Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, sporo osob ktore mnie pytają jaki kupic zegarek ( laicy) zastrzegają sobie - " ale ma być automat i szafirowe szkiełko "

Spora czesc sadzi ze naciąg automatyczny to cos w rodzaju perpetum mobile ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak sadzę, i lekko sie dziwię, bo w jednym z najbardziej znanych salonów Warszawskich w miejscu Mosera pojawiły sie produkty Korsa i DW....

Marketing.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę brakuje "Marynie" lekkości Reverso ale i tak miło że kombinowali w latach trzydziestych z chronioną i wodoszczelną kopertą. Fajna reedycja.

A 2254.50 już jest klasykiem ale powiększanie go byłoby ryzykowne - cała nadzieja że potencjalny sukces sprzedażowy najnowszych trojaczków da do myślenia Omedze w sprawie rozmiarów ...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Omegi. Myślicie, że będzie kiedyś reedycja z lini Seamaster z falami na tarczy na aktualnym werku? Taka 2254.50 na cal. 8500 z ceramicznym bezelem o sensownej średnicy i grubości byłaby bardzo fajna. :wub:

To byłaby ciekawa propozycja, fale mają swój charakter i do dziś się bronią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze jeśli prowadzący aukcje wyceniał zegarek między 4.4 a 6k€ to cena minimalna była na poziomie 3.9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone info czy spekulacje? Włosi na forum obstawiają Moonwatch Buzz Edition bo data pasuje do postawienia pierwszego kroku z Omegą na Księżycu, ale nic nie piszą o złotej wersji.

 

Choć tak sobie myślę, że byłoby to straszne "rozdrabnianie się" biorąc pod uwagę, że za dwa lata mamy okrągłą, 50 rocznicę tego wydarzenia.

 

Więc może faktycznie limitka "nie jubileuszowa" lub kolejna, nowa wersja Moonwatch'a ew. "lifting"

Edytowane przez mkrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone info czy spekulacje? Włosi na forum obstawiają Moonwatch Buzz Edition bo data pasuje do postawienia pierwszego kroku z Omegą na Księżycu, ale nic nie piszą o złotej wersji.

 

Choć tak sobie myślę, że byłoby to straszne "rozdrabnianie się" biorąc pod uwagę, że za dwa lata mamy okrągłą, 50 rocznicę tego wydarzenia.

 

Więc może faktycznie limitka "nie jubileuszowa" lub kolejna, nowa wersja Moonwatch'a ew. "lifting"

 

To prawda, za 2 lata czeka nas wyjątkowa limitka. 50 lecie 1 lądowania na księżycu. Ciekaw jestem ile limitek wypuszczą z tej okazji. Stawiam, że oprócz limitki w stylu 1969 (elitarna, dla kolekcjonerów), wypuszczą jeszcze drugą dużo większą (5000?), by złapać na hype 50lecia Apollo XI jak największą grupę mniej fanatycznych odbiorców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, za 2 lata czeka nas wyjątkowa limitka. 50 lecie 1 lądowania na księżycu. Ciekaw jestem ile limitek wypuszczą z tej okazji. Stawiam, że oprócz limitki w stylu 1969 (elitarna, dla kolekcjonerów), wypuszczą jeszcze drugą dużo większą (5000?), by złapać na hype 50lecia Apollo XI jak największą grupę mniej fanatycznych odbiorców.

A ze mi coraz bardziej zaczyna sie podobać speedi to może czas juz pieniążki odkładać ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś robiłem przymiarkę "mazikowego" Moonwatch'a Moonphase (i kilku innych Omeg nadrabiając zaległości). Faktycznie na żywo jest piękny, jednak na moją plebejską łapę zbyt delikatny jest ten filigranowy pasek. Bransoleta jednak to podstawa mimo, że zegarek traci trochę uroku.

No i w końcu mi przedłużyli bransoletę w PO nie omieszkując zrobić rzeź śrubce Da się taką śrubkę dokupić osobno? Nie zauważyłem tego w JT, więc nieśmiało pytam Was.

Edytowane przez mkrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

Limtka limitką,

ale może w końcu pòjdą za modą na duże I zrobią moonwatcha w rozsadniejszym rozmiarze, w 45 mm

A może I 47 mm

Edytowane przez ROLMEGA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie przywitać, ale zdjęcia coś nie chcą wejść

Edytowane przez pontifex66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do żartów, ja bym z chęcią takiego Moonwatch'a Big Size kupił choćby z czysto ekonomicznych powodów rezygnując z Moonphase (mimo, że bardzo ładny). I chyba mieliby więcej niż jednego chętnego z tego co czytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem, ale jak widze te zegarki wielkosci znicza na Powązkach na nadgarstku szczupłych facetow to sie usmiecham :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Żartowałem, ale jak widze te zegarki wielkosci znicza na Powązkach na nadgarstku szczupłych facetow to sie usmiecham :)

Wada wzroku, nie ma sie z czego smiac... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.