Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Rachunek nie jest potrzebny przy gwarancji, potrzebny jest właśnie na taką okazję - zwrotu towaru.

Bardzo jestem ciekaw jak wybrną bo za ile sprzedał AD to pewnie bez problemu można sprawdzić i to raczej mniejsza kwota niż zapłacił raphael, i może nawet z odnotowaniem powodu zniżki. Pośrednik mogł sobie zaśpiewać każde pieniądze i jeśli tyle chcą oddać - oczywiście na podstawie faktury lub paragonu fiskalnego ew potwierdzenia przelewu - to chwała im za to.

mi sie wydaje ze raphael nie zwraca towaru bo do AD nie jedzie. Sprawa sie komplikuje bo gwarant popsul zegarek i nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci. Marnuje czas koledze. Przeczytalem sobie karte i wynika ze raphael powinien dostac nowa Omege PO z nowej kolekcji, bo nie sa wstanie dostarczyc nowego egzemplarza z produkcji to co kupil, juz nieprodukowany.

 

A Omega poleruje i poleruje. Teraz ryske odkryta spoleruje a ile popsuje po drodze to wiedza oni sami.

Zwolnilbym ich tam wszystkich w tym SGP :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta AT. Sam już nie wiem, czy mi się nie podoba bardziej niż Speed'y... Tylko musiałaby być 41,5 mm.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak to ramka okienka daty zobi roznice. Bez niej tarczy czegos brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Panowie warto jednak odnotować ze jeśli zgodzę się na opcję 2 to :

 

Szanowny Panie,

 

Jest to ostateczna propozycja rozwiązania Pańskiej sytuacji.

Jeśli zdecyduje się Pan zatrzymać zegarek, możemy dołączyć list z siedziby OMEGA potwierdzający to, że otrzymał Pan zupełnie nowy zegarek z zupełnie nową bransoletą.

 

Z wyrazami szacunku,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

List. To brzmi ciekawie. Z samej siedziby firmy. Nad czym tu się jeszcze zastanawiać? Taki list to nie byle co!

A tak na poważnie, rozważasz w ogóle opcję nr.2? Po tym wszystkim co przeszedłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz opcje nr 2

Potem reklamuj nowy zegarek od nowa

Informuj nas na bieżąco

Przecież to się * tak łatwo nie może skoczyć, po co będę przeglądać to forum, Twoje i moje wizyty tutaj stracą sens,

Pieprz opcje nr 1 weź nr 2 to Twoje przeznaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nie rozważam opcji 2 w tym kształcie. Jednak to jest warte odnotowania ze uszkodzony zegarek przez celnika (podobno) a później odnowiony przez Omegę stanie się zupełnie nowym zegarkiem za pomocą magicznego listu/potwierdzenia pisemnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja 1 - bo lubię mieć święty spokój i spokój ducha

A potem zrób jak radzi Burns bądź meżczyzną i zapomnij o firmie Omega

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega odda Ci kasę na podstawie faktury vat/marża ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popołudniu odrobina szaleństwa :D

 

 

 

Fajnie to wygląda :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda :)

Dzięki Karol.

Pasek musi się jeszcze ułożyć bo pierwszy raz taki eksperyment przeprowadziłem, ale kolorystycznie jest idealnie.

Szkoda, że tak ciężko o paski 19 i 21 mm.

 

Ps. Pierwsze 25 km AT dzisiaj zaliczone:

sa180_image.jpeg

Do tej pory tylko 300m i Kingston ze mną jeździły.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Karol.

Pasek musi się jeszcze ułożyć bo pierwszy raz taki eksperyment przeprowadziłem, ale kolorystycznie jest idealnie.

Szkoda, że tak ciężko o paski 19 i 21 mm.

