Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W dużych niemieckich miastach w ekskluzywnych butikach co drugi sprzedawca ma "taniego" rolexa. Taka rzeczywistość ze ludzie nie maja nic na koncie a za kilkumiesięczne oszczędności ozdobny w stylu zastaw sie a pokaż się. ( wyłączam z tego osądu pasjonatów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ekskluzywne butiki wcale takie ekskluzywne nie są jak sprzedawcy nie stać na zegarek za średnią krajową :);)

 

post-48316-0-46052700-1493468581_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że butiki średnich marek ( w tym Rolex , Omega ) troszczą się by obsługę było stać na podstawowy model, płacąc powyżej średniej na stanowisku " sprzedawca" i dająć np 50% upusty pracownikom.

A kelnera oceniam wyłącznie po tym jak wykonuje swoją robotę i nawet Rolex mu nie pomoże jak zamiast patrzeć na salę bawi się telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. Wiem jedno, ze napewno to bedzie Omega. Ale w ostatecznym rozrachunku zobaczymy jaka przy przymiarce garnituru. Sporo tez bedzie zalezalo od narzeczonej zdania. Jak wszystko bedzie ladnie lezalo i pasowalo a PO mam czarna to tak zostanie, jezeli cos bedzie nie gralo to zawsze sie moge wzbogacic sie o jakos Omege vintage :) .

Jeśli mógłbym dorzucić jeszcze jedno zdanie do tego... jednak przemyślałbym tą PO. Nie czepiając się kwestii zasad itp. Choć w trampkach chyba nie idziesz? Duży zegarek spowoduje, że albo nie będzie się chował pod mankiet, albo będziesz musiał szukać nietypowej (lub casualowej) koszuli. To jednak bardziej temat dla forum o stylu, bo ja też uważam, że najfajniej mieć ulubiony zegarek. Tylko na Twoim miejscu poszukałbym mniejszego (kolejnego ulubionego) zegarka i z pewnością Omega vintage jest dobrym pomysłem :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużych niemieckich miastach w ekskluzywnych butikach co drugi sprzedawca ma "taniego" rolexa. Taka rzeczywistość ze ludzie nie maja nic na koncie a za kilkumiesięczne oszczędności ozdobny w stylu zastaw sie a pokaż się. ( wyłączam z tego osądu pasjonatów).

To rzeczywiscie może być irytujące dla bogatych klientów butiku, jeszcze tanie modele....aż się shoppingu odechciewa.

:)

post-48316-0-30252700-1493476159.jpg

 

Ulubiona Omega-

post-48316-0-69379200-1493476021_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że butiki średnich marek ( w tym Rolex , Omega ) troszczą się by obsługę było stać na podstawowy model, płacąc powyżej średniej na stanowisku " sprzedawca" i dająć np 50% upusty pracownikom.

 

Nie wiem jak płacą sprzedawcom w Niemczech.,Ale w butikach jubilerskich w NYC "sales associate" z reguły ma płacone $8/$10 za godzinę(średnia krajowa to ok $25/h),czyli grubo poniżej połowy średniej.,Często dostaje również dodatkowo individual sales commission od 0.5% do 2%,a jak sprzeda w ciągu roku za milion dolarów to dostaje $10 000 bonus(taki zwyczaj jest prawie we wszystkich branżach retail).,Prawdziwe żniwa dla sprzedawców w tych sklepach to głównie tipy,.     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u nas Pan w butiku Omegi ma PO...niech oni z tego njujorku przybywają do nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u nas Pan w butiku Omegi ma PO...niech oni z tego njujorku przybywają do nas

Drugi Pan ma speedmastera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to na pewno ich? Bo może służbowe...

Służbowe.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc na miejscu szefostwa byłoby dla mnie oczywiste stworzyć co jakiś czas możliwość dla pracowników zakupu w takiej cenie i na takich warunkach płatności, żeby w praktyce każdy skorzystał i zgodnie z umową nosił do pracy.

 

Nicon, może służbowe. Przypomniał mi się mój Tag Heuer Link który został kupiony jako zegarek służbowy dla mojego pracownika - miłośnika. Pracownik odszedł - zegarek do mnie wrócił.

 

Aa, Filip już to potwierdził.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne podejście bossów butiku! Generalnie kilka razy jakieś pierdoły kupowałem u nich i zawsze super podejście i profesjonalizm. Filip, ekipa tam stała jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj powróciłem do klubu :D

Zdjęcie jutro bo światło słabe, a szkoda szpecić taki fajny zegarek ;)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj powróciłem do klubu :D

Zdjęcie jutro bo światło słabe, a szkoda szpecić taki fajny zegarek ;)

Czyli zapraszamy jutro! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne podejście bossów butiku! Generalnie kilka razy jakieś pierdoły kupowałem u nich i zawsze super podejście i profesjonalizm. Filip, ekipa tam stała jest?

Tak, stała ekipa, super szkolenia, bardzo pro podejście do klienta. Uważam że SG w Polsce nie ma pod tym kątem konkurencji.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużych niemieckich miastach w ekskluzywnych butikach co drugi sprzedawca ma "taniego" rolexa. Taka rzeczywistość ze ludzie nie maja nic na koncie a za kilkumiesięczne oszczędności ozdobny w stylu zastaw sie a pokaż się. ( wyłączam z tego osądu pasjonatów).

A czym wg ciebie różni sie bidny pasjonata ktory robi ściepę na rolexa bo inni maja wiec i ja musze, od tego "bidnego" wg ciebie sprzedawcy w butikach z Niemiec? Wg mnie niczym bo skoro maja to znaczy ze ich stać a to chyba niezbyt kulltularne zaglądać komuś do portfela? No ale ...


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie te zegarki w butiku Omegi i W. Kruk są służbowe wiec jak odchodzi sie z pracy to sie je zwraca.

 

Tym sie różni przedmówco ze jeden kupuje dla pasji, siebie a ten drugi aspiruje do klientów których na codzień obsługuje.

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u sprzedawców widziałem takie zegarki jak AP diver, Omega PO w ceramice :) to z tych droższych ;)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym sie różni przedmówco ze jeden kupuje dla pasji, siebie a ten drugi aspiruje do klientów których na codzień obsługuje.

Nie aspiruje, tylko nosi bo lubi i by po forach zegarkowych nie pisano ze sprzedawca to dziad z założenia....i powinien klepsydre mieć w szatni, a nie 'taniego Rolexa" :) Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie te zegarki w butiku Omegi i W. Kruk są służbowe wiec jak odchodzi sie z pracy to sie je zwraca.

Tym sie różni przedmówco ze jeden kupuje dla pasji, siebie a ten drugi aspiruje do klientów których na codzień obsługuje.

I przez to jest gorszego sortu tak ? Brawo Ty


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Mnie sie wydaje, ze prawdziwy pasjonat nie podkresla caly czas kto nim jest a kto nie jest w wiadomym celu a po prostu jest prawdziwym pasjonatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.