Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

dawno nie śmierdziało w tym wątku :P

Jak wracałeś z @gustawem z Wroclawia w ubiegłym tygodniu do Poznania to paliliscie papierosy w samochodzie?:)

To też smierdzi...,palenie :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury to Ty piszesz.

(...)

Obkupiles sie Rolexami jak cyganski ksiazę i się dziwisz ze nic Ci się nie podoba.

 

Jaja sobie ze mnie robisz? Usilnie próbujesz zrobić idiotę ze mnie czy z siebie?

To ma być bez podtekstów?

To ma być grzecznie?

Zapytałem o magię Moonwatcha bo po prostu być może przede mną odkrycie czegoś nowego, bazującego na przesłankach, których uświadomienie sobie mam dopiero przed sobą.

 

Nie umiesz normalnie gadać z obywatelem, przepraszam - forumowiczem,to:

 

https://youtu.be/8wF5PtXJqME


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to obalam te brednie pisząc Tobie, że po Roleksach kupowałem tańszego Luminora, Formula 1. Jakbyś nie zauważył - rozważam zamianę Air Kinga na Autavię. Pisałem, że podoba mi się Speedmaster Racing. O co Cię jeszcze rzyć boli, że mnie obrażasz tekstami o cygańskim księciu i o tym, że mogę nie dopuszczać, że coś czy ktoś jest równie dobre? Czego jeszcze nie rozumiesz?!

 

Zapytałem o wyjątkowość Moonwatcha bo chcę poznać genezę jego ikoniczności widzianą oczami innych.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie ze mnie robisz? Usilnie próbujesz zrobić idiotę ze mnie czy z siebie?

To ma być bez podtekstów?

To ma być grzecznie?

Zapytałem o magię Moonwatcha bo po prostu być może przede mną odkrycie czegoś nowego, bazującego na przesłankach, których uświadomienie sobie mam dopiero przed sobą.

Nie umiesz normalnie gadać z obywatelem, przepraszam - forumowiczem,to:https://youtu.be/8wF5PtXJqME

Odpowiedziałem na Twoje pytania grzecznie, zgodnie ze swoimi przekonaniami, ale to że starasz się manipulować moimi wypowiedziami nie świadczy dobrze.

A odnosnie kto jest kim wystarczy bez emocji ( i kto je napisał) przeczytac pytania i odpowiedzi w temacie.

Zakończ Piotrek bo takie przekomarzanie do niczego nie prowadzi.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie manipuluję. Rzucasz sugestie, aluzje to licz się z tym, że ktoś poprosi o doprecyzowanie. A, że się wysypałeś, że boli Ciebie fakt posiadania przez kogoś kilku zegarków droższych to już Twój problem.

 

No i przyszedł Burns i pozamiatał :D

 

Robert, film z Kimasem Opojem mnie rozwalił. Uwielbiam tego gościa.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie manipuluję. Rzucasz sugestie, aluzje to licz się z tym, że ktoś poprosi o doprecyzowanie. A, że się wysypałeś, że boli Ciebie fakt posiadania przez kogoś kilku zegarków droższych to już Twój problem.

No i przyszedł Burns i pozamiatał :D

Nic mnie nie bolalo, i nie boli, wyjasniam ostatecznie, a z pewnoscia zegarki, drogie :)- zreszta to wiesz, gadaliśmy nie raz na pw :)

I z niczego się nie 'wysypałem" :), Tomek Ci wyjasnił, Ty jednak wolałeś powalczyć :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt luksusowe zegarki na początek kolekcji.

To ogranicza i przesłania osąd ze są inni, równie dobrzy.

Monotonia, skupienie dookoła jednego producenta...itd.

Nadal nie rozumiesz albo nie czytasz. Po Roleksach kupowałem wielokrotnie tańsze zegarki innych marek, po Roleksie "dorosłem" do kwarca. Dlatego napisałem, że bzdury piszesz.

 

Co to znaczy, "zbyt luksusowe"?

Rolex to masówa a nie luksus.

