Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam ten model od 38 lat. Po długim leżakowaniu w tym roku została poddana konserwacji i regulacji u polecanego na tym forum zegarmistrza w Warszawie za spore pieniądze. Efekt wizualny po renowacji porażający. Niestety dwukrotna regulacja nie przyniosła spodziewanych efektów. Omega zalicza do 1.5 min odchyłki dobowej na dobę co moim zdaniem jest słabym wynikiem. Na razie odpuściłem sobie. Mam do Ciebie pytanie jaką Twoja Omega ma odchyłkę dobową jeśli nie jest to tajemnicą. Do innych forumowiczów kogo by polecali w Warszawie poza Swatch Group, który mógłby zmierzyć się z moją Omegą jeszcze raz.

 

Pozdrawiam


Dzięki. Moja pierwsza omega.

 

Witam,

 

Mam ten model od 38 lat. Po długim leżakowaniu w tym roku została poddana konserwacji i regulacji u polecanego na tym forum zegarmistrza w Warszawie za spore pieniądze. Efekt wizualny po renowacji porażający. Niestety dwukrotna regulacja nie przyniosła spodziewanych efektów. Omega zalicza do 1.5 min odchyłki dobowej na dobę co moim zdaniem jest słabym wynikiem. Na razie odpuściłem sobie. Mam do Ciebie pytanie jaką Twoja Omega ma odchyłkę dobową jeśli nie jest to tajemnicą. Do innych forumowiczów kogo by polecali w Warszawie poza Swatch Group, który mógłby zmierzyć się z moją Omegą jeszcze raz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam ten model od 38 lat. Po długim leżakowaniu w tym roku została poddana konserwacji i regulacji u polecanego na tym forum zegarmistrza w Warszawie za spore pieniądze. Efekt wizualny po renowacji porażający. Niestety dwukrotna regulacja nie przyniosła spodziewanych efektów. Omega zalicza do 1.5 min odchyłki dobowej na dobę co moim zdaniem jest słabym wynikiem. Na razie odpuściłem sobie. Mam do Ciebie pytanie jaką Twoja Omega ma odchyłkę dobową jeśli nie jest to tajemnicą. Do innych forumowiczów kogo by polecali w Warszawie poza Swatch Group, który mógłby zmierzyć się z moją Omegą jeszcze raz.

 

Pozdrawiam

Bywa że mechanizm jest tak "wypracowany" ze regulacje niewiele pomogą.....

Niestety, taki urok starych zegarków.

Zresztą mechanizmy z seri 10xx to też nie jakieś arcydzieła sztuki zegarmistrzowskiej.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mazik, rewelacyjna. Idealnie pasuje raczej do balej koszuli, czystego biurka oraz wyzwań intelektualnych. Dla tych, co muszą czasem podwinąć rękawy zostaje Speedy oraz 300...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze przemyślenie jest takie, że jak pomarańczowa PO to tylko na pomarańczowej gumie, na tak mroczną aurę jak znalazł B)

 

DSC_1450.jpg

Edytowane przez Ulotny

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnie dyniowe święto jak znalazł. A pomarańczowa guma pasuje idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ja na dzisiejszą aurę proponuję yellow OS 300

 

:post-68111-0-67798900-1478531871_thumb.jpg


"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ja na dzisiejszą aurę proponuję yellow OS 300

 

Bardzo ładny zegarek na każdą aurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie zgodzę się z Kolegą ;)


"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ja na dzisiejszą aurę proponuję yellow OS 300

 

: IMG_0448.JPG

Bardzo fajna omesia tylko ze super ciężka waga ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wartości pokazuje mała tarczka po prawej?

To regatta indicator.

Odlicza 5 minut do startu

post-68111-0-77097000-1478534320_thumb.jpg


"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj taki wynalazek na zegarku kolegi. Jest szansa żeby Omega kiedykolwiek coś takiego wyprodukowała? Czy radosna twórczość Azjatów?2ffa50abf8d62958af313cd2ee5662d5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zdziwiony. Miks nowej że stara plus limitka Bond. Combos!:) Ale zdradził ją głównie pasek a w zasadzie jego zapięcie jakieś dziwne nie Omegowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe że jacyś ludzie używają loga firmowego innej firmy i stawiają je na swoich produktach sprzedawanych jako produkt firmy która  te logo posiadającej pierwotnie?

 

I nikt tego nie ściga nie zakończy?

 

Może będę w garażu Bentleje robił z polonezów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale podejrzewam że taka firma jak omega powinna mieć zastrzeżony znak firmowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe że jacyś ludzie używają loga firmowego innej firmy i stawiają je na swoich produktach sprzedawanych jako produkt firmy która  te logo posiadającej pierwotnie?

 

I nikt tego nie ściga nie zakończy?

 

Może będę w garażu Bentleje robił z polonezów 

Jezeli ten garaz bedziesz mial w Chinach i zmienisz jeszcze nazwisko na Bentley to naprawde trudno bedzie sie do Ciebie przyczepic. :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nazwisko w porządku zmienię i mogę je umieszczać gdzie chcę bo to tylko napis. 

Ale logo to logo jest unikalne. Nikt nazywający się Chuing Omega nie podpisze się Chuing Ω

Edytowane przez arek1a2b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nazwisko w porządku zmienię i mogę je umieszczać gdzie chcę bo to tylko napis.

Ale logo to logo jest unikalne. Nikt nazywający się Chuing Omega nie podpisze się Chuing Ω

. Na każdej świecy paschalnej w kościele, jest logo omega i oczywiście alfa. Edytowane przez Etin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.