Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

A ja od siebie dodam tyle że zakup podobnej Omegi co raphael to był mój zegarkowy cel. Był, bo niestety po tym co tu czytam to magia tejże firmy ulatuje. Teraz trzeba sobie znaleźć nowy obiekt westchnień....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

No mój problem polega na tym że to też jest mój obiekt westchnień. Substytu czy namiastki raczej nie znajdę w innym zegarku. PO to dla mnie taki must have. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie dodam tyle że zakup podobnej Omegi co raphael to był mój zegarkowy cel. Był, bo niestety po tym co tu czytam to magia tejże firmy ulatuje. Teraz trzeba sobie znaleźć nowy obiekt westchnień....

Dlaczego? Po prostu kup tam gdzie jest normalny sklep z odbiorem osobistym. Krętactwo lokalesów nie sprawia że PO jest gorszym zegarkiem. Zadowolych z serwisu SGP też trochę było więc nie można uogólniać.

Tutaj wygląda jakby ktoś na początku narozrabiał i próbował kombinować a potem już szedł w zaparte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że PO jest gorszym zegarkiem, jedynie omega jako marka przestała kojarzyć mi się z luksusem. Po takie traktowanie mogę iść do pierwszego lepszego komisu samochodowego gdzie "niemiec płakał jak sprzedawał" "nie kręcony licznik" i "na pewno nie bity, a lampy chińskie zamienniki bo właściciel takie wolał" Jak widze jak oni to załatwiają to bałbym się teraz iść do salonu kupić zegarek bo tez musiałbym lupe brać aby sprawdzić czy czasem ten picowany od 5 miesięcy zegarek nie wrócił do któregoś salonu a coś mi podpowiada że jak już mu wymieniają to ów zegar trafi do sprzedaży i to bynajmniej nie na przecenie.

 

Mydlić komuś oczy że nowy (!) zegar przechodzi dodatkowe testy po czym dostać ten stary odpicowany? Serio?  :wacko:

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

No tak to właśnie wygląda. W moim przypadku ostatniego odbioru nie miałem lupy ani nie była ona w ogóle potrzebna. nNie szukałem w zegarku na siłę mikro różnic w gradacji satyny. Zobaczyłem gołym okiem zmiany/przeróbki konstrukcyjne np dekiel. Przecież kolega siruspan nie musi w ogóle znać na zegarkach. Nawet nie musi mieć ochoty czy czasu oglądać. Kolega chce mieć pewność, że kupując zegar czy odbierając go z serwisu będzie mógł iść spać spokojnie a nie uważać na każdym kroku i zbierać specjalistyczną wiedzę na temat produktu. Chociaż ja wcale nie musiałem się wykazywać specjalistyczną wiedzą . Pokazałem zdjęcia min poprzedniego zegara w stanie w jakim go wysłałem do serwisu i wykazałem duże rozbieżności miedzy konkretnymi częściami ( choćby dekiel). Nawet jeśli to ja był bym w błędzie to B.M powiedział by chociaż że się mylę są widoczne różnice bo np nastąpiła zmiana w produkcji lub zmiana matrycy proszę podbijemy do sklepu i Pan sam zobaczy jak teraz wygląda ta cześć/element czy nawet cały zegar. Z reszta z mojej strony padł ten pomysł

 

Masz racje kolego Burns szkoda się nakręcać. Poszedł mail do Szwajcarii

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nakręcaj się już, nic nowego nie wymyślisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie, ale w Berlinie mają serwis.

Ale np. Astrona i Spring Drive zawszę wysyłają z PL do Japoni

 

Raphael1215-

Jak dla wielu jakimś ponurym żartem dla mnie jest że jest kolejny raz wciskają Ci bubla. Na co oni liczą że nie zauważysz? Znam osobiście wiele przypadków że coś było nie tak z zegarkiem, a nawet w dużo niższej półce cenowej klient miał do wyboru naprawę, lub wymianę na model wybrany przez siebie indywidualnie. 

Edytowane przez kosows

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale np. Astrona i Spring Drive zawszę wysyłają z PL do Japoni

 

 

Zgadza się, tylko mechaniczne robią w Berlinie. Ale nie wiem, czy hi-beaty też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tylko mechaniczne robią w Berlinie. Ale nie wiem, czy hi-beaty też.

