Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Delbany to zagrywka BM, żeby odwrócić uwagę :D:lol::D:lol:

Dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy....

post-31778-0-96266800-1472673950_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakiś fajny przerywnik ;)

 

 

@bobwoj - i tak trzymaj ! :)

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze fajna Omega

post-19722-1472674602,7215_thumb.jpg

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekamy na Polsce a w Angli tez maja niemaly burdel. Wszystkie zegarki ida do Southampton(obsluguja wszystkie zegarki SG) badz jesli tylko na polerke to w jakims zakladzie w Londynie. Z tego co sie orientuje to polerke robia osoby zatrudnione z ulicy, po treningu tylko, zaden zegarmistrz. Mialem poprawiana branse to tyle materialu zdjeli, ze endlinki byly do wymiany w PO :)

 

W Omedze damskiej zaczelo sie jak u Rafala. Prosta naprawa gwarancyjna, regulacja bo bylo -15 na 24h, a ciagnelo sie 3 miesiace. Wymiana koperty i dwa razy dekla :) Na ostateczny odbior poszedlem z aparatem i lupa, dali mi tez swoja z butiku :D No, ale nie bylo sie do czego przyczepic :( A przy kazdym oddawaniu zegarka szedlem osobiscie i robilem przy nich zdjecia bo mnie irytowala ta niekompetencja.

 

Zauwazylem na forum, ze ludzie dbaja tu o zegarki i swoje rzeczy. Wiec jak powierzamy to "profesjonalistom" to niech to wroci w lepszym stanie. Porysowac to ja moge sam.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też ja swojego Moonwatcha, który jest już po gwarancji oddałem do dobrego , sprawdzonego zegarmistrza na przegląd, oczekując, że otrzymam w lepszym stanie niż oddałem. Przynajmniej jak dotąd zawsze tak było. Z pewnością dam znać o rezultacie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też ja swojego Moonwatcha, który jest już po gwarancji oddałem do dobrego , sprawdzonego zegarmistrza na przegląd, oczekując, że otrzymam w lepszym stanie niż oddałem. Przynajmniej jak dotąd zawsze tak było. Z pewnością dam znać o rezultacie.

Na Piękną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy poranek

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

post-19722-1472725404,1547_thumb.jpg

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie to ładne, co ładne, a to, co się komuś podoba ;) ale dla mnie ten pasek absolutnie nie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy poranek

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

piekny zegarek. ale ten pasek go strasznie szpeci :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po południu...

 

post-31778-0-89588000-1472734470_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie to ładne, co ładne, a to, co się komuś podoba ;) ale dla mnie ten pasek absolutnie nie pasuje

To są właśnie skutki promowania diverów za pomocą przystojniaków w smokingach udających agentów

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nie koniecznie jeśli oczywiście mówimy o diverach. Nosił też na nato. Chodzi mi oczywiście o agenta JKM

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gumie też chyba nosił. Ale na skórze nie kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erm... Ale (o ile dobrze zrozumiałem Twoją aluzję) rzeczony przystojniak zawsze nosił divery na bransie. :)

Nosił na wszystkim ( paradoksalnie chyba tylko nie na krokodylu) ale ja odnoszę się raczej do skojarzeń określonego typu zegarka z postacią słynącą z elegancji. Tu jest to incjatywa właściciela ale firmie nie przeszkadza proponować swoje inne toolwatche na kroko. Zresztą nie tylko tej firmie.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos precyzji - ostatnio 300-tkę nosił na nato ;-) ale nie ważne co i jak nosił w filmie - ważne jest skojarzenie eleganta z diverem - widocznie dla kolegi bransoletka jest za mało elegancka albo za mało męska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  - no tak, coś mam dzisiaj kiepski dzień - raczej trudno było to przegapić, a "Spectre" widziałem już chyba ze trzy razy. Co do reszty - zrozumiałem od razu, no worries ;) - chciałem sobie po prostu przypomnieć filmy, korzystając z okazji. Brosnan chyba na przykład preferował ;) bransolety - ale może lepiej już nie będę dzisiaj na ten temat pisać...  :P  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy zauważyli, mnie się podoba i bardzo wygodnie się nosi. Zanim się zdecydowałem przeglądałem sporo WUS i tam ludzi dość często ubierają 300 w pasek, chociaż wiem że dla niektórych może być to profanacja divera ;-)

Zdjęcia z WUS:

post-19722-0-35888700-1472756346_thumb.jpg

post-19722-0-18136100-1472756364_thumb.jpg

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Nie wygląda to źle, chyba utarło się, że 300 to tylko na bransolecie i ciężko zmienić nastawienie ludzi. ;) Ja noszę tylko na bransolecie, bo dla mnie stanowi integralną część uroku tego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, widziałem gorsze rzeczy niż 300 na pasku :-)

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy poranek

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

300 to dosyć elegancki diver, bardzo fajnie to wygląda, mi się podoba :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.