Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

Lupy nie brałem. Zegar miał mikro paprocha wielkości 1/milionowej części metra :D

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kuźwa.

Teraz jak otworzą to będzie powtórka z rozrywki. Rysy na deklu, ślady paluchów itp itd

Tak z ciekawości co na to BM? Czy On tego nie widział?

No i co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest możliwe aby tyle razy coś podobnego spotykało jedną osobę....


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Dobra do rzeczy. Kajdan miał kształt klepsydry (ogólnie to myślałem ze powinien się zwężać ku zapięciu) Brzegi ogniw na krawędzi satyna polerowany bok ostre jak nóż szczególnie w środku bransolety. Dekiel hmm szczeliny na klucz jak w AT. PO ma głębsze i wchodzące w polerowany rant. Ślady klucza zegarmistrzowskiego od otwierania. Na deklu i w szczelinach. Duża widoczna rysa na first linku biegnąca od szczeliny do szczeliny na teleskop. Dalej nie oglądałem.

 

Paczkę z B.M otwieraliśmy razem. Do tej pory była oryginalnie zapakowana.

 

B.M zaproponował ze skontaktuje się z siedzibą i..... zapyta ich o możliwość podbicia jutro do Jubitomu celem wybrania innego zegara. Ale to jego pomysł. Musi to jeszcze skonsultować ze Szwajcarią czy się zgodzą. B.M oglądnął zegar i na szybko wyszedł z taką propozycja

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał... Dawaj, nakarm nas, musiało Cię sczyścić, więc nie zgrywaj spoko wodza!

 

EDYTA: uprzedziłeś o włos

 

Krótko - nie miał przyjść pachnący szwajcarską fabryką ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie byłem dziś na spotkaniu z B.M po moja planetę. Przybyłem, zobaczyłem, niestety nie odebrałem zegarka

Ale jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Rafał, ja to się dziwię, że nie zaproponowali Ci jeszcze roboty w departamencie kontroli jakości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

No co ja poradzę na to ze widać gołym okiem ewidentne ślady odnawiania. W zasadzie to pewne elementy raczej pochodzą z mojego 1 zegara. Np bransoleta juz tak wyszlifiwana ze śróbki wychodziły ponad powierzchnię polerowana :D Plus brzydka rysa tym razem na 2 cm.

 

No nic zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. B.M został w hotelu i będzie działał w tej sprawie. A w Jubitomie pewnie poszły już ściereczki cape code w ruch :D

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ja poradzę na to ze widać gołym okiem ewidentne ślady odnawiania. W zasadzie to pewne elementy raczej pochodzą z mojego 1 zegara. Np bransoleta juz tak wyszlifiwana ze śróbki wychodziły ponad powierzchnię polerowana :D Plus brzydka rysa tym razem na 2 cm.

 

No nic zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. B.M został w hotelu i będzie działał w tej sprawie. A w Jubitomie pewnie poszły już ściereczki cape code w ruch :D

cape code to raczej nie uzyja bo zostawia mikroryski :D

 

No to juz trzeci raz, wiec nie planowali dac nowego zegarka fabrycznego. BM chce wyjsc z twarza, ale chyba juz sie nie da.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raphael....Dobrze ze nie mam z toba do czynienia zawodowo :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raphael....Dobrze ze nie mam z toba do czynienia zawodowo :-)))

roznie to mozna zrozumiec :D No dokladny jest Rafal, ale tego oczekuje sie po fabrycznie nowym zegarku. W sklepie, przed zakupem, tez taka inspekcje sie przeprowadza ;)

 

 

edit: bledem Rafala jest ten sarkazm, bo nie wiadomo czy on powaznie ma te problemy czy szuka dziury w calym.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stateless- ja bym juz gościa pogonil ze sklepu ze no trudno - nie odpowiadam jego standardom i niech idzie do konkurencji.

Wygląda to komicznie i ....dziwnie.

Ale oczywiscie- klient nasz pan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierzę.

@raphael, Ty sobie jaja robisz, czy serio?

Czytam i nie wierzę.

@raphael, Ty sobie jaja robisz, czy serio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

ASTRAL poważnie. Krawędzie bransolety ostre jak żyletka dekiel (szczeliny na klucz) jak w AT a nie jak w PO i 2 cm brzydka rysa na wewnętrznej stronie maskownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego. BM powinien chyba się zdążyć zorientować, że jesteś szczególarzem i że gniota Ci nie wciśnie.

Dla Omegi to aż taki problem dostarczyć nowy zegarek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nie wiem kompletnie co o tym myśleć :/

 

Jest jedna teoria która pasuje do tej sytuacji. Poprzednia kolekcja wyszła juz z produkcji. Zastąpiła ja nowa wersja PO dlatego w Swiss składają z tego co im zostało. Mimo iż bardzo się postarali tym razem rozpoznałem bransolete z poprzednich zegarków które mi dostarczano. Pomijając to bo co poniektórzy pewnie stwierdzą ze się czepiam. Z tego co BM mi prekazał kilku zegarmistrzow sprawdzalo dokładnie zegarek. Sam szef wszystkich szefów w tym uczestniczył. Otwieramy paczkę a tam 2 cm rysa na zegarze

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast gonić do Ciebie specjalnie BM zaproponowaliby Tobie wizytę w butiku Omegi i wybranie nowego zegarka. I taniej, i chyba lepiej wizerunkowo. A te manewry z przywożeniem jakiegoś refurb-a, zegarkiem z Jubitomu, a nie z własnego butiku, są kompletnie niesłychane i niewiarygodne.

Edytowane przez czypek555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak problem, nie rozumiem tego.

Mam spory zbiór Omeg, ale poważnie rozważę kolejny zakup.

Moja 300 po niecałym roku nie trzyma deklarowanej rezerwy, ale jak miałbym się pierdzilić z serwisem to chyba oleje to do dużego przeglądu.

Chciałbym poznać wersje wydarzeń ze strony Omegi/SGP, może jakieś wytłumaczenie, wyjaśnienie sytuacji.

Edytowane przez pkc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nie wiem naprawdę Panowie co myśleć i robić :( bez czepialstwa, sarkazmu i dopatrywania się mikro różnic. Kolejny raz dostałem mocno przerobiony składak nie mający nic wspólnego z fabrycznie nowym :(

 

P.S zegar oglądany gołym okiem bez lupy w kawiarni z bardzo słabym oświetleniem i 3 duże wady odkryte

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po prostu Omega ma już inne standardy, od oczekiwanych przez nas.

Akceptujemy albo nie, wolny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.