 

Tego też nie wiem :) Czytałem na jakimś innym forum ze kwarce GS tez wysyłają do Japonii ale nie jest to zweryfikowane. Nie wiesz jak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa Rafała moim zdaniem już dawno powinna trafić do sądu. Nie z gwarancji na lumę i niedokładność chodu, a o odszkodowanie za zniszczone mienie powierzone do naprawy. Pozywasz serwis w PL. Teraz niech zwrócą Twój zegarek, ten sam który powierzyłeś im do naprawy, a jak go nie mają to równowartość plus Twoje straty i koszty. Szkoda czasu na spotkania w kawiarniach. Materiał dowodowy z tego co wiemy masz, a i wytrwałości Ci nie brak. Nie odpuszczaj. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że PO jest gorszym zegarkiem, jedynie omega jako marka przestała kojarzyć mi się z luksusem. Po takie traktowanie mogę iść do pierwszego lepszego komisu samochodowego gdzie "niemiec płakał jak sprzedawał" "nie kręcony licznik" i "na pewno nie bity, a lampy chińskie zamienniki bo właściciel takie wolał" Jak widze jak oni to załatwiają to bałbym się teraz iść do salonu kupić zegarek bo tez musiałbym lupe brać aby sprawdzić czy czasem ten picowany od 5 miesięcy zegarek nie wrócił do któregoś salonu a coś mi podpowiada że jak już mu wymieniają to ów zegar trafi do sprzedaży i to bynajmniej nie na przecenie.

 

Mydlić komuś oczy że nowy (!) zegar przechodzi dodatkowe testy po czym dostać ten stary odpicowany? Serio?  :wacko:

Niestety, mocno to śmierdzi tak zwaną "wiochą". Trudno się nie zgodzić. Gdybym, będąc prezesem firmy, jakimś cudem dowiedział się o takim incydencie, byłbym dla winnych, jak to ujął Roman Wilhelmi w serialu "Kariera Nikodema Dyzmy": "jak rrrrodzony ojcccciec!" ;) 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego też nie wiem :) Czytałem na jakimś innym forum ze kwarce GS tez wysyłają do Japonii ale nie jest to zweryfikowane. Nie wiesz jak jest?

 

 

Nie wiem, pytałem 2 lata temu o SD i 9S65, pierwszy tylko Japonia, drugi w Berlinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale moimi dwoma.Murzynka dostalem od szwagra,cytuje jego slowa,TO TY TAKIE KLAMOTY ZBIERASZ? WALA SIE U MNIE W SZUFLADZIE TAKI JEDEN,MIALEM WYRZUCIC.

post-40159-0-01090000-1472666497_thumb.jpg

post-40159-0-86105800-1472666511_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co te Delbany mają wspolnego z Omegą -czyli tematem w jakim się znajdujemy? ;)

 

P.S Druga ma tarczę serwisową tzw 'warszawską'


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś tu miał kilka okienek otwartych. :);)

Chyba tak,prosze moderatora o przeniesienie do wlasciwego dzialu.Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215
:D a mi się przypomniało jak dziadek nosił ruski na takim właśnie pasku jak ta Delbana. W podstawówce dorobiłem się już własnej Rakiety na manualu. To były dopiero zegarki :) Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu lubię tak

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

post-19722-1472669245,7676_thumb.jpg

post-19722-1472669304,0211_thumb.jpg

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak,prosze moderatora o przeniesienie do wlasciwego dzialu.Przepraszam.

 

Z tymi Delbanami zapraszamy do tematów delbanowskich:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/58714-poka%C5%BCmy-swoje-delbany/page-257

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/85816-delbana-oryginalna-czy-nie-zapytania-wszelkie/page-152

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/126084-delbana-dyskusja-og%C3%B3lna/page-72

 

i oczywiście do "staroci" :D

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie kiedyś było żarcie, obuwie, odzież, sprzęt rtv, aparaty fotograficzne, samochody, książki, muzyka, prasa, filmy, przedstawienia teatralne, ludzie, młodzież, kobiety, wakacje, lasy, góry, morze i przede wszystkim ZEGARKI  a OMEGA to było coś. Teraz to tylko coś podobnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delbany to zagrywka BM, żeby odwrócić uwagę  :D  :lol:  :D  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delbany to zagrywka BM, żeby odwrócić uwagę  :D  :lol:  :D  :lol:

Plus dla Poznania ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeżeli Delbanami da się odwrócić uwagę od Omeg ;) , to chyba ich nie doceniam :D .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal d*pę ściska jak grupa baranów ze SGP spuszcza w kibel wizerunek wspaniałej marki. Zasługują na wylot z pracy i sąd za umyślne działanie na szkodę firmy. Jak słoń w składzie porcelany. Po pierwszym wpisie w tym temacie na forum powinni byli wiedzieć, że nie mogą pozwolić sobie na JAKIEKOLWIEK błędy więcej. Jak również to, że wszelkie uszkodzone elementy powinni wymienić na nowe a nie renowować bo Rafał jak na tacy opisał czego będzie oczekiwał i na co zwróci uwagę przy odbiorze. Mało tego, że zegarek wraca głęboko obrobiony skrawaniem to jeszcze z uszkodzeniami. Gdyby to jeszcze jedna osoba robiła ale czy tak trudno było sprawdzić dokładnie urządzenie przed wydaniem?

 

Banda nieudaczników i oferm.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z powyższym na 100%

Żal :/


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.