażniło.Wszystko musi u mnie grać.Żona mówi nie ruszaj tego bo zepsujesz a ja mówię nie znasz się i do ataku.Szkoda tylko że nie zrobiłem zdjęcia przed polerką.Teraz to wygląda tak.Te ciemne plamy to tylko cienie.Bałem się tej polerki jak ognia ale dałem radę?Jak to wyszło waszym zdaniem?Uwagi mile widziane jak te dobre tak i te złe najwyżej jeszcze poprawię :) .Pudełko już też kupione od kolegi z forum. Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz, jeśli zmywakiem Jan Niezbędny to wygląda to ok ale jeśli zmywakiem marki Tesco to wujowo to wygląda ;)

 

Jak dla mnie ładnie to wygląda ale nie wiem jak zachowały się krawędzie logotypu i napisu...

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym to polerowałeś?

Najpierw kupiłem pastę polerską k2 .Ale wszystko nie zeszło a zapięcie świeciło się jak psu jajca.I też mnie to drażniło :) Wczoraj w castoramie kupiłem papier ścierny na gąbce tak bardzo drobniutki jak wszystkie rysy zeszły do dobiłem tą klamerkę  jeszcze cape codem.dwie godziny harówki.

Bo wiesz, jeśli zmywakiem Jan Niezbędny to wygląda to ok ale jeśli zmywakiem marki Tesco to wujowo to wygląda ;)

 

Jak dla mnie ładnie to wygląda ale nie wiem jak zachowały się krawędzie logotypu i napisu...

Napis starałem się mijać bo tam rys nie było.Choć troszkę tam maznąłem na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to wszystko jeśli za kilka dni będą nowe rysy?Przedstawione przez Ciebie zabiegi to ingerencja w zegarek.Minimalna ale jednak.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie takie se, ale wydaje mi się, że zatraciła fabryczną satynę.

 

Edit. Mocno była porysowana przed polerkami ?

Może masz zdjęcia sprzedającego ?

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę była choć może nie aż tak.Wiadomo fabryką nie jestem ale na górnika emeryta myślę ze ujdzie w tłoku :) Kolega dzisiaj jak to zobaczył to mnie zapytał czy mam nową klamerkę a widział jak to wyglądało przed.


Po co to wszystko jeśli za kilka dni będą nowe rysy?Przedstawione przez Ciebie zabiegi to ingerencja w zegarek.Minimalna ale jednak.

Będą .Ale to będą moje rysy.Takie dziwactwa zegarkowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapięcie swojego Seamastera który w momencie odświeżania miał około 6 lat potraktowałem pilniczkiem do paznokci z Rossmanna (4 rodzaje gradacji) i wyszło super. Zajęło mi to góra 5 min :).

Myślę, że cape cod na koniec był zbędny w Twoim przypadku .

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę była choć może nie aż tak.Wiadomo fabryką nie jestem ale na górnika emeryta myślę ze ujdzie w tłoku :) Kolega dzisiaj jak to zobaczył to mnie zapytał czy mam nową klamerkę a widział jak to wyglądało przed.

Będą .Ale to będą moje rysy.Takie dziwactwa zegarkowe :)

Jesteś kolejną Osobą w tym wątku, która buduje ołtarzyk z pudełka i zegarka ?

jak to mówią:

- to tylko rzecz nabyta,

- do grobu tego nie zabierzesz,

- zwariujesz przez tą rzecz,

- ta rzecz przeżyje Ciebie,

- fabryki nie podrobisz,

- nie ma rzeczy niezniszczalnych,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak zrobiłem tu na forum czytałem o różnych metodach ale i tak w przyszłości będę dokupić klamerkę z mikro regulacją więc straty nie ma .Sprzedający nie dał zdjęcia klamerki.Ale zegarek odbierałem osobiście więc widziały gały co brały.


Jesteś kolejną Osobą w tym wątku, która buduje ołtarzyk z pudełka i zegarka ?

jak to mówią:

- to tylko rzecz nabyta,

- do grobu tego nie zabierzesz,

- zwariujesz przez tą rzecz,

- ta rzecz przeżyje Ciebie,

- fabryki nie podrobisz,

- nie ma rzeczy niezniszczalnych,

jest tu na forum taki temat o dziwactwach zegarkowych.Więc powiem ze są jeszcze lepsi ode mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nikt na tym forum nie przyznał się do lakierowania zegarka i/lub bransolety lakierem bezbarwnym...

 

są tacy, którzy oklejają taśmą ogniwa bransolety przy zapięciu, które lubi się na nich odciskać pod wpływem ruchu elementów składowych, ale to żadna nowość bo folia w PL zadomowiła się od czasu pojawienia się telewizorów z pilotem - to już nasza cecha narodowa  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.