Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Jak miałem pierwszego pilota to też go miałem we worku śniadaniowym i ładnie taśmą oklejonym żeby czasem nie wypadł i się porysował.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się...;)

Biedna rodzina, 11 dzieci...

Zona pyta męża:

-a to co ?

-to prezerwatywa...

-bieda w domu aż piszczy, a ten ciula sobie będzie stroił !


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał sprawdzilem moje pudełko i niestety są luzy z prawej strony dużo większe niż z lewej tak spokojnie z 3mm radzę dokładnie sprawdzić przed odbiorem. Plus na karcie gwarancyjnej pieczątka nie jest idealnie równo, tak z 13 stopni w prawo przechylona. Także nie tylko Omega robi fuszere ale też sprzedawca.

Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu z tym Tisellem jest jakaś akcja ? :D

Najsłynniejszy Tisell na bazar wylądował, ale cenę trzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

No właśnie coś słyszałem, że nie ustępuje Rolkowi :)  w zasadzie to się czasem nie dziwie takim twierdzeniom Jeśli  ktoś miał zegarek "z wyższej półki" z babolami a trafił się mu budżetowiec praktycznie idealny to po co przepłacać za jakość która nie istnieje i staje się już tylko mitem tak naprawdę.

 

A i widzę, że niektórzy to onanizują się już od rana. Echh coraz bardziej sfrustrowane społeczeństwo mamy, dzień bez docinki dniem straconym a i przy okazji można sobie ulżyć co nie ? :D Nie wiedziałem, że takie podniecenie może wywołać temat materiału pudełka.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dxiw sie tym docinkom bo zaczynasz szukac dziury w pudelku ktorego jeszcze nie masz. ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w przyszłości będę dokupić klamerkę z mikro regulacją

Zapięcie z mikroregulacją jest super tylko warto od razu zdjąć jedno ogniwo bransolety bo jest trochę dłuższe niż fabryczne i najlepiej wygląda w pozycji +1, ew całkiem złożone.

Pasuje bez jakichkolwiek przeróbek  czy dodatkowych części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie z mikroregulacją jest super tylko warto od razu zdjąć jedno ogniwo bransolety bo jest trochę dłuższe niż fabryczne i najlepiej wygląda w pozycji +1, ew całkiem złożone.

Pasuje bez jakichkolwiek przeróbek  czy dodatkowych części.

Dzięki .Wezmę to pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał ja z sympatii, chce ci pokazać absurd dywagacji nad pudełkiem. Wrzuć do szafy i zapomnij :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełka Omegi nie są warte złamanego grosza, szkoda o nich dyskutować.

jak masz jakies zbedne to wyslij do mnie za darmo, nic nie sa warte. Pewnie tylko ten ebay klamie i butik Omegi jak chca za nowe 1k PLNow :D

 

 

Rafal, to juz trzecia Twoja Omega bedzie. Bedziesz mial latwe porownanie z poprzednimi i nie przyjezdzaliby znowu aby sie upokorzyc ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Rafał ja z sympatii, chce ci pokazać absurd dywagacji nad pudełkiem. Wrzuć do szafy i zapomnij :)

Nie mam do Ciebie kolego urazy. Już po prostu krew mam popsutą sarkazmem i chamstwem po perypetiach z Omegą :D Tak to jest jak BM wciska Ci kity o fabrycznym pochodzeniu zegarka. A Ty widzisz ślady od narzędzia po zdejmowaniu/przekładaniu na bezlu i słyszysz trzeszczenie"piachu" jak nim kręcisz bo nie doczyścili resztek pasty polerskiej jak domowymi sposobami robili nówkę z używki

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem używkę i też bym się doszukał śladów jakbym szukał .Przeczyściłem tylko klamerkę ,kupiłem ponoć nic nie warte pudełko omegi i się już nie przejmuję bzdurami bo bym zwariował :D I ołtarzyk w komplecie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ej od pudełka to się proszę odczepić. Sprzedałem CI piękny box  -_-

pochwal się tym skompletowanym zestawem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

czemu na wszystkich zdjęciach i filmach youtube pewne numery na czerwonych kartach Omegi są zawsze zakrywane? Czym grozi ich pokazanie i co to za ważne numery?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To numer zegarka, a zakrywa się bo zdjęcia są wykorzystywane na lewych aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub na falszywkach wpisywane są oryginalne numery....( najczęściej cala seria podrób ma te same numery)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ej od pudełka to się proszę odczepić. Sprzedałem CI piękny box  -_-

pochwal się tym skompletowanym zestawem  :)

Hej. Ja tak napisałem żartobliwie, żeby nie było bo pudełko jest super.Podchwyciłem słowa kolegi z postu powyżej.Pudełko jest git .Jak będę miał wieczorem czas to wrzucę cały ołtarzyk :) To też słowa kolegi z powyższych postów :) Ale wesoło musi być. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu wchodzimy na grunt wskazówek. Dziurawe wskazówki to dla mnie istota seamastera, jak mercedes w subie.

Aprops, te wskazówki mają jakąś nazwę?

'Szkieletowane", wypełnione częściowo materiałem luminescencyjnym.

 

P.S W subie to nie mercedes tylko stringi :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz jakies zbedne to wyslij do mnie za darmo, nic nie sa warte. Pewnie tylko ten ebay klamie i butik Omegi jak chca za nowe 1k PLNow :D

 

 

 

 

Mam 3  pudła po Omegach. Te czerwone nie dotykane sypią się na potęge w miejscu zgięcia. W limited zamek od szuflady działa tylko w pewnej dziwnej pozycji. Dlatego nawet na darmo wstyd je komuś dawać

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ej od pudełka to się proszę odczepić. Sprzedałem CI piękny box  -_-

pochwal się tym skompletowanym zestawem  :)

Tak na szybko.Jest git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko.Jest git :)

Brakuje zawieszek!!! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

No Panowie byłem dziś na spotkaniu z B.M po moja planetę. Przybyłem, zobaczyłem, niestety nie odebrałem zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.