Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam sobie PO , jaram się i nagle ktos wkleja Moonwatcha i jeb. :D Pozamiatane. Zyciowe dylematy ...

Jak Omega to przede wszystkim Speede z plastikiem i nic innego!

Tradycja, klasa, styl, wszystko co najlepsze!

 

Tutaj mój co prawda troche stary bo z 69 ;) ale ja lubię staruchy! :D

 

post-22413-0-63926800-1493407199_thumb.jpg

 

@Trusted gratuluje nabytku!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Moona! Niech się nosi :)

Jaki grat?, w dobrym stanie jest :)

 

Większosć 'przechodzi' przez Moonwatcha, wiec czemu nie Ty? ( @Trusted)

Niech sprawia radość!


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoda a jak tam twój Speede?!

Często go nie widać chowasz go głęboko jak i markaII! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić moją pierwszą Omegę i bardzo bym prosił o kilka porad z Waszej strony. Trzy modele które mnie interesują to:

MoonWatch professional chronograpf 42 (jakie szkiełko wybrać?)

PO 600M CO-AXIAL MASTER CHRONOMETR 43,5 ref.215.30.44.21.01.001

PO 600M CO-AXIAL 45,5 ref.232.30.46.21.01.

Nic innego nie wchodzi w grę z omegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoda a jak tam twój Speede?!

Często go nie widać chowasz go głęboko jak i markaII! ;):D

W Reichu, na 'przegladzie' :) ( moon) Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Omega.

:) Pytałem o inne z Omegi, może AT, Smpc.

Oczywiście moonwatch to świetny wybór, szczególnie z hesalitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Pytałem o inne z Omegi, może AT, Smpc.

Oczywiście moonwatch to świetny wybór, szczególnie z hesalitem.

Jeszcze się tak z daleka przygladam AT włąsnie. Ale naprawdę jestem totalnie skołowany. Ta AT w sumie by się idealnie wpasowała w mój styl. Na razie czytam ,ogladam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przymiarek się nie nastawiaj. Są zegarki które leżą idealnie u wszystkich i takie, które tylko u nielicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przymiarek się nie nastawiaj. Są zegarki które leżą idealnie u wszystkich i takie, które tylko u nielicznych.

Kolega mądrze prawi.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego własnie przed podjęciem decyzji kilka razy odwiedzę AD ,zeby przymierzyć .

Koniecznie przymierz PO 43.5 - ja mam mniejszy nadgarstek i generalnie wszystko co grube raczej źle mi leży a tu byłem totalnie zaskoczony jaka jest wygodna. Ma jakoś inaczej wyprofilowane uszy czy bransoletę i dzięki temu mimo konkretnej grubości bardzo fajnie się układa. Wolę co prawda starszy model na 2500 ( bo jeszcze cieńsza i ma matową tarczę, nowa za bardzo się błyszczy ) ale ta jest naprawdę bardzo OK.

 

Nie skreślałbym też SMPc bo ona tak naprawdę ma wszystkie dobre cechy PO przy mniejszej wielkości, wadze i większej wygodzie. Jedyne wady to gorsza czytelność w ciemności i jak dla mnie - niezbyt wygodna ( szeroka i ciężka ) bransoleta. Mechanizm niby gorszy ale tylko na papierze, w noszeniu nie ma znaczenia. Cena za to znacznie niższa.

 

AT też trzeba obejrzeć na żywo bo mało które zdjęcie jest w stanie pokazać w pełni jak ten zegar wygląda, jak współgrają błyszczące elementy tarczy z jej specyficzną paskowo-matową fakturą, zwłaszcza w niebieskiej wersji.

 

Aha, i skoro nie skreślasz AT to spójrz też może na Globemastera, chociaż to już sporo wyższe ceny.

 

Moonwatcha miałem okazję chwilę ponosić ( dzięki Bartek ) i jest niesamowicie wygodny, może tylko 2254 mu dorównuje pod tym względem ale ręcznego naciągu i braku daty nie przeskoczę, no i jeszcze jestem jednak przyzwyczajony do centralnego sekundnika a tu albo używamy chrono zamiast niego ( i mamy kołowrotek na tarczy ) albo go nie mamy a duża wskazówka stopera w pierwszej chwili potrafi zmylić odczyt godziny. Takie przynajmniej moje wrażenia,  zegarek jako całość techniczno-historyczna jest świetny ale do noszenia nie dla każdego a do kolekcji - jednak dość drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie przymierz PO 43.5 - ja mam mniejszy nadgarstek i generalnie wszystko co grube raczej źle mi leży a tu byłem totalnie zaskoczony jaka jest wygodna. Ma jakoś inaczej wyprofilowane uszy czy bransoletę i dzięki temu mimo konkretnej grubości bardzo fajnie się układa. Wolę co prawda starszy model na 2500 ( bo jeszcze cieńsza i ma matową tarczę, nowa za bardzo się błyszczy ) ale ta jest naprawdę bardzo OK.

