Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z Omeg z ostatniego forumowego "wysypu" :)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ladny model, aczkolwiek bezel nie centruje (albo przeklamanie zdjecia).

Widac, ze bransa lepiej lezy, dzieki nowym end linkom. Jedyne co mnie odstrasza to ten odpustowy napis ZR02


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny model, aczkolwiek bezel nie centruje (albo przeklamanie zdjecia).

Widac, ze bransa lepiej lezy, dzieki nowym end linkom. Jedyne co mnie odstrasza to ten odpustowy napis ZR02

Jak dla mnie zupełnie nieznaczący detal. Na żywo praktycznie niewidoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że ten napis jest grawerowany więc wygląda na dużo ciemniejszy niż pozostałe na tarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że stara Omega ładniejsza :P

Nie ma porównania :) cudna jest po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara wyśmienita ale wizualnie nowa z lśniąca tarcza rozwala system.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda z nich jest inna, ale i każda z nich ma swój urok. Dla mnie Omegi z lat siedemdziesiątych są przecudne i maja wyjątkowy charakter.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PO - abstrahując od innych różnic mi osobiście dużo bardziej podoba się krój cyfr w starszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PO - abstrahując od innych różnic mi osobiście dużo bardziej podoba się krój cyfr w starszej wersji.

Krój cyfr to jest niuans a ceramiczna tarcza plus dobry antyrefleks to clue :)

 

Bartek, rewelacyjnie na tym pasku.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek pięką masz tą omege i rewelacyjnie ten pasem pasuje.

TowerOfRome ten deep black wymiata , sam się mocno zastanawiałem nad wersją all black ale finalnie wybrałem PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna Omega, super zdjęcie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy!! Wesołych Świąt!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Panowie chciałbym zapytać czy spotkaliście się z różnym wykończeniem polerowanych boków bransolety w waszych seamasterach/speedmastetach. W moim egzemplarzu nie daje mi to spokoju. Nie jest to kwestia odbicia światła, zdjęcia itp. Jedna część jest bardziej zaokrąglona a 2 cześć kwadratowa. Serwis twierdzi ze jest ok i nie ma różnicy w wykończeniu.post-56849-0-03023600-1482582459_thumb.jpgpost-56849-0-13373100-1482583056_thumb.jpg

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym zapytać czy spotkaliście się z różnym wykończeniem polerowanych boków bransolety w waszych seamasterach/speedmastetach. W moim egzemplarzu nie daje mi to spokoju. Nie jest to kwestia odbicia światła, zdjęcia itp. Jedna część jest bardziej zaokrąglona a 2 cześć kwadratowa. Serwis twierdzi ze jest ok i nie ma różnicy w wykończeniu.attachicon.gif20161026_134142.jpgattachicon.gif20161224_133315-1.jpg

 

Kolego, Wigilia dzisiaj...

choinkę ustroiłeś ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Dlatego zastanawiam się czy nie dokupić 7 ogniw i nie wymienić różniącej się części. Jakie by nie przyszły to do którejś z części będą pasować lepiej niż w obecnym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, Wigilia dzisiaj...

choinkę ustroiłeś ? ;)

A widziałeś kiedyś wystarczająco symetryczną choinkę ;-) kolego Rafael bo widzę że nie złapałeś - odpuść w Święta - Wesołych i ...spokojnych dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedyś wystarczająco symetryczną choinkę ;-) kolego Rafael bo widzę że nie złapałeś - odpuść w Święta - Wesołych i ...spokojnych dla Ciebie

 

domniemam, że w Krakowie i okolicach rosną choinki proste jak drut ! :);)

Wesołych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Myślę właśnie nad polerką/satyną tego elementu albo zakupem połówki bransolety. Co do polerki to trochę bardziej trudna sprawa ponieważ później satynowanie robi się wąskimi taśmami przewleczonymi naprzemiennie między ogniwami. Nie wiem kto mógł by to wykonać.

 

Dzięki kolego nico za odpowiedź. Czyli to standard. No nic trzeba będzie :D albo kupić połówkę bransolety.

post-56849-0-61595100-1482585726.jpeg

PS choinka wczoraj ubrana. Idealnie prosta w tym roku bo sztuczna :D Wesołych dla wszystkich :)

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, kup sobie :)

Liczący sobie 127 wzorzec kilograma to ostatni fizyczny wzorzec Międzynarodowego Układu Jednostek Miar. Niewielki walec z platyny i irydu przechowywany jest w zamkniętym pomieszczeniu pod trzema szklanymi słojami, spod których wypompowano powietrze. Najmniejsza ilość zabrudzeń może doprowadzić do zmian wagi wzorca. Dlatego też jest on wyjmowany raz na 40 lat, by można było porównać jego wagę z innymi prototypami. Mimo tak pieczołowitych zabiegów nie można stwierdzić, czy np. wzorzec nie utracił wagi lub też czy kopie na wadze nie przybrały wskutek zabrudzeń.

post-48316-0-07403900-1482585277.jpeg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w PO i speedem- tylko okrągłe.

Ale Rafale czujny jesteś jak ważka.czy to w czymś przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym zapytać czy spotkaliście się z różnym wykończeniem polerowanych boków bransolety w waszych seamasterach/speedmastetach. W moim egzemplarzu nie daje mi to spokoju. Nie jest to kwestia odbicia światła, zdjęcia itp. Jedna część jest bardziej zaokrąglona a 2 cześć kwadratowa. Serwis twierdzi ze jest ok i nie ma różnicy w wykończeniu.attachicon.gif

Zegarka to bym Tobie nie sprzedal :D Lepiej go nos a nie w serwis znow sie bawisz ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.