Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

OK, to teraz poproszę o wersję dla mniej zdolnych... 

 

Czy to ten Śliwiński (www.wsliwinski.pl) i czy wystarczy tam zadzwonić?

 

Co to jest "bazarek"? 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonić, napisać, popytać...

Bazarek to dział "sprzedam" na forum.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku jest nowszy model.

 

No to mam teraz zagwozdkę, bo chyba trzeba będzie wykopać zaskórniaki, pytanie tylko czy warto, przede wszystkim za kaliber 8900.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku masz model z 8900 za świetną cenę, nie dostaniesz takiej w dystrybucji. Jeśli się podoba, to bierz :)

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie dyskutuję z właścicielem, wielkie dzięki wszystkim. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę tutaj ze zdjęciem na moim nadgarstku :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie dyskutuję z właścicielem, wielkie dzięki wszystkim. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę tutaj ze zdjęciem na moim nadgarstku :)

pamietaj tylko ze nowszy model jest ciut wiekszy 43mm a nie 42mm. Jest takze bardziej swiecacy przez zastosowanie ceramiki na tarczy.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, ma nawet 43,5, ale przy tej grubości to może nawet lepsze proporcje. Bo ten 45,5 jest już za duży. No nic, będzie chyba jednak nowy :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest :) (sorry za tło ;))

 

Kupiona przed chwilą nowiusieńka w autoryzowanym salonie w Yorku w UK z wykorzystaniem moich zdolności negocjacyjnych i bardzo słabego funta.

 

Wpraszam się zatem do klubu!

 

Pozdrawiam wszystkich - Butik

post-98815-0-03056200-1500897924_thumb.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super wybór - niech cieszy jak najdłużej! ps. nie myślałeś o niebieskiej wersji? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest :) (sorry za tło ;))

 

Kupiona przed chwilą nowiusieńka w autoryzowanym salonie w Yorku w UK z wykorzystaniem moich zdolności negocjacyjnych i bardzo słabego funta.

 

Wpraszam się zatem do klubu!

 

Pozdrawiam wszystkich - Butik

gratulacje. Duzych znizek teraz nie daja, no chyba ze jakis mniejszy AD. Aczkolwiek daja free interest credit na 4 lata, no przynajmniej tu gdzie ja mieszkam :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek daja free interest credit na 4 lata, no przynajmniej tu gdzie ja mieszkam :D

To jakiś rodzaj kredytu zero % od Omegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

 

sanik:

Zakup nie tylko szybki, ale mogę wręcz przewrotnie powiedzieć, że impulsowy ;). Miałem już praktycznie wynegocjowana niezła cenę w jubitomie (u Śliwińskiego dawali tyle samo, a że mieszkam 500m od Arkadii to nie muszę dalej tłumaczyć ;)), gdzie miałem się zgłosić jutro, bo dziś jestem na jednodniowym wyjeździe służbowym do Yorku w UK. Ponieważ dotarłem tutaj 3h przed umówiona godzina spotkania postanowiłem sobie pospacerować po starych uliczkach tego pięknego miasta. Podczas spaceru zupełnie przypadkowo zobaczyłe witryné Berry's Jewellers, a w niej mój obiekt pożadania. Wejście do sklepu nic nie kosztuje, więc wszedłem. Poogladałem Patki, Jaegery, Paneraie, w końcu zapytamy przez grzeczna obsługę czy szukam czegoś szczególnego pokazałem konkretna sztukę :). Przymierzanie, końcu zaryzykowałem negocjacje. Długo nie trwały. Dogadaliśmy się na upust procentowo trochę wyższy od tego co uzyskałem w PL, a kropkę nad i postawił niski kurs funta, dzięki czemu w peelenach zapłaciłem jakieś 10% mniej niż najniższa oferowana cena w PL. Grzech było nie wyciagnac karty kredytowej... Oczywiście dopasowano mi bransoletę, wypisano wszystkie papiery i teraz morda nie prestaje mi się cieszyć od ucha do ucha :)

 

orlis:

Nie, wchodził w rachubę tylko czarny. Niebieski też śliczny, ale ten ma oprócz śliczności być bardzo uniwersalny, co w wersji czarnej jest łatwiejsze do uzyskania.

 

stateless:

Wyglada na to, że ze spora zniżka nie ma kłopotu :)

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna historia zakupowa, prawdziwy spontan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena jest 4.6k tej PO w UK. Mozna wychaczyc od dealera, grey market, za 3.8k GBP. Wychodzi 17% znizki. Po dzisiejszym kursie wychodzi taniej niz w PL. Kiedys, jak funt byl po 6PLN to dawali znizki rzedu 25-30%.

 

Moze w tamtych okolicach daja lepsze znizki. W okolicach Londynu daja max 10% u jubilera w centrum (przynajmniej mi :D), bo jak to mowia one same sie sprzedaja (duzo turysow z Azji)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena jest 4.6k tej PO w UK. Mozna wychaczyc od dealera, grey market, za 3.8k GBP. Wychodzi 17% znizki. Po dzisiejszym kursie wychodzi taniej niz w PL.

 

 

Dobrze kombinujesz przy czym w tym przypadku to white market :)

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Jakby ktoś się interesował klamrą, to w butiku w Wawie 4 tygodnie czekania, około. Na stanie mieli na wiosnę, ale szybko poszły. 

 

Btw. Ostatnio byłem na Dunkierce i wydaje mi się, że Hardy miał na ręce poniższy model. :)

6B-159Dial1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez byłem na Dunkierce, dziś i oczywiście w pierwszej możliwej scenie zauważyłem tą Omegę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz przy czym w tym przypadku to white market :)

bez roznicy, dopoki karty sa podsteplowane. No fajnie ze ci sie trafilo :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się interesował klamrą, to w butiku w Wawie 4 tygodnie czekania, około. Na stanie mieli na wiosnę, ale szybko poszły.

 

Btw. Ostatnio byłem na Dunkierce i wydaje mi się, że Hardy miał na ręce poniższy model. :)

 

To jednak nie ta. Tutaj prawidłowa referencja:

 

“WATCHSPOTTING: The story behind the Omega watch that plays a pivotal role in Dunkirk on the wrist of Tom Hardy” via @watchville

https://api.watchville.co/v2/posts/29689/click

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.