Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

To ktoś mu niezły kit wcisnął mówiąc, że świetnie siedzi, a 42 to damski rozmiar;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze zaloze PO. Bez omegi bym pozniej zalowal przegladajac zdjecia/film ze mialem cos innego na rece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór.

Moim zdaniem do eleganckiego garnituru będzie wygladać słabo, to ślub, nie lunch w restauracji by paradować z nurkiem na nadgarstku.

 

Ja bym założyl cos dyskretnego na skórzanym pasku, to ma być uzupelnienie stroju, nie "główny bohater" ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze zaloze PO. Bez omegi bym pozniej zalowal przegladajac zdjecia/film ze mialem cos innego na rece.

Myślę dokładnie tak samo.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie założył dużej PO do garnituru. Śmiesznie będziesz wyglądał i tyle. Jak ktoś kto za wszelką cenę chce pokazać, że ma super zegarek. Mając do wyboru jako pojazd ślubny traktor Lamborghini i Skodę Octavię- pojedziesz pojazdem rolniczym bo jest wyżej pozycjonowanej marki?

 

Masz czas, forum, wiedzę, możliwość dyskusji - kombinuj.

 

Nurek nurkiem ale w Twoim przypadku temat załatwia rozmiar 45,5. Przy 42 mm pewnie wyglądałoby to akceptowalnie- nonkonformistycznie a przy 45,5 będzie śmiesznie. Jaki masz nadgarstek?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że żona będzie niższa o 15cm, ma o ton jaśniejsze włosy i pasek o odcieniu Twoich butów. Tylko tak będzie akceptowalnie.

 

 

 

 

Koledzy, wiecie co to znaczy 'ulubione'?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Tylko tak będzie akceptowalnie. Koledzy, wiecie co to znaczy 'ulubione'?

Miejmy nadzieję, ze do nurka nie okazą się niezbędne płetwy i rurka z maską :P

91e13a4d2c1a9855e169dd1be0eda3b4_23e092.

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli PO schowasz pod mankiet koszuli nawet tylko częściowo a wiem ze sie da, to sie nawet nie zastanawiaj tylko ja zakładaj. To jest Twój zegarek, Twój ślub, Twój dzień. To ty masz sie tym dniem cieszyć i miej gdzies te wszystkie konwenanse o których piszą tu inni bo to nie oni bedą na twoim miejscu tylko Ty :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sam podjął decyzję to by nie pytał :)- widocznie zależy koledze na klasycznej elegancji, stąd zapytanie.

 

Ale teraz czasy inne :), kobietą roku został facet to i mozna kalesony załozyć do slubu, wolna wola ;) ;)

Im jesteś dziwniejszy tym fajniejszy w 'tym" celebryckim okresie ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Smpc daje radę nawet na NATO :D

 

IMG_1674.jpg

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, a ja? W przychodni, w kolejce do okulisty.

3e30db27e6b1eb04738e2b1d1699c10d.jpg

Edytowane przez roback1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Mam niby jeszcze roamera garniturowca ale to specjalny dzien i lepiej bym sie z omega czul na nadgarstku :P.

 

Słusznie. Zegarek zakładasz przede wszystkim dla siebie, jest XXI wiek i klasyczny zegarek na skórzanym pasku nie jest już jedynym akceptowalnym do oficjalnego stroju.

Jak masz czarną to zakładaj śmiało, wahałbym się założyć pomarańczową. Nie dlatego, że jest nurkiem na bransolecie a dlatego że jest pomarańczowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. Wiem jedno, ze napewno to bedzie Omega. Ale w ostatecznym rozrachunku zobaczymy jaka przy przymiarce garnituru. Sporo tez bedzie zalezalo od narzeczonej zdania. Jak wszystko bedzie ladnie lezalo i pasowalo a PO mam czarna to tak zostanie, jezeli cos bedzie nie gralo to zawsze sie moge wzbogacic sie o jakos Omege vintage :) .

Edytowane przez aVeDexteR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że żona będzie niższa o 15cm, ma o ton jaśniejsze włosy i pasek o odcieniu Twoich butów. Tylko tak będzie akceptowalnie.

Koledzy, wiecie co to znaczy 'ulubione'?

Szedłeś do ślubu w ulubionych trampkach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. Wiem jedno, ze napewno to bedzie Omega. Ale w ostatecznym rozrachunku zobaczymy jaka przy przymiarce garnituru. Sporo tez bedzie zalezalo od narzeczonej zdania. Jak wszystko bedzie ladnie lezalo i pasowalo a PO mam czarna to tak zostanie, jezeli cos bedzie nie gralo to zawsze sie moge wzbogacic sie o jakos Omege vintage :) .

Załóż to co Ci się podoba nie słuchaj internetowych rad to jest ostatni szczęśliwy dzień twojego życia wykorzystaj go najlepiej jak potrafisz a potem zapraszamy na forum na dłużej tu będziesz mógł systematycznie wylewać swoje żale i rozładowywać frustracje kolejnych dni związku - wiesz .... taka grupa wsparcia  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post na tym forum i chciałbym najpierw się przywitać. Mam na imię Rafał i jestem , jak chyba każdy facet, miłosnikiem zegarków a najbardziej własnie  marki Omega. Planuję kupić moją pierwszą Omegę i bardzo bym prosił o kilka porad z Waszej strony. Trzy modele które mnie interesują to:

MoonWatch professional chronograpf 42 (jakie szkiełko wybrać?)

PO 600M CO-AXIAL MASTER CHRONOMETR 43,5 ref.215.30.44.21.01.001

PO 600M CO-AXIAL 45,5 ref.232.30.46.21.01.001

.Prowadzę restaurację wiec ,wiekszość mojego stroju to koszule. Nadgarstek 18 cm. Który z mechanizmów jest najlepszy. Moj faworyt to PO MASTER jednak chciałbym abyscie mi cos waszym fachowym zdaniem  doradzili. Pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Wiem jedno, ze napewno to bedzie Omega. Sporo tez bedzie zalezalo od narzeczonej zdania.

Taaa, ponos sobie tę Omegę, bo po wszystkim każe Ci ją sprzedać. I od jej zdania będzie zależało czy będziesz nosił Timexa czy Q&Q :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speedy hesalite: bardzo wygodny, brakuje daty, ręczne codzienne nakręcanie, szkiełko nabiera rys.

 

Speedy sapphire: jak wyżej, ale ma szafir.

 

PO mniejsza: mniej wygodna, ma datę, automat, szafir, strasznie gruba.

 

PO większa: jak wyżej, do tego ogromna średnica.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy tak mały zegarek nie cieszył tak bardzo

 

gallery_65341_3161_1549747.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm PO to bardzo dobry, zaawansowany werk, Speedy to historyczna konstrukcja.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm PO to bardzo dobry, zaawansowany werk, Speedy to historyczna konstrukcja.

Serdeczne dzięki.  Chyba wybór padnie na Moonwatcha ale z szafirem. Troche te wymiary PO mnie zniechęcają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest radość :)

 

Odkąd nabyłem na tym forum reduced pojawiała się myśl, że się pojawi...  ;)

I dzisiaj tak się stało   :)

 

Fajna perspektywa przed weekendem :)

 

Fajowy jest!

 

PS 1

Dziękuje Karol :)

 

PS 2

I jak nie przepadam za bransoletą, tak tutaj nie zdjąłem tylko dopasowałem i drugą godzinę nosze z radością  :)

post-27961-0-36274300-1493403759_thumb.jpg

Edytowane przez Trusted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.