 

Nie skreślałbym też SMPc bo ona tak naprawdę ma wszystkie dobre cechy PO przy mniejszej wielkości, wadze i większej wygodzie. Jedyne wady to gorsza czytelność w ciemności i jak dla mnie - niezbyt wygodna ( szeroka i ciężka ) bransoleta. Mechanizm niby gorszy ale tylko na papierze, w noszeniu nie ma znaczenia. Cena za to znacznie niższa.

 

AT też trzeba obejrzeć na żywo bo mało które zdjęcie jest w stanie pokazać w pełni jak ten zegar wygląda, jak współgrają błyszczące elementy tarczy z jej specyficzną paskowo-matową fakturą, zwłaszcza w niebieskiej wersji.

 

Aha, i skoro nie skreślasz AT to spójrz też może na Globemastera, chociaż to już sporo wyższe ceny.

 

Moonwatcha miałem okazję chwilę ponosić ( dzięki Bartek ) i jest niesamowicie wygodny, może tylko 2254 mu dorównuje pod tym względem ale ręcznego naciągu i braku daty nie przeskoczę, no i jeszcze jestem jednak przyzwyczajony do centralnego sekundnika a tu albo używamy chrono zamiast niego ( i mamy kołowrotek na tarczy ) albo go nie mamy a duża wskazówka stopera w pierwszej chwili potrafi zmylić odczyt godziny. Takie przynajmniej moje wrażenia,  zegarek jako całość techniczno-historyczna jest świetny ale do noszenia nie dla każdego a do kolekcji - jednak dość drogi.

 

Dlaczego piszesz "do noszenia nie dla kazdego" ? Pracując w restauracji ,nie chciałbym aby goscie ,gdy z nimi rozmawiam lub obsługuje gapili się na mój nadgarstek. Dobrze by było gdyby się choc lekko chował pod koszulą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Toretto

Witam :)

Jestem nowa na forum i mam pytanie :) gdyż nie mam Omegi, ale chciałabym mieć, więc czy przyjmiecie do klubu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, zapraszamy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz "do noszenia nie dla kazdego" ? Pracując w restauracji ,nie chciałbym aby goscie ,gdy z nimi rozmawiam lub obsługuje gapili się na mój nadgarstek. Dobrze by było gdyby się choc lekko chował pod koszulą.

Czemu? Przeczytaj cały akapit przed 'do noszenia nie dla każdego" :)

 

 

Moonwatcha miałem okazję chwilę ponosić ( dzięki Bartek ) i jest niesamowicie wygodny, może tylko 2254 mu dorównuje pod tym względem ale ręcznego naciągu i braku daty nie przeskoczę, no i jeszcze jestem jednak przyzwyczajony do centralnego sekundnika a tu albo używamy chrono zamiast niego ( i mamy kołowrotek na tarczy ) albo go nie mamy a duża wskazówka stopera w pierwszej chwili potrafi zmylić odczyt godziny. Takie przynajmniej moje wrażenia,  zegarek jako całość techniczno-historyczna jest świetny ale do noszenia nie dla każdego a do kolekcji - jednak dość drogi.

I bez obaw, w restauracji nikt nie bedzie patrzyl na Twój zegarek ( poza członkami KMZiZ :) )

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są tak 'zatumanieni' wizją pochlaniania ze i tak pomyslą ze to talerzyk przekąskowy....Diesel :);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Pracując w restauracji ,nie chciałbym aby goscie ,gdy z nimi rozmawiam lub obsługuje gapili się na mój nadgarstek.

 

Moze dobrze by było, gdybys na samym początku odpowiedział sobie na pytanie, dla kogo kupujesz wymarzony zegarek ?Były już na ten temat burzliwe dyskusje, wiec chyba nie ma sensu rozwijać tematu.

IMHO zegarek nie powinien dominować nad Twoja osobowością, ale dla zainteresowanych (jak wspomniano na pewno mannschaftu KMZiZ) powinien być wyznacznikiem stylu i elegancji. Chyba że się mylę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz daj takiemu napiwek - nie wiadomo ile, by się nie obraził :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.