 

Wiem coś o tym :)

 

DSC_0915.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozważam opcji 2 w tym kształcie. Jednak to jest warte odnotowania ze uszkodzony zegarek przez celnika (podobno) a później odnowiony przez Omegę stanie się zupełnie nowym zegarkiem za pomocą magicznego listu/potwierdzenia pisemnego

 

to co wydaje Ci się absurdem jest prawdą, w świetle polskiego prawa, czy tam nieprecyzyjnych zapisów (powinno Ci to trochę pomóc):

- kupiłem raz nową Nokię Lumię (najwyższy i najdroższy model) w komisie - faktura vat marża z komisu

- zaczął psuć się na potęgę z najważniejszym problemem czyli nie miał zasięgu a co za tym idzie nie służył do dzwonienia.

- serwis Noki nie chciał przyjąć - wymagany dowód pierwotny zakupu - Polubowny Sąd Konsumencki - bzdura, nie ma czegoś takiego jak pierwotny - dowód zakupu to dowód zakupu.

- z powyższym pismem przyjęli naprawili,

- 3 naprawy (nieskuteczne), nadal to samo

- Rzecznik Praw Konsumenta - pomożemy, moje żądania: zwrot pieniędzy, lub wymiana na fabrycznie nowy egzemplarz wolny od wad.

(jest jakaś kara, jeżeli nie ustosunkują się w ustawowym terminie z odpowiedzią 1lub 2k zł chyba w 14 dni)

 

tak czy siak zdążyli.

 

po odpowiedzi dostałem aparat telefoniczny z wymienioną płytą główną i załączonym pismem, że telefon z nową płyta główną jest traktowany przez producenta jako nowy telefon - czyli moje żądanie zostało spełnione - rola Rzecznika również zakończyła się... :)

 

na moje pytanie do Rzecznika, czy roczny samochód z wymienioną skrzynią biegów jest nowym samochodem dostałem odpowiedź bez odpowiedzi na pytanie o samochód, ale z wyjaśnieniem, że jeżeli producent tak twierdzi czy ma taki zapis (już nie pamiętam co było napisane) to tak jest! Jeżeli ja się z tym nie zgadzam to mogę sobie założyć sprawę w Sądzie...

 

jednym słowem Kraj absurdu, a twoja patowa sytuacja nadal jest taka, że powołałeś się na gwarnancję

ja już nie kupię telefonu w komisie i nigdy żadnej rzeczy nie oddam na naprawę gwarancyjną w PL tylko rękojmia! 

 

jak znajdę ten papier to go tu wkleję

 

PS. jeżeli jest napisane jak mówisz a pewnie jest, to dowiedzieliśmy się, że przynajmniej nie jesteś psychiczny i kolejny zegarek był picowany!!!

chociaż ta opowieść o Urzędzie Celnym to dla mnie opowieść z mchu i paproci. UC nie jest głupi, nie obchodzi się z towarami jak z jajkiem, niszczą pudełka otwierając je siłowo, ale przy takim incydencie powinna być już jakaś notatka służbowa - czyjeś pretensje i roszczenia, papiery celne z odprawy, że ta sztuka wróciła do Szwajcarii, żeby nie została podwójnie oclona ... itd. itp.

 

ktoś robi z Ciebie pawiana - nie poddawaj się, walcz dalej, ale sam nic nie wskórasz, nawet jak jesteś bystry i spostrzegawczy tu potrzeba prawnika, który powoła się na odpowiednie zapisy prawne. Wydaj te ~700zł - jak przegrają, zwrócą za wszystko, łącznie z ceną katalogową w myśl zasady skoro już "poszła krowa,niech idzie i cielak..."

 

Nie wiem, czy tu już nie musiałby Interweniować Prezes Dariusz, bo ciężko mi zrozumieć dlaczego Omega dla produkcyjnego złomu zegarkowego nadwyręża sobie opinię wartą krocie!?! 

 

We Włoszech w butikach z markowymi produktami sprzedawane są również podrobione produkty wprowadzone przez mafię - a co najlepsze jakiś tak znikomy procent (np jedna torebka na dziesięć) ma ciche przyzwolenie producenta - w takich czasach przyszło nam żyć!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.