Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec to ten zegarek to prawdziwy Moonwatch skoro tak krąży do okola :)

 

 

Może i u mnie zawita :)


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z warszawskich sprzedawców zegarków oferuje Speedmastera edycja limitowana igrzyska Turyn 2006.Informuje,że jest to zegarek nowy,z dowodem sprzedaży z sierpnia 2017, kaliber 3220.NIeużywany,folie na bransolecie.Pytanie do znawców tematu czy jeżeli faktycznie przeleżał w pudełku 11 lat, bez pracy, nie było smarowania to można zakładać ,że wszystko będzie OK?

Czy może sprzedawcy w takim przypadku używają jakiś rotomatów czy tym podobnych urządzeń?

Daruj sobie ten zegarek. Chciałem go kupić jak miał go KUCK na stronie swojej. Jako były AD Omegi zostało mu kilka modeli w tym i ten, dokładnie ten co teraz jest w Warszawie. Ogólnie zegarek ok, tylko na żywo jest poprostu brzydki jak noc. Kuck miał go do sprzedania jeszcze w sierpniu za 6,5 tys. Ktoś kupił a teraz że niby limitacja... Ten model zdarza się czasami na ebayu. Był w licytacji miesiąc temu i poszedł za 1100EUR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie ten zegarek. Chciałem go kupić jak miał go KUCK na stronie swojej. Jako były AD Omegi zostało mu kilka modeli w tym i ten, dokładnie ten co teraz jest w Warszawie. Ogólnie zegarek ok, tylko na żywo jest poprostu brzydki jak noc. Kuck miał go do sprzedania jeszcze w sierpniu za 6,5 tys. Ktoś kupił a teraz że niby limitacja... Ten model zdarza się czasami na ebayu. Był w licytacji miesiąc temu i poszedł za 1100EUR.

Nie nie myślę o jego kupnie po prostu zaciekawiło mnie czy po tylu latach lezakowania będzie normalnie funkcjonować. Zresztą te limitki mają chyba krótki żywot podobnie jak pamięć o sportowych sukcesach z przed iluś tam lat. Igrzyska są co 4 lata a zegarek nosimy dłużej

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek to się zgodzę.Już mi nawet Filip dzierga.A szkło co tu gadać.Szafir to szafir :)

post-93096-0-89276900-1511425244_thumb.jpeg

post-93096-0-47760300-1511425496_thumb.jpeg

post-93096-0-83522400-1511425510_thumb.jpeg

Edytowane przez golumiasty

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek Buffalo to jest ten który jeszcze chyba trzeba mieć do moona

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek Buffalo to jest ten który jeszcze chyba trzeba mieć do moona

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie .Klimat niesamowity szczególnie na tym zdjęciu.Taki filmowy,wojenny z nutą kosmicznych przygód amerykańskich bohaterów z dawnych lat.

post-93096-0-26184900-1511433283_thumb.jpeg


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie Reduced ale w rzadziej spotykanej wersji z szafirowym szkłem :) Tak jak starszemu bratu, dobrze mu w praktycznie wszystkim :) a z plusów nad starszym bratem to automacik i WR100 :D

post-81405-0-66761700-1511436994_thumb.jpg

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek może być, bo nie przekombinowany. Ja jednak wolę brązowy pasek do tych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pokusił się i sprawdzał rezerwę chodu w Moonie?Mój cal.1863 to 50h 3m. Jest o.k.i Omega podaje 48h przy cal.1861 i 1863.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wartości orientacyjne, producenci w większości podają niższe.....( bo czytają fora zegarkowe :D  ;) )


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wartości orientacyjne, producenci w większości podają niższe.....( bo czytają fora zegarkowe :D;) )

Teoria Raphaela głosi coś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskoczył taki jako trzeci. Kosztował mnie uszczuplenie kolekcji, ale nie żałuję. 80eb3bb76c8a540c8243019c79dd4e07.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.