Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Walczył do końca z Tudorem i Carrerą. Ostatecznie wolę bardziej sportowe klimaty a i Omega była kiedyś moim marzeniem. dlatego padło na niego.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczył do końca z Tudorem i Carrerą. Ostatecznie wolę bardziej sportowe klimaty a i Omega była kiedyś moim marzeniem. dlatego padło na niego.

Dobry wybór. Sam oceniłbym Omegę o 0,5 punkt wyżej jeśli chodzi o wygodę noszenia, ogólną jakość detali i tak zwany fun factor. Chociaż Tudor też mi strasznie podszedł, taki rasowy toolwatch z niego. No i ma zdecydowanie większy potencjał paskowy. Jakbym miał się zdecydować na tylko jeden zegarek z tych dwóch, wybrałbym SMPc. Ale jednak najprawdopodobnie zostaną obydwa i to inne zegarki znikną z kolekcji.f50400211be7504b9eafc802d9a13740.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek39

Koledzy jak wygląda różnica w jakości pomiędzy moon-em, a speedmasterem w wersji stylizowanej na moon-a? Czy to kwestia wyłącznie marketingu i epokowości moon-a, czy też mechanizm w nim użyty uzasadnia różnicę w cenie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ukradli mi na poczcie zegarek Omega Railmaster co axial proszę o info jak by ktoś poznał po nr

post-69556-0-29475800-1511631172_thumb.jpg

post-69556-0-03539000-1511631188_thumb.jpg


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. Sam oceniłbym Omegę o 0,5 punkt wyżej jeśli chodzi o wygodę noszenia, ogólną jakość detali i tak zwany fun factor. Chociaż Tudor też mi strasznie podszedł, taki rasowy toolwatch z niego. No i ma zdecydowanie większy potencjał paskowy. Jakbym miał się zdecydować na tylko jeden zegarek z tych dwóch, wybrałbym SMPc. Ale jednak najprawdopodobnie zostaną obydwa i to inne zegarki znikną z kolekcji.f50400211be7504b9eafc802d9a13740.jpg

Super wygodny, ale dodatkowe zapięcie z regulacją muszę kupić bo zawsze mam problem z dopasowaniem. Fun factor niesamowity i rozmiar obawiałem się tych 41 jednak jest idealnie.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż Tudor też mi strasznie podszedł, taki rasowy toolwatch z niego. No i ma zdecydowanie większy potencjał paskowy.

Według mnie BB przez kształt uszu wcale nie ma potencjału paskowego. Zawsze zostaje ziejąca pustką dziura.

Oczywiście na zdjęciach tego tak nie widać, ale ma ręce jest słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie BB przez kształt uszu wcale nie ma potencjału paskowego. Zawsze zostaje ziejąca pustką dziura.

Oczywiście na zdjęciach tego tak nie widać, ale ma ręce jest słabo.

Mnie to nie przeszkadza na szczęście. A mam w planach wypróbować jeszcze parę pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koledzy jak wygląda różnica w jakości pomiędzy moon-em, a speedmasterem w wersji stylizowanej na moon-a? Czy to kwestia wyłącznie marketingu i epokowości moon-a, czy też mechanizm w nim użyty uzasadnia różnicę w cenie?

 

 

A jest jakiś speedmaster stylizowany na moonwatcha?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speedmaster Reduced jest stylizowany na moonwatcha ale nim nie jest :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A jest jakiś speedmaster stylizowany na moonwatcha?

Pewnie chodzi o coaxialne speedmastery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło o reduced


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ukradli mi na poczcie zegarek Omega Railmaster co axial proszę o info jak by ktoś poznał po nr

Jak go ukradli? Paczka zagineła czy doszła bez zawartości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Braci Omegowa. Stoję przed karkołomnym zadaniem - poszukuję bransolety Omegi o nr ref 1204/212. Jeśli ktoś posiada, a chce się pozbyć, znalazł gdzieś na strychu, lub gdzieś zauważył to proszę o kontakt. 

post-77845-0-87050000-1511638619_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszla bez zawartosci paczka wyslana z mozliwoscia sprawdzenia.


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otworzyl paczke i okazalo sie ze byla pusta. Kasy nie wplacil ( ale nie istaotne kto utopil, ja czy kupujacy, ktos ukradl zegarek, bo koperta byla otwarta i ponownie sklejona. Pudelko przed wyslaniem bylo dodatkowo poowijane i zaklejone. doszlo samo pudelko i karty omegi. 


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze boje sie wysylac paczek o duzej wartosci za pobraniem dodatkowo z opisaniem zawartosci bo moze kogos skusić...

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiemy komu nie powierzać wartościowych przesyłek. Rozumiem, że mówimy o Poczcie Polskiej?

 

Sprzedam Grand Seiko


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta ma już taką slabą renomę... Mi kiedyś dwa telefony ukradli w taki właśnie sposób. Od tego czasu nigdy nie wysyłam za pobraniem.

 

Kolego napisz jeszcze skąd dokąd to było wysyłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolega przesyłał mi koło zębate przerzutnika kalendarza ( wartość znikoma). Nieopacznie włożył do plastikowego pojemnika po monecie. Przesyłka polecona, zaklejona bez żadnych śladów ingerencji. Oczywiście zawartość zniknęła bo złodziej sądził, że to moneta. Poczta Polska, a właściwie niektórzy ludzie tam pracujący nie są uczciwi. Smutne.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.