Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią ... " nie chwal dnia przed zachodem słońca". W każdym razie jeszcze wisi na znanym portAllu aukcyjnym :P

Wisieć musi jako alternatywa gdyby sie kupującemu odwidziało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę proszę :) Karolowy na własność? Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajowski zegarek na każdą okazję.

 

post-31778-0-17788300-1492367541_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie połączenie znalazłem w sieci, co sądzicie o płaszczce do moona?

 

9e716ec40bf7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ewenement. Jemu w każdym dobrze.

 

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaszczka raczej z damskimi modelami, przynajmniej mi się kojarzy, tutaj nawet nawet, choć "miodu ni ma"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe szaty FOISa smile.png


IMG_1617.jpg

IMG_1619.jpg

IMG_1620.jpg

IMG_1622.jpg

IMG_1623.jpg

IMG_1624.jpg

IMG_1625.jpg

IMG_1626.jpg

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubie płaszczki, tak tutaj zdecydowane NIE :)

 

A surowy do FOISa bardzo ładny :)

Edytowane przez Trusted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaszczka faktycznie trochę lepiej pasuje do damskich modeli. O ile ciężko ten model skrzywdzić paskiem, tu jakoś tak dziwnie to wygląda. Może gdyby nie była szlifowana? W sumie to wiele ciekawszych opcji szczęśliwie jest :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj, rewelacja ten FOIS na tym pasku. Twoja SMP z wcześniejszego Twojego zdjęcia - również super zegarek.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Te wskazówki zaczęły przygodę Omegi w kosmosie...a we współczesnym FOISie dodają mu nieco elegancji.

 

Nie ma potrzeby mieszać historii tutaj, to tylko kwestia wyglądu. Białe wskazówki stanowią jednolitą całość z tarczą, tylko tyle i aż tyle. Bardzo za to podoba mi się model '57 z udawaną patyną, tam całość jest spójna, ten co wkleiłeś również. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W Moonwatchu jest perfekcja, podobnie jak w Submarinerze np. czy niektórych pilotach. Dlatego FOIS mi się zupełnie nie podoba, te wskazówki rujnują ten efekt. 

 

 

Nie ma potrzeby mieszać historii tutaj, to tylko kwestia wyglądu. Białe wskazówki stanowią jednolitą całość z tarczą, tylko tyle i aż tyle. Bardzo za to podoba mi się model '57 z udawaną patyną, tam całość jest spójna, ten co wkleiłeś również. 

 

A w Submarinerze wskazówki pasują do czego? Do koperty? :) Historia dla wielu ma tu znaczenie i wskazówki Alfa w modelach Speedmaster są niemal tym samym co koperta Oyster w Rolexie. To ikona i tradycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Przy FOIS mam wrażenie, że ktoś przełożył wskazówki z innego zegarka, przy subie nie. ;) Kształt nie jest problemem, to kwestia koloru tarczy, oznaczenia godzin i metalu na wskazówkach. Historii i tradycji FOIS-owi nikt nie odbierze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy FOIS mam wrażenie, że ktoś przełożył wskazówki z innego zegarka, przy subie nie. ;) Kształt nie jest problemem, to kwestia koloru tarczy, oznaczenia godzin i metalu na wskazówkach. Historii i tradycji FOIS-owi nikt nie odbierze. 

 

Rozumiem co masz na myśli. Dlatego zapewne logo w FOIS jest nakładane by wskazówki miały z czym się komponować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.