Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

Kolego Mikołaj N. Bransoleta ucho boczny szlif od strony koronki jeden idealny drugi niżej o ok 1 mm. Zwrotka do AD. AD odsyła zegarek do SGP żeby wymienili bo w ch...j wad. Opinia rzeczoznawcy czyli kierownika serwisu. Nie ma żadnych wad w wykończeniu powierzchni wszystkie szlify poprawnie wykonane mieszczą się w granicach tolerancji itp odsyłają do AD ze nie mogą wymienić bo wszystko jest ok.

 

Ucho

 

post-56849-0-99285300-1482862625_thumb.jpg

Bransoleta

post-56849-0-60917000-1482863426_thumb.jpg

 

szlif po jednej stronie koronki

 

post-56849-0-42445700-1482863575_thumb.jpg

 

I bliźniaczy szlif po 2 stronie koronki

 

post-56849-0-27494400-1482863646_thumb.jpg

 

cytat z odpowiedzi SGP do AD " Polerowanie zegarka wykonane jest według naszych standardów jakości, w tym polerowanie koperty." W konsekwencji biorąc pod uwagę ze zegarek nie ma żadnych wad produkcyjnych i spełnia wszystkie nasze standardy jakości nie przystąpimy do wymiany itp itd..

 

Zgadzam się z kolegą muchacho. Nic nie da się tu napisać bo człowiek jest od razu wyśmiewany, wyzwany, że ma jakieś paranoję, że powinien się leczyć itp itd.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, az strach cos napisac tutaj. Juz mi sie przypomnialo czemu przestalem sie udzielac na tym forum. 

 

Mikołaj, zegarek pochodzi z "grey market", ale to jest w 100% nowka sztuka z gwarancja podbita przez AD. Cena nizsza o jakies 12-15% od MSRP, wiec pewnie tyle ile mozna wytargowac u AD przy dobrych wiatrach. Zegarek nie posiada absolutnie zadnych oznak uzytkowania, ubrany w komplet folii. Mysle, ze jako doswiadczony zegarkowiec, ktory bardzo zwraca uwage na detale dostrzeglbym jakies slady "grzebania". Ten bezel to prostu nieszczęśliwy przypadek i podejrzewam, ze czesc osob pewnie w ogole by tego nie zauwazyla. 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego takie przypadki zdarzają się właśnie tylko z Grey marketu? Przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego takie przypadki zdarzają się właśnie tylko z Grey marketu? Przypadek?

 

Nie wiem czy tylko, nie mam zadnych danych na ten temat.

 

Moze jest tak, ze AD robi przeglad zegarkow, ktore dostaje od producenta i jak trafi na jakis babol to odsprzedaje po kosztach szaremu handlarzowi pod stolem? Taka niepoparta niczym teoria ;)

Edytowane przez muchacho_

Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Mój przypadek jest od AD z PL. Jakim cudem SGP odpisało by nieautoryzowanemu sprzedawcy? To autoryzowany sprzedawca z PL reklamował zegarek w SGP a nie ja.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy bronią swoich ulubionych marek jakby z tego mieli niezłe profity :-) bardziej niż włodarze tych firm :-)

to są tylko lub aż zegarki, robione w tysiącach sztuk i wszędzie mają prawo się zdarzyć niedociągnięcia, celem firmy powinna być ich minimalizacja ale jedna sprawa moim zdaniem,

nieważne czy na zegarek wydaje się średnią miesięczną pensje czy roczną pensję przeciętnego Kowalskiego problemy mogą się zdarzać, ale w jednym jak i w drugim wypadku serwis i obsługa reklamacji powinna być szybka i bezproblemowa bo inaczej jest to nabijanie klienta w butelkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Polacy są tacy honorowi i zawsze kierują się w polityce przede wszystkim moralnością, dzięki temu zawsze można ich dobrze wyruchać i w porównaniu ze Szwajcarią są 3cim światem :D, no ale nie o tym...

 

Mógłbyś poprosić tego Kolegę żeby się ujawnił, czy obawia się zemsty ze strony lobby zegarkowego?

Ja poważnie traktujesz zagadnienie to napisz pw, zamiast pisać ładnie w temacie, ku uciesze milośników dobrego pióra ;)

 

  

po raz kolejny ten sam temat, kolejna rozmowa o niczym, coś z cyklu - o wyższości swiąt bożego narodzenia nad wielkanocnymi :)

To jest forum zegarkowe, rozmowa jest o zegarkach, dla przypomnienia gdybyś utnął, i zatracił się w wątku rowerowym np ;)

 

( wydzwięk zartobliwy-pro forma, gdyby trafili się milosnicy mojej prozy :) )


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum zegarkowe, rozmowa jest o zegarkach, dla przypomnienia gdybyś utnął, i zatracił się w wątku rowerowym np ;)

 

( wydzwięk zartobliwy-pro forma, gdyby trafili się milosnicy mojej prozy :) )

dziękuję Mistrzu za przypomnienie, jak to dobrze, że są jeszcze tacy na tym forum zegarkowym co tak umiejętnie i znienacka potrafią ocucić aby człowiek mógł wrócić do rzeczywistości :)

szczerze powiem, że czasami lepiej napisać coś w jakże luźnym wątku rowerowym niż bić pianę po raz setny lub sto pierwszy o tym samym...

 

PS

 

byłeś dziś pojeździć ? ( na rowerze ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Mistrzu za przypomnienie, jak to dobrze, że są jeszcze tacy na tym forum zegarkowym co tak umiejętnie i znienacka potrafią ocucić aby człowiek mógł wrócić do rzeczywistości :)

szczerze powiem, że czasami lepiej napisać coś w jakże luźnym wątku rowerowym niż bić pianę po raz setny lub sto pierwszy o tym samym...

 

PS

 

byłeś dziś pojeździć ? ( na rowerze ) ;)

:)

Dziś niestety nie, Jack Daniels mi nie pozwolił -"gadaliśmy wczoraj " przy stole :)

Ale jutro, i owszem :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego takie przypadki zdarzają się właśnie tylko z Grey marketu? Przypadek?

Zdarzaja sie tez od AD, tylko malo ludzi rozgarnietych i zwracajacych na to uwage pisze o tym. Ma byc drogo i swiecic sie, koniec wymagan :D

 

mam 2 Omegi z grey marketu i nie maja takich wad. Rafal widzial nawet zdjecia i idealnie nie jest, ale niedorobek jak pokazanych powyzej nie ma :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Dziś niestety nie, Jack Daniels mi nie pozwolił -"gadaliśmy wczoraj " przy stole :)

Ale jutro, i owszem :)

 

czyli się "zagadaliście" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry :), jedyna 'wada' ze dom trzeba do niego dobudować :)post-48316-0-89977700-1482877506.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widać obu jednocześnie to daje radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo- nie chwaliłeś się moon-em. Miałeś  i masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten to nie mój, w tamtym czasie gdy zdjęcie było robione miałem jeszcze reduced.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostrę trzeba kochać nawet zezowatą...a tu moja parka vintydż na każdą okazję...

post-55792-0-66599400-1483114059_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostrę trzeba kochać nawet zezowatą...a tu moja parka vintydż na każdą okazję...

Gdzieś już je widziałem


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi reduced i prof sie podobają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już je widziałem

Adoptowane tym bardziej trzeba kochać dysfunkcyjny tato ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta reduced wygląd na zdjęciu na większą niż prof! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.