Gdybym miał się zachować tak jak Ty to musiałbym kolegę który pokazał Nautilusa z podpisem "do tyrania codziennego" zaatakować tekstem, że jest pozerem.

 

Co to za nonsens.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, nie chce mi się gadać juz z Tobą na ten temat :)

Zadales pytanie,a raczej stwierdzileś ze nie wiesz czemu moon zaczyna Ci się podobać.

Wyrazilem swoje zdanie, koniec, kropka :) :)

 

Spokojnej nocy:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź z Bogiem.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Co się dzieje z tym forum? To jakaś masakra jest! Chyba naprawdę trzeba się przenieść do ruskich, bo w szwajcarach co wątek to większy syf :( W wątku Rolexa awantura stała się normą, tutaj robi się podobnie. Atmosfera jest tak napięta, że jeden post potrafi zdetonować gównobombę. I żeby było śmieszniej to nawet w wątku Omegi słowo Rolex jest detonatorem…paranoja!

@Yoda święty nie jest, ale tym razem napisał tylko to, co wydaje się oczywiste i uniwersalne: zaczynasz od górnych półek- trudniej znaleźć satysfakcje na niższych. I dotyczy to wszystkich sfer naszego życia, nie tylko zegarków. Na nieszczęście gdzieś po drodze padło to parszywe słowo na "R"… no i poszło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passero padło jeszcze kilka obraźliwych słów ze strony Marka które zapoczątkowały dyskusje. Zbędne słowa padły w ferworze późniejszej przepychanki z obu stron. Znam osobiście Piotra i wiem, że to co zarzucił mu Marek jest nieprawdą. Ale co tam, żeby ostudzić i wrócić do tematu to jak Wam się podoba? :

http://dvciknd2kslsk.cloudfront.net/images/watchfinderimages/Watch/Omega/Olympic-Speedmaster/50630-1289002515.jpg;w=640

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja natomiast nie znam osobiście ani @Gustawa ani @Yody i nie o wartościowanie czyichś racji mi chodziło. Moim zdaniem emocje są na takim poziomie, że pozornie neutralny temat przeradza się w niepotrzebną awanturę. Dobrze podsumował to @Tommaso: jeden i drugi powiedział swoje- mamy remis- szkoda nerwów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passero padło jeszcze kilka obraźliwych słów ze strony Marka które zapoczątkowały dyskusje. Zbędne słowa padły w ferworze późniejszej przepychanki z obu stron. Znam osobiście Piotra i wiem, że to co zarzucił mu Marek jest nieprawdą. Ale co tam, żeby ostudzić i wrócić do tematu to jak Wam się podoba? :

http://dvciknd2kslsk.cloudfront.net/images/watchfinderimages/Watch/Omega/Olympic-Speedmaster/50630-1289002515.jpg;w=640

Ja nie rozumiem już całkowicie skąd wie o prywatnym spotkaniu we Wrocławiu, a nawet jak jakimś cudem wie to na jakiej podstawie wyciąga to, upublicznia, wykorzystuje na forum.

Może chciałeś być zabawny Marek, ale gdybym był Modem dostałbyś za to kwartalnego banana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Niby się znamy, więc zgryźliwe i przewrotne argumenty komu z czego śmierdzi mnie nie ruszają, bo wiadomo, że to żarty niskiego poziomu (zwłaszcza wśród tych co się jakoś tam znają), 

Ale ingerowanie w czyjeś życie prywatne poza forum to dla mnie nienaruszalna piesza wycieczka personalna - @Yoda, jednym słowem zrobiłeś coś czego zrobić nie powinieneś !!!!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat był wątek w dziale spotkań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat był wątek w dziale spotkań...

Nic mu do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurz po walce opadl. Zaczelo sie studio komentatorskie :)

post-60090-0-95265500-1491982966.jpg


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Kurz po walce opadl. Zaczelo sie studio komentatorskie :)

Dobrze było!

Litr na czterech.

