Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Upadł?

Nigdy. Używam go naprzemiennie z kilkoma innymi zegarkami, prace mam wybitnie biurową, po pracy ląduje na półce i czeka do dnia następnego. Czasem leży tydzien, dwa nieruszany, czasem ląduje w rotomacie. Nawet futryny nigdy nie zaliczył...

Edytowane przez Bronn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad - czemu pisałeś, że nie chcesz jej na paski wrzucić? Fakt, bransa jest fajna i wygodna w moonie ale paski to jego druga natura.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy. Używam go naprzemiennie z kilkoma innymi zegarkami, prace mam wybitnie biurową, po pracy ląduje na półce i czeka do dnia następnego. Czasem leży tydzien, dwa nieruszany, czasem ląduje w rotomacie. Nawet futryny nigdy nie zaliczył...

Takie różnice w odchyłkach są nienormalne i moim skromnym zdaniem nie do przyjęcia.  Proponuję jednak sprawdzić ją na profesjonalnym sprzęcie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Zdjecie bardzo ładne Konradzie....

 

Dzięki Master

 

 

Konrad - czemu pisałeś, że nie chcesz jej na paski wrzucić? Fakt, bransa jest fajna i wygodna w moonie ale paski to jego druga natura.

 

Dla mnie moon bez bransolety śpiewa falsetem. Nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie różnice w odchyłkach są nienormalne i moim skromnym zdaniem nie do przyjęcia. Proponuję jednak sprawdzić ją na profesjonalnym sprzęcie.

W tym sęk, że opisana wyżej sytuacja miała miejsce w autoryzowanym serwisie Omegi na Śląsku, pomiary na ich sprzęcie wychodzą idealnie, natomiast moje amatorskie sprawdzenie wykazało zupełnie coś innego. Nie widziałem innego sposobu na udowodnienie moich obserwacji, jak zostawic tam zegarek i mieć nadzieję, że na czas testu zostanie odlożony w takiej pozycji w jakiej problem występuje. W każdej innej chód jest prawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Master

 

 

 

Dla mnie moon bez bransolety śpiewa falsetem. Nie lubię.

Konrad pierwszy raz się z Toba nie zgodzę. Moon to skrajnie paskolubny skurczybyk. No i na tym Księżycu to na bransolecie  raczej  go nie nosili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moona latem noszę na bransie i nato a pozostałe pory roku paski przeważają.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja pochwale sie swoimi Omesiami ;)

 

post-71824-0-16522300-1507755806_thumb.jpg

 

post-71824-0-15932200-1507755813_thumb.jpg

Edytowane przez marek_h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie piękne, choć pierwsza lepiej do mnie przemawia.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Konrad pierwszy raz się z Toba nie zgodzę. Moon to skrajnie paskolubny skurczybyk. No i na tym Księżycu to na bransolecie raczej go nie nosili.

Jak ja wsadzę go na pasek to zaraz wyladuje na bazarku. Tylko bransoleta, dla mnie oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonwatch jest tak brzydki, ze az w tej brzydocie ladny. Podobnie jak Saab 900 krokodyl.. ;)

 

IMG_3814-1000x667.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zgodzę się. W brzydocie to multipla ładna;) a saab to klasyka jak moonwatch ładna

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę truł jeszcze długo!

 

czy Tobie się aby śrubka się nie odkręciła z bransy? pierwsze ogniwo na zdjęciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zgodzę się. W brzydocie to multipla ładna;) a saab to klasyka jak moonwatch ładna

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

No wlasnie Saab i Moonwatch ladne w ten sam specyficzny, klasyczny sposob ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zgodzę się. W brzydocie to multipla ładna;)

Multipla nie jest ładna w żadnym kontekście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

czy Tobie się aby śrubka się nie odkręciła z bransy? pierwsze ogniwo na zdjęciu?

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba że to otworek jest, z daleka wyglądało jak odstająca śrubka, sorki, też uważam, że bransa jest najlepsza, choć faktycznie paski pasują do tego modelu wyjątkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zgodzę się. W brzydocie to multipla ładna;) a saab to klasyka jak moonwatch ładna

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy. Używam go naprzemiennie z kilkoma innymi zegarkami, prace mam wybitnie biurową, po pracy ląduje na półce i czeka do dnia następnego. Czasem leży tydzien, dwa nieruszany, czasem ląduje w rotomacie. Nawet futryny nigdy nie zaliczył...

Jak masz w domu żonę i dzieci to tego nie możesz być pewien. A czasem nawet nigdy się nie dowiesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale dzieci jeszcze nie mam, a żona ma zakaz to raz, a dwa sama z siebie ich nie dotyka ponieważ boi się, że coś z nimi zrobi :) także powiedzmy, że na 99 % jestem pewien, że nic takiego nie miało miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

żona ma zakaz to raz, a dwa sama z siebie ich nie dotyka

Z takim podejściem to na miejscu żony z chęcią zrobiłbym jakiś ZONK :huh:

A zakazany owoc najbardziej kusi :rolleyes:

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.