Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w sobotę ślub, więc moja AT ubrana w skórę krokodylo - podobną  <_<

 

post-85230-0-85966400-1493216178_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że dopisanie mnie do klubu posiadaczy/miłośników Omegi wiąże się ze skazaniem się na oglądanie moich paskowo/bransoletowych perypetii. Obiecać mogę, że nie wrzucę go na NATO :D

 

Tymczasem wersja "na cygana" :)

 

gallery_65341_3161_790482.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz dwa zakladaj na pasek-bo Ci uszy natre, znaczy porysuje bransoleta :);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już na ładnym brązowym pasku. Don Vasyl Edition na żywo nieźle daje po oczach. Na skórce jest bardziej dyskretnie i elegancko.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Don Vasyl Edition na żywo nieźle daje po oczach.

 

... I TO JEST TO!!! :D

 

post-94548-0-78253400-1493237603_thumb.jpg

 

!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

... I TO JEST TO!!! :D

 !

Styl i elegancja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to normalnie chociaż mogą ci tu niektórzy wmawiać ze to nie przystoi :) ale tu sa "zboczency" pod tym względem wiec sie nie przejmuj.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją 42 zakładam do wszystkiego i wszędzie:) Do garnituru pod makiet koszuli się mieści (z trudem;)). Co zrobić jak w kolekcji same divery.

Edytowane przez roback1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wlasnie zastanawiam bo we wrzesniu mam swoj slub i nie wiem czy PO big size bedzie w dobrym guscie czy lepiej przycisnac pasa i kupic jakiegos garniturowca jak De Ville HV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się szarpać na HV jeśli nie nosisz takich zegarków ?

Ja bym na Twoim miejscu kupił jakiegoś vintage i za 1,5 - 3k i będzie super do garnituru


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO big size raczej nie będzie wygladał dobrze , już nie chodzi tylko o to że to diver, ale o rozmiar.

PO 42 , Omega 300 czy Rolex Sub jeszcze jakoś sie obronią ale PO 45,5 to wielki i masywny zegar na bransolecie i będzie wyglądał troche karykaturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużą PO, ale starszą na 2500 i zdarzało mi się kilka razy do garnituru założyć i było naprawdę ok.

Ale 2200.50.00 jest stosunkowo płaska, więc nawet pod mankiet koszuli zdarzało jej się chować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swój ślub obowiązkowo załóż ulubiony zegarek i nie przejmuj się konwenansami. To będzie Twój dzień i będziesz wspominał go do końca życia.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli James Bond łamie konwenanse dotyczące garnituru i zegarka to nasz forumowy kolega @aVeDexteR tym bardziej moze! Załóż Omegę bo to Twój dzien!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację. PO jest bardzo plaska. Jeżeli nie masz zdecydowanie małego nadgarstka to bedzie pasował. I jak to twoj ulubiony zegarek to tym bardziej.

Może akurat nie w garniturze ale w raczej eleganckim ubiorze. Wydaje mi sie, że pasuje.

dc36d87b9b8dcd7c70363e5d59bd427c.jpg

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niby jeszcze roamera garniturowca ale to specjalny dzien i lepiej bym sie z omega czul na nadgarstku :P.

Kup za te 2 -3 tyś jakąś ładną Omegę vintydż. Będzie i Omega i stylówa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już na ładnym brązowym pasku. Don Vasyl Edition na żywo nieźle daje po oczach. Na skórce jest bardziej dyskretnie i elegancko.

Mówiłem, że na pasku najładniej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużą PO, ale starszą na 2500 i zdarzało mi się kilka razy do garnituru założyć i było naprawdę ok.

Ale 2200.50.00 jest stosunkowo płaska, więc nawet pod mankiet koszuli zdarzało jej się chować ;)

Ja rowniez mialem i to byl najkrocej posiadany przeze mnie zegarek. Wielki ciężki niewygodny. Pod mankiet koszuli z największym trudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie mogę się nacieszyć z mojej PO i zakładam do wszystkiego i wszędzie. Tak wiem, że to już pisałem;) zakładaj na ślub co chcesz, ja bym założył, tyle że nie będę już miał okazji;)

Edytowane przez roback1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mialem i to byl najkrocej posiadany przeze mnie zegarek. Wielki ciężki niewygodny.

Sporawy jest, ale bez przesady. Przy 1,88 wzrostu i ponad setce wagi wygląda dobrze. A jak na swoje 45,5 średnicy genialnie się układa na nadgarstku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiek nie kazdy wygląda jak Spartakus :)- a jak kolega ma 165 cm i 58 kg? :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.