Trzech nie piło ;)

Ale czemu winien wątek OMEGI, że kilku dżentelmenów postanowiło o dokonaniu lekkiego sparingu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez firmę Rolex. Za karę jednego przedam i kupię w zamian albo Omegę albo Heuera. Waham się jak Nike .


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez firmę Rolex. Za karę jednego przedam i kupię w zamian albo Omegę albo Heuera. Waham się jak Nike .

Za niska kara. Sprzedaj Batmana tanio, najlepiej mi, a w jego miejsce kup gshocka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przerażony, zaczyna mi się pomału Moonwatch podobać.

  

To pierwszy symptom ze zacząłeś dostrzegać w zegarkach....zegarki.

Gratuluję :)Z lewej?, myslałem ze w środku...:);)attachicon.gifimages (2).jpg

  

Miałem... na nadgarstku na spotkaniach. Jak dotąd - zero wrażenia. FOIS trochę lepiej.

 

Naprawdę? A co jest tak wyjątkowego w Moonwatchu, co uprawniałoby do takiej hipotezy?

  

Zacząłeś od zbyt wysokiego 'C", stad wrazenia....tak sądzę.

Ewoluować trzeba ;)

  

Zbyt luksusowe zegarki na początek kolekcji.

To ogranicza i przesłania osąd ze są inni, równie dobrzy.

Monotonia, skupienie dookoła jednego producenta...itd.

  

Nadal nie wiem, czy dobrze Ciebie rozumiem. Mówiąc wprost - uważasz, że się wywyższam?

  

Ja zrozumiałem to tak, że lepiej gonić króliczka małymi krokami, zaczynając od zegarków za 500 zł.

Bo rzeczywiście trudno znaleźć coś, co będzie cieszyć, jak wcześniej kupiło się kilka Roleksów.

To trochę tak, jakbyś kupił Porsche 911 turbo S, a potem szukał samochodu, który by Cię bardziej cieszył. Niby się da, ale kosztuje majątek...

  

Zdecydowanje nie rozumiesz.  

Tomek 'po polsku' napisał.

  

No to znaczy, że bzdury piszesz :)

Pierwszy dowód - Tag Heuer Senna kupiony długo po Roleksach.

  

Mam nadzieję że się nie obrazi kolega @nicon, zapytaj Jego, ostatnio kupił Rolexa, dopytaj jak długo 'ewoluował' do tego zegarka, jaką drogę przeszedł, i co najważniejsze-jak bardzo cieszy go nowy nabytek...

Bzdury to Ty piszesz.

Koniec rozmowy z mojej strony.

Przeczytaj raz jeszcze co napisałem.

Obkupiles sie Rolexami jak cyganski ksiazę i się dziwisz ze nic Ci się nie podoba.

Tomek ma rację, to mialem na mysli.

Piotrek, nic zlego na mysli nie mialem, nikogo nie obrazałem.

Każdy widzi co chce.

Jak ktoś poczul się urazony-serdecznie przepraszam.

 

 

P.S Kilka miesiecy temu, w tym temacie, postawilem teze ze Omega część produkcji wykonuje w Azji-zostałem nazwany pijakiem, glupkiem, durniem...itd.

Część kolegow świetnie się bawila, ale kiedy kolega @nicon ( za co jestem mu bardzo wdzięczny) opublikował wypowiedz prezesa Omegi potwierdzajace moje słowa, nikt mnie nie przeprosił :), a dziś sugerują ( w wiekszosci te same osoby) ze kogoś obrazam.

Nic bardziej mylnego.

Nie musicie mnie lubić, ale badzcie obiektywni.

Dziękuję bardzo.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się coś tak mocno wydaje, że @nicon był pierwszym niedowierzającym i podważającym chińskie konotacje Omegi, gdy pisaliśmy o bransoletach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obkupiles sie Rolexami jak cyganski ksiazę i się dziwisz ze nic Ci się nie podoba.

Tomek ma rację, to mialem na mysli.

Marek cytuj pełne :) Spokój już tu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.