Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Reduced za 7.5? Toż to rozbój w biały dzień... A ja Moona za 11 nie mogę sprzedać, parodia...

 

Jest sprzedawca z Warszawy , który jest też na chrono. Nowego moona z hesalitem ma za 3250 euro.Nowy , gwarancja.Ostatnio widziałem kilka ogłoszen używanych i przy takiej cenie nowego też bym się nie skusil na używany model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś w tym jest. Z drugiej strony ten zegarek wyjątkowo trzyma wartość. Tak czy siak ja porównywałem używane Reduced do używanego Moona, moim zdaniem nie ma sensu kupowania tego pierwszego w takiej cenie.

Od wczoraj Magazyn jest w Butiku :)

 


Chcę!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś w tym jest. Z drugiej strony ten zegarek wyjątkowo trzyma wartość. Tak czy siak ja porównywałem używane Reduced do używanego Moona, moim zdaniem nie ma sensu kupowania tego pierwszego w takiej cenie.

 

Chcę!

Tu akurat się nie wypowiem gdyż zegarkami interesuje się od nie dawna i jeszcze się tak nie znam czy warto.Jestem przed pierwszym zakupem i sprawdzam rynek znajdując kilka okazji jeśli chodzi o nowy zegarek.Stąd info o moonie Edytowane przez nixon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"opłaca się", "warto", "nie warto", "trzyma wartość".....a gdzie podoba się, dobrze leży, jest funkcjonalny, pasuje do mnie?

Tylko cash ma znaczenie? -_- , rynek jest płynny, dziś tanie zegarki za dekadę mogą być warte krocie ( i często tak bywa) , więc bym był ostrożny w głoszeniu "Opłacalności" ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"opłaca się", "warto", "nie warto", "trzyma wartość".....a gdzie podoba się, dobrze leży, jest funkcjonalny, pasuje do mnie?

Tylko cash ma znaczenie? -_- , rynek jest płynny, dziś tanie zegarki za dekadę mogą być warte krocie ( i często tak bywa) , więc bym był ostrożny w głoszeniu "Opłacalności" ;)

To żeby dobrze leżał, podobał się itd. jest najważniejsze. Szukając jednak modelu który nie jest problematyczny w zakupie uważam jednak, że warto wybrać najlepszą opcje finansową.Chyba, że komuś się spieszy, ma tyle pieniędzy, że ich nie liczy lub z innym powodów nie musi patrzeć na cenę , może brać to co ma obecnie pod ręką. Druga kwestia kupowanie jako inwestycje ale wtedy trzeba mieć troszkę inna wiedzę i potrafić przewidzieć troszkę rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewanie kotletów ciag dalsza

 

mogli by jakis nowy zegarek wypuscic 


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do wcześniejszego Railmastera ten jest cudowny :D (choć i tak go nie kupię).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do wcześniejszego Railmastera ten jest cudowny :D (choć i tak go nie kupię).

Koperta,uszy, rozmiar i full szczotkowanie wg mnie genialne ale do tarczy trzeba dojrzeć...i chyba jednak obejrzeć na żywo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do magazynu Speedy Tuesday, niemiła historia.

 

Jako, że jestem z Krakowa, a obecnie na wakacjach, poprosiłem znajomego, żeby podskoczył do butiku Omegi po egzemplarz dla mnie. Jego żona, prawniczka jeżdżąca codziennie w sportowych ciuchach do własnej kancelarii na rowerze (istotny szczegół, bo kto ma tak samo, wie jak się wtedy wygląda) miała po drodze, więc się zatrzymała. Zapytała o magazyn i usłyszała: "dla osób z ulicy już się skończyły, dajemy jedynie swoim klientom, a Pani wyraźnie się do nich nie zalicza"

 

No, powiem szczerze, słabo.

Edytowane przez Jan M. Krawczyk
Literówka

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było Ci ,,przykro" ;), to dzisiaj też byłem w butiku w Warszawie i pani grzecznie zapytała się, czy jestem ich klientem , jak usłyszała, że nie, to poinformowała mnie, że nie ma już magazynu ... powiedziała, że mieli dwa egzemplarze i czekają na dostawę, Wzięła kontakt, ale bez przekonania ;)

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Gazetek żałują? Co za firma... ;)

Z Lidla to mi do domu przynoszą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te gazetki im Benedyktyni ręcznie przepisują na zlecenie Omegi i stąd ta reglamentacja, a Wy je ot tak po prostu chcecie "dostać" i to jeszcze nie będąc stałymi klientami butiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był butik na Placu Trzech Krzyży. A mi ostatecznie było głupio, bo efekt jest taki, że żonę przyjaciela spotkała przykrość. Przecież w każdy inny sposób można było odmówić. Cóż...


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nikomu nic takiego nie powiedziano, więc Twoja koleżanka na pewno nie czuła się tak jak myślisz.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktoś tu konfabuluje?

pewnie nikt, ale historie znamy z jednej strony od prawniczki(to chyba bylo wazne w wypowiedzi), wiec moze dramaturgi ma dodane :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nikomu nic takiego nie powiedziano, więc Twoja koleżanka na pewno nie czuła się tak jak myślisz.

Przyznam, że trochę niezbyt miło to odebrałem. Mogę podpytać o szczegóły, wygląd sprzedawcy, godziny wizyty itp. A ja niby po co miałbym to wypisywać? Napisałem zaraz po rozmowie telefonicznej, bo moim zdaniem w dzisiejszych czasach było to dość słabe :/


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak w sobotę odbierałem byłem na rowerze w sandałach, nieźle zmachany i nikt o nic nie pytał tylko grzecznie podał magazyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że trochę niezbyt miło to odebrałem. Mogę podpytać o szczegóły, wygląd sprzedawcy, godziny wizyty itp. A ja niby po co miałbym to wypisywać? Napisałem zaraz po rozmowie telefonicznej, bo moim zdaniem w dzisiejszych czasach było to dość słabe :/

Janek, znam dobrze od podszewki tamtejsze standardy obsługi klienta, tyle w temacie.

 

Btw w nawiązaniu do tego co napisał Xpovoc, byłem ostatnio w Omedze ze znajomym który był prosto po robocie, krótkie spodenki nieogolony itp. Był tam pierwszy raz, kawa, fajna rozmowa, prezentacja commandera, jak już go super obsłużyli, to przyznał się że ma do odbioru Speedy tuesdaya ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.