Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega wcześniej idealnie to podsumował pisząć, że ludzie z Omegi motają i kręcą jak jacyś Janusze z allegro :)

Pomijając już wcześniejsze kwestie to skoro kolega dostał maila z zapewnieniem że ma dostać nowy zegar prosto z fabryki, to według mnie powinien przyjść cały fabrycznie ofoliowany. A tak to znowu zmarnowali czas kolegi i jeszcze bardziej pogorszyli sytuacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam tę sprawę trzeba ciągnąć do końca aż kolega będzie miał taki zegarek za jaki zapłacił a nie badziewie i będzie zadowolony.W końcu taki zegarek kosztuje dużo kasy.Sam nie wiem co bym robił jakby mnie to spotkało, takie mataczenie to aż się wierzyć nie chce..Przynajmniej ci z omegi dostaną nauczkę żeby następnych klientów nie kiwać.A za te nerwy i stresy to kolega raphael powinien dostać jakąś rekompensatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może mi ktoś powiedzieć czyn się różni moonwatch od omegi professional ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ech nie wytrzymałem i napisałem do B.M jak się mają moje sprawy ? Dostałem auto reply ze B.M jest w Szwajcarii i wraca 5 września. Czyli ani B.M nie ma ani zegara ani rozwiązania sprawy. Przykra sytuacja,że nie można zwyczajnie prosto rozwiązać sprawy w jeden dzień tylko musze znów czekać na niewiadomo co bo nic nie zostało mi zaproponowane do tej pory :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te stare dobre czasy ? Chyba już wszystko nie jest takie jak powinno, aż żal. Kiedyś to prestiż marki był taki, że o takiej sytuacji praktycznie się nie słyszało to był honor dla firmy aby klient był w 100 % zadowolony. A dziś jak dziś jeden drugiego chce ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego trzeba było kupić Rolexa! :P:D:lol:

Jak już kiedyś pisałem - Rolex to podobnego poziomu szmelc. I wprawdzie nie z autopsji ale wiem, że również tego typu wpadki serwisu się zdarzają.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego trzeba było kupić Rolexa!  :P  :D  :lol:

 

Nie Rolexa tylko Grand Seiko ;)

 

To w Szwajcarii maile nie funkcjonują? Ciekawe...

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś pisałem - Rolex to podobnego poziomu szmelc. I wprawdzie nie z autopsji ale wiem, że również tego typu wpadki serwisu się zdarzają.

I w pełni świadomy wydałes ok 30k na nowego Batmana? Ciekawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Cenowo i jakościowo do Patka równie daleko.

 

A Grand Seiko lepsze? O naiwności:D

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Grand Seiko lepsze? O naiwności:D

 

Zegarki nie ale obsługa tak, nikt by nie próbował polerować zegara w Polsce, pojechałby od razu do Japonii a po pierwszej wtopie przyszłaby zafoliowana nówka

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Seiko lepsze?-a jakieś 50 lat przed Rolexem wprowadzilo modele z odchylką dobową -2+2 ....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs, chciałbym wierzyć na słowo ale mimo wszystko poproszę o link do takiego przypadku z Grand Seiko.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-48316-0-57859600-1472570891.jpg

 

Edit

@gustaw6666 edytowaleś post, kierujac pytanie do @Bugs, wcześniej innaczej wyglądalo, stad moja odpowiedz.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nic nie szkodzi, przynajmniej się dowiedziałem czegoś nowego.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs, chciałbym wierzyć na słowo ale mimo wszystko poproszę o link do takiego przypadku z Grand Seiko.

W sensie wymiany?

Nie wiem czy będę w stanie odnaleźć, co do polerki to opieram się na opisach amerykańskich że nawet w USA nie ma zakładu który spełnia pełne normy GS i dla  "fabrycznej" renowacji Zaratsu zegarek jedzie do Japonii - na prawie 2 miesiące niestety, ale jednak.

W UK tak samo, więc pewnie nigdzie w Europie nie zrobią. U Raphaela wygląda jakby jakiś szwindel, nie mogę uwierzyć że szwajcarski serwis Omegi wie że się robi coś takiego i picuje w kółko ten sam zegar rżnąc głupa że to nówka.

 

http://forums.watchuseek.com/f642/zaratsu-journey%97-real-life-experience-grand-seiko%92s-polishing-service-%5Bupdate-2-5%5D-2371082.html

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Zmienili kolekcję? Nie mają w atualnej produkcji tej referencji ? Nowa jest droższa? Nie chcą być na minusie z powodu tej naprawy/wymiany gwarancyjnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienili kolekcję? Nie mają w atualnej produkcji tej referencji ? Nowa jest droższa? Nie chcą być na minusie z powodu tej naprawy/wymiany gwarancyjnej ?

no ale juz sa na minusie. Ile to roboczogodzin zajelo im przesylanie/polerowanie i wysylanie mejli itp? To tez sie liczy jako czas pracy. Przestaliby sie wyglupiac i jak zniszczyli wlasnosc to oddaja pieniazki badz, jak w karce zapisane, wymieniaja na nowy model.

 

P.S jak piszesz bez sarkazmu to nawet mozna uwierzyc ze naprawde to sie stalo :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozdaja zegarki za darmo celebrytom, to niech sie serwis dogada z dzialem marketingu. Skoro nie wiedza kto ma koszty poniesc

Zreszta raphael1215 to juz prawie celebryta :-)

Edytowane przez szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk GS-a serwisuje ten zegarmistrz który go składał a co do ów Omegi to aż wierzyć się nie chce w poziom obsługi jeśli to wszystko prawda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była sytuacja na forum ze jeden z kolegów kupil zegarek w autoryzowanym sklepie, który oddany do serwisu okazał się byc podrobką....

Jak dobrze pamietam dostał czapeczkę z logo marki jako przeprosiny i zadośćuczynienie....

( nie Omega, ale marka znana)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.