Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz bardzo proszę ... wytłumaczcie mi co oznacza skrót BM ??

Businnes Manager?

Bat Man?

Bob Marley ???

głowię sie od dłuższej chwili...


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja styrana...ale dalej za***ista

post-31778-0-59053200-1472502903_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

A teraz bardzo proszę ... wytłumaczcie mi co oznacza skrót BM ??

Businnes Manager?

Bat Man?

Bob Marley ???

głowię sie od dłuższej chwili...

Brand Manager czyli szew wszystkich szefów w danym kraju lub rejonie odpowiedzialny za markę Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa widzisz :) Dzięki.

 

Brand Manager czyli szew wszystkich szefów w danym kraju lub rejonie odpowiedzialny za markę


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Brand Manager czyli szew wszystkich szefów w danym kraju lub rejonie odpowiedzialny za markę

Czyli Krzysztof Jarzyna ze Szczecina ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma na tyle "długie rece" by poprosić kogoś z osób reprezentujacych Omegę w naszym kraju by się ustosunkowala do powyższego?

 

Dialog wydaje się byc lepszy w zaistnialej sytuacji niż monolog.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja styrana...ale dalej za***ista

 

Za***ista, bo jeszcze ze starego wypustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Czy ktoś ma na tyle "długie rece" by poprosić kogoś z osób reprezentujacych Omegę w naszym kraju by się ustosunkowala do powyższego?

Dialog wydaje się byc lepszy w zaistnialej sytuacji niż monolog.

Przecież całe SGP czyta ten wątek łącznie z B.M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież całe SGP czyta ten wątek łącznie z B.M

Nie chodzi o to ze czyta tylko że w tej sprawie nie pisze. Przynajmniej pod własnym nazwiskiem.

Edytowane przez krysza2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież całe SGP czyta ten wątek łącznie z B.M

Jesli cała sprawa wyglada jak piszesz, to jako fan marki napiszę raz jeszcze, Omega przestala istnieć po 80 ' roku ( recesja, dofinansowanie przez banki, odmowa przejecia przez Seiko w 81") dziś to produkt, nie marka, bo marka to jakość.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz bardzo proszę ... wytłumaczcie mi co oznacza skrót BM ??

Businnes Manager?

Bat Man?

Bob Marley ???

głowię sie od dłuższej chwili...

Bad Motherfucker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek mistrz :)

 

A swoją droga to czy Rafale pudełko potraktowałeś jakim nożem żeby ocenić jakość drewna? Moje oba to drewno ale kurde moze tobie dadzą plastik z fototapeta bo byś sie do słoi nierówno ułożonych odjebal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli cała sprawa wyglada jak piszesz, to jako fan marki napiszę raz jeszcze, Omega przestala istnieć po 80 ' roku ( recesja, dofinansowanie przez banki, odmowa przejecia przez Seiko w 81") dziś to produkt, nie marka, bo marka to jakość.

 

Rafał jakoś musiał rozpoznać elementy składowe zaczerpnięte z poprzednich egzemplarzy Planet Ocean :ph34r:

Jak powszechnie wiadomo np koty znaczą teren uryną  :D

 

Sugerowałbym potencjalnym nabywcom tego modelu zastanowić się bardzo mocno nad ewentualnym zakupem  :P  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Kolego Burns mikroslady uryny :D ech no cóż mogę powiedzieć chłopaki z serwisu centralnego nieźle się napocili żeby doszczotkowac jeden z elementów zapinki. Ale my z poprzednią bransoleta znamy się jak 2 lyse konie. Chyba się po prostu lubimy ze ona ciągle wraca do mnie ta sama ;)

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-22413-0-35198500-1472542937_thumb.png

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacna gromadka

Dziekuje! :)

Stare DOBRE Omegi! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się lekko uśmiechać pod nosem że raphael to pedant do przesady z tą lupą ale jeszcze bardziej śmieszne i żenujące już jest to że 3 razy przywożą mu walnięty zegarek? Co to w ogóle za brand manager który sam osobiście przywozi zegarek którego nawet nie widział. To że marnuje swój czas to jego problem ale klienta to już nie wypada. Nieotwierane pudełko to mu mógł kurier przywieźć. Jeszcze jakby powiedzieli z góry żeby spadał bo ma nieuzasadnione roszczenia lub że innego zegarka nie dostanie ale nie, tutaj miotają się i kręcą jak janusze z allegro. Dramat.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ech no cóż mogę powiedzieć chłopaki z serwisu centralnego nieźle się napocili żeby doszczotkowac jeden z elementów zapinki. Ale my z poprzednią bransoleta znamy się jak 2 lyse konie. Chyba się po prostu lubimy ze ona ciągle wraca do mnie ta sama ;)

Aż mi trudno uwierzyć że oddział macierzysty SG ma coś z tym wspólnego, wygląda raczej jakby za wszelką cenę próbowano załatwić sprawę na poziomie krajowym a że możliwości mniejsze to wychodzi jak wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Mam potwierdzone w rozmowie mailowej z siedzibą Omegi ze zegar idzie ze Szwajcarii fabrycznie nowy nie kombinowany i z aktualnej produkcji z nr seryjnym xxx xxx otwieramy paczkę wczoraj a tam cuda i dziwy faktycznie na poziomie rodzimej produkcji a raczej artystycznej wariacji na temat PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.